ZÁPAS
01.07.18 | 2. kolo kval. | Kristina Novak | Andrijana Stoilkovic | 6-1, 6-0 | Prokuplje | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Slovinsko
03.08.00, 23 Let
11 387 $
03.08.00, 23 Let
11 387 $
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Srbsko
13.05.00, 23 Let
13.05.00, 23 Let
Kristina Novak vs. Andrijana Stoilkovic - Vzájemné zápasy
01.07.18 | 2. kolo kval. | Kristina Novak | Andrijana Stoilkovic | 6-1, 6-0 | detail zápasu | Prokuplje | antuka |
Kristina Novak form & Andrijana Stoilkovic form
Kristina Novak - poslední zápasy
W15 Norman - tvrdý I. | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Lucia Peyre | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
31.10.23 kvalifik. | vs. Lucia De Santa Ana | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
30.10.23 1. kolo kval. | vs. Emma Rizzetto | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Jackson - tvrdý | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Ania Hertel | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Stefani Webb | 3-6, 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
17.10.23 kvalifik. | vs. Sophie Llewellyn | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
16.10.23 1. kolo kval. | vs. Sophia Biolay | 7-65, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Osijek - antuka | ||||
07.08.23 2. kolo kval. | vs. Emma Tothova | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Madison Bourguignon | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W40 Otocec - antuka | ||||
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Anika Jaskova | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W40 Otocec - antuka | ||||
23.05.23 1. kolo | vs. Salma Drugdova | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Waco - tvrdý | ||||
16.11.22 1. kolo | vs. Aspen Schuman | 6-73, 1-6 | detail zápasu | |
15.11.22 kvalifik. | vs. Elizabeth Tkachenko | 6-3, 3-6, 11-9 | detail zápasu | |
14.11.22 1. kolo kval. | vs. Unknown Player | Unknown Player - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
W15 Lubbock - tvrdý | ||||
21.09.22 1. kolo | vs. Avelina Sayfetdinova | 6-4, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.09.22 kvalifik. | vs. Mia Yamakita | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
19.09.22 1. kolo kval. | vs. Helena Narmont | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Kottingbrunn - antuka | ||||
24.07.22 1. kolo kval. | vs. Karolina Vlckova | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Tarvisio - antuka | ||||
26.06.22 1. kolo kval. | vs. Lara Smejkal | 2-6, 6-1, 8-10 | detail zápasu | |
W25 Prokuplje - antuka | ||||
19.06.22 1. kolo kval. | vs. Sara Mikaca | 2-6, 6-2, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Catez - antuka | ||||
01.06.22 1. kolo | vs. Vivian Wolff | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Krsko - antuka | ||||
29.05.22 finále | vs. Aneta Kladivova | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
28.05.22 semifinále | vs. Enola Chiesa | 6-4, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
27.05.22 čtvrtfinále | vs. Ziva Falkner | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
26.05.22 2. kolo | vs. Bianca Behulova | 6-3, 7-62 | detail zápasu | |
24.05.22 1. kolo | vs. Sashi Kempster | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Warmbad - antuka | ||||
16.05.22 2. kolo kval. | vs. Isabella Kruger | 6-710, 1-6 | detail zápasu | |
15.05.22 1. kolo kval. | vs. Laura Isabel Putz | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Norman - tvrdý | ||||
12.10.21 kvalifik. | vs. Mia Kupres | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.10.21 1. kolo kval. | vs. Susana L. Alcaraz | 6-1, 6-2 | detail zápasu |
Andrijana Stoilkovic - poslední zápasy
W15 Cairo - antuka | ||||
26.07.21 2. kolo kval. | vs. Hla El-Sakka | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
26.07.21 1. kolo kval. | vs. Salma Raslan | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
21.07.21 1. kolo | vs. Merna Refaat | 6-75, 6-73 | detail zápasu | |
20.07.21 kvalifik. | vs. Dareen Elleithy | 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
19.07.21 2. kolo kval. | vs. Hla El-Sakka | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
18.07.21 1. kolo kval. | vs. Dalia Sherif | 3-6, 6-3, 10-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
13.06.21 1. kolo kval. | vs. Melisa Senli | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
01.12.19 1. kolo kval. | vs. Dareen Elleithy | 0-2, - Andrijana Stoilkovic - skreč | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
27.11.19 1. kolo | vs. Angelika Shapovalova | 4-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
21.10.19 1. kolo kval. | vs. Rita Atik | 6-4, 2-6, 7-10 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
01.12.18 1. kolo kval. | vs. Adrienn Horvath | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
25.11.18 2. kolo kval. | vs. Taisya Pachkaleva | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
24.11.18 1. kolo kval. | vs. Katarina Jelusic | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
25.09.18 1. kolo | vs. Bojana Klincov | 4-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
24.09.18 kvalifik. | vs. Eva Garkusha | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
23.09.18 2. kolo kval. | vs. Nevena Sokovic | 6-2, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
Vrnjacka Banja - antuka | ||||
20.08.18 kvalifik. | vs. Nika Zupancic | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
19.08.18 2. kolo kval. | vs. Jana Bojovic | 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
18.08.18 1. kolo kval. | vs. Katarina Dukic | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Prokuplje - antuka | ||||
11.07.18 1. kolo | vs. Barbara Bonic | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
09.07.18 kvalifik. | vs. Maria Victoria Negoita | 3-6, 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
08.07.18 1. kolo kval. | vs. Sara Gvozdenovic | 3-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
08.07.18 2. kolo kval. | vs. Darija Mladenovic | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Prokuplje - antuka | ||||
01.07.18 2. kolo kval. | vs. Kristina Novak | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
30.06.18 1. kolo kval. | vs. Katarina Kostic | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
12.06.18 1. kolo | vs. Paula Baranano | 1-6, 6-4, 0-6 | detail zápasu | |
Banja Luka - antuka | ||||
04.06.18 2. kolo kval. | vs. Stella Kovacicova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
02.06.18 1. kolo kval. | vs. Mila Mejic | 6-0, 4-6, 7-66 | detail zápasu | |
Nis - antuka | ||||
30.05.18 1. kolo | vs. Despina Papamichail | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
28.05.18 kvalifik. | vs. Paula Mihaela Onita | 6-3, 6-1 | detail zápasu |