Izrael
09.09.01, 22 Let
09.09.01, 22 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Izrael
25.05.94, 29 Let
25.05.94, 29 Let
Koral Koldobski vs. Yara Abed - Vzájemné zápasy
26.08.19 | 1. kolo kval. | Koral Koldobski | Yara Abed | 6-0, 6-2 | detail zápasu | W25 Kiryat | tvrdý |
06.10.18 | 2. kolo kval. | Koral Koldobski | Yara Abed | 6-0, 6-0 | detail zápasu | Ashkelon | tvrdý |
Koral Koldobski form & Yara Abed form
Koral Koldobski - poslední zápasy
W25 Netanya - tvrdý | ||||
23.05.22 2. kolo kval. | vs. Shira Chiche | 3-6, 6-1, 8-10 | detail zápasu | |
W25 Akko - tvrdý | ||||
16.05.22 2. kolo kval. | vs. Shay Fadlon | 4-6, 6-1, 4-10 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
11.05.22 1. kolo | vs. Annerly Poulos | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
04.05.22 1. kolo | vs. Doga Turkmen | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
03.05.22 kvalifik. | vs. Iulia Andreea Ionescu | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
02.05.22 2. kolo kval. | vs. Anna Rahman | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
25.04.22 2. kolo kval. | vs. Giulia Sartori | 4-6, 6-1, 5-10 | detail zápasu | |
24.04.22 1. kolo kval. | vs. Amanda Pecaut | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Bendigo - tvrdý | ||||
06.03.22 1. kolo kval. | vs. Yui Chikaraishi | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Bendigo - tvrdý | ||||
27.02.22 1. kolo kval. | vs. Merel Hoedt | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Canberra - tvrdý | ||||
16.02.22 1. kolo | vs. Priscilla Hon | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
14.02.22 kvalifik. | vs. Monique Barry | 6-2, 2-6, 10-7 | detail zápasu | |
13.02.22 1. kolo kval. | vs. Georgia Plunkett | 1-6, 6-0, 10-4 | detail zápasu | |
W25 Canberra - tvrdý | ||||
06.02.22 1. kolo kval. | vs. Leann Serna | 6-4, 2-6, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
08.12.21 1. kolo | vs. Kendra Bunch | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
30.11.21 1. kolo | vs. Chieh-Yu Hsu | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
23.11.21 1. kolo | vs. Stacey Fung | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Kiryat - tvrdý | ||||
26.10.21 1. kolo | vs. Jessica Failla | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
25.10.21 kvalifik. | vs. Shiran Arol Wiegand | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
24.10.21 1. kolo kval. | vs. Diana Smelansky | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Netanya - tvrdý | ||||
19.10.21 kvalifik. | vs. Maria Bondarenko | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
18.10.21 2. kolo kval. | vs. Nikol Mishieva | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
11.10.21 2. kolo kval. | vs. Caroline Lampl | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
07.10.21 2. kolo | vs. Darja Semenistaja | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
07.10.21 1. kolo | vs. Noelly Longi Nsimba | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
06.10.21 kvalifik. | vs. Anna Ulyashchenko | 0-6, 6-3, 1-10 | detail zápasu | |
05.10.21 1. kolo kval. | vs. Isabella Barrera Aguirre | 7-690, 6-4 | detail zápasu | |
05.10.21 2. kolo kval. | vs. Maria Camila Torres Murcia | 6-4, 2-6, 10-5 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
27.09.21 2. kolo kval. | vs. Maria Camila Torres Murcia | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
26.09.21 1. kolo kval. | vs. Lya Fernandez | 6-4, 3-6, 10-5 | detail zápasu |
Yara Abed - poslední zápasy
W25 Akko - tvrdý | ||||
16.05.22 2. kolo kval. | vs. Darya Shvartsmann | 6-4, 3-6, 2-10 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
22.11.21 2. kolo kval. | vs. Klara Ondrejcekova | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.11.21 1. kolo kval. | vs. Dora Olgungul | 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
15.11.21 1. kolo kval. | vs. Madelief Hageman | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Netanya - tvrdý | ||||
17.10.21 1. kolo kval. | vs. Shira Chiche | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Vilnius - tvrdý I. | ||||
06.06.21 1. kolo kval. | vs. Tia Kaukenas | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Jerusalem - tvrdý | ||||
09.05.21 1. kolo kval. | vs. Greta Schieroni | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Ramat - tvrdý | ||||
03.05.21 2. kolo kval. | vs. Adi Gavish | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
02.05.21 1. kolo kval. | vs. Daniel Goldstein | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Palmanova - antuka | ||||
02.02.20 1. kolo kval. | vs. Mariya Kostyuk | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
27.10.19 1. kolo kval. | vs. Kamila Kerimbayeva | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
21.10.19 1. kolo kval. | vs. Svetlana Iansitova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
07.10.19 kvalifik. | vs. Paige Cline | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
02.10.19 1. kolo | vs. Tamara Bizhukova | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
22.09.19 1. kolo kval. | vs. Doga Turkmen | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Kiryat - tvrdý | ||||
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Koral Koldobski | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Netanya - tvrdý | ||||
17.06.19 1. kolo kval. | vs. Shir Azran | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Ofakim - tvrdý | ||||
15.10.18 kvalifik. | vs. Noelly Longi Nsimba | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Ashkelon - tvrdý | ||||
06.10.18 2. kolo kval. | vs. Koral Koldobski | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Herzlia - tvrdý | ||||
29.09.18 1. kolo kval. | vs. Anastasia Reimchen | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Tel Aviv - tvrdý | ||||
19.03.18 2. kolo kval. | vs. Kseniya Yersh | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Ramat Hasharon - tvrdý | ||||
11.03.18 1. kolo kval. | vs. Noya Ohana | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Telavi - antuka | ||||
10.07.17 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Marinina | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Tel Aviv - tvrdý | ||||
26.06.17 1. kolo kval. | vs. Tamara Barad Itzhaki | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Herzlia - tvrdý | ||||
19.06.17 2. kolo kval. | vs. Avital Kandelis | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.06.17 1. kolo kval. | vs. Neta Tamir | 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
Ramat Hasharon - tvrdý | ||||
03.10.16 1. kolo kval. | vs. Mika Misgav | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Tiberias - tvrdý | ||||
27.09.16 1. kolo | vs. Alexandra Walters | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Kiryat Gat - tvrdý | ||||
19.09.16 1. kolo kval. | vs. Tamar Shoshani | 6-1, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
Ashkelon - tvrdý | ||||
12.09.16 1. kolo kval. | vs. Tamar Shoshani | 1-6, 5-7 | detail zápasu |