ZÁPAS
19.06.17 | 1. kolo kval. | Kristina Ostojic | Natalie Barbir | 6-3, 6-0 | Baja | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Austrália
17.02.90, 34 Let
17.02.90, 34 Let
Kristina Ostojic vs. Natalie Barbir - Vzájemné zápasy
19.06.17 | 1. kolo kval. | Kristina Ostojic | Natalie Barbir | 6-3, 6-0 | detail zápasu | Baja | antuka |
Kristina Ostojic form & Natalie Barbir form
Kristina Ostojic - poslední zápasy
Sharm El - tvrdý | ||||
17.10.17 1. kolo | vs. Maria Patrascu | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
11.10.17 1. kolo | vs. Kirsten-Andrea Weedon | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Podgorica - antuka | ||||
18.09.17 1. kolo | vs. Tereza Mihalikova | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
18.09.17 kvalifik. | vs. Satsuki Takamura | 6-4, 6-71, 4-6 | detail zápasu | |
18.09.17 1. kolo kval. | vs. Jana Bojovic | 4-1, Jana Bojovic - skreč | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
05.09.17 1. kolo | vs. Guillermina Naya | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
31.08.17 2. kolo | vs. Barbara Gatica | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
30.08.17 1. kolo | vs. Mariame Toure | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Vrnjacka Banja - antuka | ||||
25.08.17 čtvrtfinále | vs. Marie Benoit | 1-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
24.08.17 2. kolo | vs. Jovana Vukovic | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
23.08.17 1. kolo | vs. Tamara Curovic | 6-4, 7-66 | detail zápasu | |
Prokuplje - antuka | ||||
15.07.17 semifinále | vs. Tamara Curovic | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
14.07.17 čtvrtfinále | vs. Satsuki Takamura | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
13.07.17 2. kolo | vs. Kristina Schmiedlova | 7-65, 7-5 | detail zápasu | |
11.07.17 1. kolo | vs. Zorica Spasojevic | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Prokuplje - antuka | ||||
04.07.17 1. kolo | vs. Kristina Schmiedlova | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Baja - antuka | ||||
19.06.17 1. kolo kval. | vs. Natalie Barbir | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
19.06.17 kvalifik. | vs. Natalija Stevanovic | 6-4, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Curtea De - antuka | ||||
15.06.17 2. kolo | vs. Georgia Andreea Craciun | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.06.17 1. kolo | vs. Maria Toma | 6-0, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
Banja Luka - antuka | ||||
06.06.17 1. kolo | vs. Katarina Jokic | 3-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
Nis - antuka | ||||
02.06.17 čtvrtfinále | vs. Milana Spremo | 5-7, 6-2, 1-6 | detail zápasu | |
01.06.17 2. kolo | vs. Tamara Curovic | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
31.05.17 1. kolo | vs. Daria Kruzhkova | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
29.05.17 1. kolo kval. | vs. Laura Masic | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
29.05.17 2. kolo kval. | vs. Giorgia Pinto | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
29.05.17 kvalifik. | vs. Milica Cubranovic | 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
11.05.17 2. kolo | vs. Melany Solange Krywoj | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
09.05.17 1. kolo | vs. Arina Folts | 6-3, 2-6, 6-2 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
04.05.17 2. kolo | vs. Andrea Ka | 6-71, 3-6 | detail zápasu |
Natalie Barbir - poslední zápasy
W35 Swan - tráva | ||||
19.03.24 1. kolo | vs. Bridget Mihulka | 3-6, 7-63, 4-6 | detail zápasu | |
W35 Mildura - tráva | ||||
12.03.24 1. kolo | vs. Amelia Zylberman | 6-77, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
W35 Traralgon - tvrdý | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Bridget Mihulka | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W75 Burnie - tvrdý | ||||
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Ena Shibahara | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Papamoa - tvrdý | ||||
17.12.23 1. kolo kval. | vs. Bianca Compuesto | 7-61, 4-0, Bianca Compuesto - skreč | detail zápasu | |
17.12.23 kvalifik. | vs. Alana Subasic | 2-6, 6-3, 11-13 | detail zápasu | |
W15 Wellington - tvrdý | ||||
10.12.23 1. kolo kval. | vs. Shannon Spencer | 6-4, 0-6, 12-10 | detail zápasu | |
10.12.23 kvalifik. | vs. Denise Torrealba | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Sydney - tvrdý | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Mia Horvit | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Cairns - tvrdý | ||||
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Darina Kamenoff | 3-6, 6-2, 2-10 | detail zápasu | |
W25 Perth - tvrdý | ||||
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Susannah Su | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Perth - tvrdý | ||||
11.09.23 1. kolo | vs. Talia Gibson | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.09.23 kvalifik. | vs. Belle Thompson | 7-61, 7-61 | detail zápasu | |
09.09.23 1. kolo kval. | vs. Prisha Baliga | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Caloundra - tvrdý | ||||
31.07.23 2. kolo kval. | vs. Cassidy Mataia | 0-6, 6-74 | detail zápasu | |
W15 Caloundra - tvrdý | ||||
24.07.23 2. kolo kval. | vs. Rebecca Leahy | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Canberra - antuka | ||||
20.03.23 kvalifik. | vs. Mana Kawamura | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Roopa Bains | 6-4, Roopa Bains - skreč | detail zápasu | |
W60 Canberra - antuka | ||||
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Hayu Kinoshita | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Swan - tráva | ||||
20.02.23 2. kolo kval. | vs. Olivia Symons | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Traralgon - tvrdý | ||||
14.11.22 2. kolo kval. | vs. Bridget Mihulka | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
13.11.22 1. kolo kval. | vs. Olivia Quigley | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Sydney - tvrdý | ||||
30.10.22 1. kolo kval. | vs. Michika Ozeki | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Cairns - tvrdý | ||||
10.10.22 kvalifik. | vs. Lara Walker | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
09.10.22 1. kolo kval. | vs. Jessica Board | 3-6, 6-2, 10-3 | detail zápasu | |
W25 Cairns - tvrdý | ||||
04.10.22 kvalifik. | vs. Petra Hule | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Darwin - tvrdý | ||||
19.09.22 kvalifik. | vs. Roopa Bains | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Darwin - tvrdý | ||||
13.09.22 1. kolo | vs. Ramu Ueda | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.09.22 kvalifik. | vs. Sasha Nelson | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Caloundra - tvrdý | ||||
24.07.22 1. kolo kval. | vs. Ashleigh Simes | 1-6, 2-6 | detail zápasu |