INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Kisa Yoshioka vs. Sang Hee Park - Vzájemné zápasy
10.03.18 | 1. kolo kval. | Kisa Yoshioka | Sang Hee Park | 6-1, 6-1 | detail zápasu | Toyota | tvrdý |
Kisa Yoshioka form & Sang Hee Park form
Kisa Yoshioka - poslední zápasy
W15 Hinode - tvrdý | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Sofia Costoulas | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Moeka Miyata | 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
W35 Nakhon - tvrdý | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Pimmada Thongkum | 6-3, 4-6, 2-10 | detail zápasu | |
W75 Burnie - tvrdý | ||||
05.02.24 kvalifik. | vs. Alana Parnaby | 4-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Ella Simmons | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W75 Burnie - tvrdý | ||||
29.01.24 kvalifik. | vs. Alana Parnaby | 6-2, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Yilin Yan | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Gold - tvrdý | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Olivia Gadecki | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Yuki Naito | 1-6, 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
27.11.23 kvalifik. | vs. Han Shi | 1-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Mana Ayukawa | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Brisbane - tvrdý | ||||
21.11.23 kvalifik. | vs. Han Shi | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Alicia Smith | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W40 Nanao - koberec | ||||
29.09.23 čtvrtfinále | vs. Chia Yi Tsao | 4-6, 6-72 | detail zápasu | |
28.09.23 2. kolo | vs. Aoi Ito | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
27.09.23 1. kolo | vs. Hayu Kinoshita | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
25.09.23 kvalifik. | vs. Sera Nishimoto | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Hana Matsumura | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Kyoto - tvrdý I. | ||||
18.09.23 kvalifik. | vs. Thasaporn Naklo | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Aely Arai | 6-2, 3-6, 10-7 | detail zápasu | |
W100 Tokyo - tvrdý | ||||
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Ya-Yi Yang | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Nakhon - tvrdý | ||||
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Gozal Ainitdinova | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Nakhon - tvrdý | ||||
22.08.23 1. kolo | vs. Nana Kawagishi | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Sapporo - tvrdý | ||||
11.08.23 čtvrtfinále | vs. Dayeon Back | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.08.23 2. kolo | vs. Funa Kozaki | 6-3, 2-0, Funa Kozaki - skreč | detail zápasu | |
08.08.23 1. kolo | vs. Yujin Kim | 6-75, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Nakhon - tvrdý | ||||
18.07.23 1. kolo | vs. Boyoung Jeong | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Nakhon - tvrdý | ||||
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Gyeong Seo Lee | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Nakhon - tvrdý | ||||
06.07.23 2. kolo | vs. Gyeong Seo Lee | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.07.23 1. kolo | vs. Marente Sijbesma | 6-4, 6-73, 6-4 | detail zápasu |
Sang Hee Park - poslední zápasy
Nonthaburi - tvrdý | ||||
06.11.18 1. kolo | vs. Hua-Chen Lee | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Nonthaburi - tvrdý | ||||
31.10.18 2. kolo | vs. Se-Hyun Kim | 3-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
30.10.18 1. kolo | vs. Cristina Adamescu | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Gimcheon - tvrdý | ||||
21.08.18 1. kolo | vs. Yeong Won Jeong | 2-1, - Sang Hee Park - skreč | detail zápasu | |
Gimcheon - tvrdý | ||||
18.08.18 semifinále | vs. Yujin Ahn | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.08.18 čtvrtfinále | vs. Se Jin Lee | 6-2, 5-2, Se Jin Lee - skreč | detail zápasu | |
16.08.18 2. kolo | vs. Tamara Barad Itzhaki | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
14.08.18 1. kolo | vs. Han Byeol Lee | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Daegu - tvrdý | ||||
19.06.18 kvalifik. | vs. Chang Liu | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.06.18 2. kolo kval. | vs. Haine Ogata | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Gyeongsan - tvrdý | ||||
14.06.18 2. kolo | vs. Sunam Jeong | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.06.18 1. kolo | vs. Sinhee Kim | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
Sangju - tvrdý I. | ||||
05.06.18 kvalifik. | vs. Subin Park | 4-5, - Sang Hee Park - skreč | detail zápasu | |
04.06.18 2. kolo kval. | vs. Hoyeon Nor | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Changwon - tvrdý | ||||
22.05.18 kvalifik. | vs. Nadja Gilchrist | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
21.05.18 2. kolo kval. | vs. Hyeran Yun | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
20.05.18 1. kolo kval. | vs. Ryeong Gyeong Park | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Incheon - tvrdý | ||||
14.05.18 2. kolo kval. | vs. Dominique Schaefer | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.05.18 1. kolo kval. | vs. Ryeong Gyeong Park | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
Goyang - tvrdý | ||||
10.05.18 2. kolo | vs. Ji-Hee Choi | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
09.05.18 1. kolo | vs. Dabin Kim | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Nishi Tama - tvrdý | ||||
17.03.18 1. kolo kval. | vs. Mayuka Aikawa | 6-2, 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Toyota - tvrdý | ||||
10.03.18 1. kolo kval. | vs. Kisa Yoshioka | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
16.11.17 2. kolo | vs. Clemence Fayol | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
14.11.17 1. kolo | vs. Dan Ni Wang | 6-3, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
07.11.17 1. kolo | vs. Naomi Totka | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Seoul - tvrdý | ||||
16.09.17 1. kolo kval. | vs. Na-Ri Kim | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Hua Hin - tvrdý | ||||
17.07.17 1. kolo | vs. Masa Jovanovic | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Hua Hin - tvrdý | ||||
09.07.17 1. kolo | vs. Nudnida Luangnam | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
Gimcheon - tvrdý | ||||
14.06.17 1. kolo | vs. Ji-Hee Choi | 3-6, 3-6 | detail zápasu |