Bosna a Herceg.
26.09.98, 25 Let
26.09.98, 25 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Poľsko
17.12.97, 26 Let
17.12.97, 26 Let
Renata Ivandic vs. Klaudia Wira - Vzájemné zápasy
03.03.18 | 1. kolo kval. | Klaudia Wira | Renata Ivandic | 6-2, 6-3 | detail zápasu | Sharm El | tvrdý |
Renata Ivandic form & Klaudia Wira form
Renata Ivandic - poslední zápasy
Frydek Mistek - antuka | ||||
09.09.18 1. kolo kval. | vs. Linda Klimovicova | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Szekesfehervar - antuka | ||||
02.09.18 2. kolo kval. | vs. Noka Juric | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Warsaw - antuka | ||||
04.08.18 1. kolo kval. | vs. Veronika Vlkovska | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Olomouc - antuka | ||||
14.07.18 1. kolo kval. | vs. Iana Tishchenko | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Prokuplje - antuka | ||||
07.07.18 1. kolo kval. | vs. Jelena Lukic | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Jablonec Nad - antuka | ||||
24.06.18 2. kolo kval. | vs. Marcelina Podlinska | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Prerov - antuka | ||||
09.06.18 1. kolo kval. | vs. Barbora Pokorna | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Kaposvar - antuka | ||||
05.05.18 2. kolo kval. | vs. Andjela Reljic | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
Tucepi - antuka | ||||
21.04.18 1. kolo kval. | vs. Bojana Klincov | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
03.03.18 1. kolo kval. | vs. Klaudia Wira | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Ricany - antuka | ||||
28.08.17 1. kolo kval. | vs. Yasmine Wagner | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
Graz - antuka | ||||
14.08.17 1. kolo kval. | vs. Hana Pektorova | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Vienna - antuka | ||||
07.08.17 1. kolo kval. | vs. Ina Kaufinger | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Olomouc - antuka | ||||
17.07.17 1. kolo kval. | vs. Barbora Miklova | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Vrnjacka Banja - antuka | ||||
29.08.16 1. kolo kval. | vs. Diana Krasnova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Cakovec - antuka | ||||
22.08.16 1. kolo kval. | vs. Inbar Cohen | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Vinkovci - antuka | ||||
01.08.16 1. kolo kval. | vs. Jovana Kenic | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Banja Luka - antuka | ||||
27.06.16 2. kolo kval. | vs. Alexa Pirok | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Maribor - antuka | ||||
20.06.16 2. kolo kval. | vs. Enola Chiesa | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Bol - antuka | ||||
16.05.16 1. kolo kval. | vs. Lisa Wang | 6-2, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Tucepi - antuka | ||||
25.04.16 2. kolo kval. | vs. Petra Ivankovic | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Brcko - antuka | ||||
14.09.15 1. kolo kval. | vs. Natalie Barbir | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Cakovec - antuka | ||||
24.08.15 1. kolo kval. | vs. Jelena Pjeranovic | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Vinkovci - antuka | ||||
17.08.15 2. kolo kval. | vs. Anamarija Stevanovic | 2-6, 0-6 | detail zápasu |
Klaudia Wira - poslední zápasy
W15 Monastir - tvrdý | ||||
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Ling Zhang | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Sophia Biolay | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Stellenbosch - tvrdý | ||||
04.12.18 1. kolo | vs. Madison Westby | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
Stellenbosch - tvrdý | ||||
27.11.18 1. kolo | vs. Andrina Peer | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Stellenbosch - tvrdý | ||||
21.11.18 1. kolo | vs. Gabriella Mujan | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Monastir - tvrdý | ||||
14.11.18 1. kolo | vs. Bojana Marinkovic | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Monastir - tvrdý | ||||
17.10.18 1. kolo | vs. Hind Abdelouahid | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
Monastir - tvrdý | ||||
09.10.18 1. kolo | vs. Olga Helmi | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Chornomorsk - antuka | ||||
02.10.18 1. kolo | vs. Anastasiya Shoshyna | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Chornomorsk - antuka | ||||
24.09.18 1. kolo | vs. Carole Monnet | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Batumi - tvrdý | ||||
20.09.18 2. kolo | vs. Ani Amiraghyan | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.09.18 1. kolo | vs. Ekaterine Jorjoliani | 6-3, 3-1, Ekaterine Jorjoliani - skreč | detail zápasu | |
Almaty - antuka | ||||
11.09.18 1. kolo | vs. Yekaterina Dmitrichenko | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Warsaw - antuka | ||||
07.08.18 1. kolo | vs. Marina Yudanov | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Telavi - antuka | ||||
24.07.18 1. kolo kval. | vs. Lusine Chobanyan | 3-6, 6-2, 7-62 | detail zápasu | |
24.07.18 kvalifik. | vs. Zani Barnard | 1-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
Guimaraes - tvrdý | ||||
23.06.18 1. kolo kval. | vs. Katriin Saar | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Kiryat Shmona - tvrdý | ||||
20.06.18 2. kolo | vs. Elena-Teodora Cadar | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
19.06.18 1. kolo | vs. Sean Lodzki | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
04.06.18 kvalifik. | vs. Emily Casteleyn | 6-73, 0-6 | detail zápasu | |
03.06.18 1. kolo kval. | vs. Beyza Yaniklar | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
07.04.18 1. kolo kval. | vs. Anna Klasen | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
04.04.18 1. kolo | vs. Shalimar Talbi | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
11.03.18 2. kolo kval. | vs. Maria Patrascu | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
04.03.18 2. kolo kval. | vs. Karolina Kubanova | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
03.03.18 1. kolo kval. | vs. Renata Ivandic | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
31.01.18 1. kolo | vs. Shalimar Talbi | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
23.01.18 1. kolo | vs. Yexin Ma | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
14.01.18 1. kolo kval. | vs. Mihaela Djakovic | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
09.11.17 1. kolo | vs. Zi Yi Wang | 6-3, 6-4 | detail zápasu |