ZÁPAS
14.10.19 | kvalifik. | Kisa Yoshioka | Mana Kawamura | 6-2, 3-6, 10-2 | W25 Hamamatsu | koberec |
STATISTIKY ZÁPASU
Kisa Yoshioka | Mana Kawamura | |
1. podání % | 35/54 (65%) | 44/74 (59%) |
Vyhrané body z 1.podání | 20/35 (57%) | 22/44 (50%) |
Vyhrané body z 2.podání | 7/19 (37%) | 12/30 (40%) |
Vyhrané break-bally | 5/13 (38%) | 4/7 (57%) |
Vyhrané body z returnu | 40/74 (54%) | 27/54 (50%) |
Vyhrané body celkem | 67/128 (52%) | 61/128 (48%) |
Dvojchyby | 8 | 6 |
Esa | 1 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Kisa Yoshioka | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
3-0 | Mana Kawamura | |
0-0 | ||
Kisa Yoshioka | 3-1 | |
0-0, 15-15, 30-15 | ||
4-1 | Mana Kawamura | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Kisa Yoshioka | 4-2 | |
0-0 | ||
5-2 | Mana Kawamura | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Kisa Yoshioka | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30 | ||
Kisa Yoshioka | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
1-2 | Mana Kawamura | |
0-0 | ||
Kisa Yoshioka | 2-2 | |
0-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-3 | Mana Kawamura | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Kisa Yoshioka | 3-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-4 | Mana Kawamura | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Kisa Yoshioka | 3-5 | |
0-0, 0-15, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40 | ||
3-6 |
3 | ||
0-0 | Mana Kawamura | |
0-0, 1-0, 2-0, 6-0, 7-2 | ||
10-2 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Kisa Yoshioka vs. Mana Kawamura - Vzájemné zápasy
14.10.19 | kvalifik. | Kisa Yoshioka | Mana Kawamura | 6-2, 3-6, 10-2 | detail zápasu | W25 Hamamatsu | koberec |
Kisa Yoshioka form & Mana Kawamura form
Kisa Yoshioka - poslední zápasy
W15 Hinode - tvrdý | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Sofia Costoulas | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Moeka Miyata | 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
W35 Nakhon - tvrdý | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Pimmada Thongkum | 6-3, 4-6, 2-10 | detail zápasu | |
W75 Burnie - tvrdý | ||||
05.02.24 kvalifik. | vs. Alana Parnaby | 4-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Ella Simmons | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W75 Burnie - tvrdý | ||||
29.01.24 kvalifik. | vs. Alana Parnaby | 6-2, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Yilin Yan | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Gold - tvrdý | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Olivia Gadecki | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Yuki Naito | 1-6, 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
27.11.23 kvalifik. | vs. Han Shi | 1-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Mana Ayukawa | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Brisbane - tvrdý | ||||
21.11.23 kvalifik. | vs. Han Shi | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Alicia Smith | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W40 Nanao - koberec | ||||
29.09.23 čtvrtfinále | vs. Chia Yi Tsao | 4-6, 6-72 | detail zápasu | |
28.09.23 2. kolo | vs. Aoi Ito | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
27.09.23 1. kolo | vs. Hayu Kinoshita | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
25.09.23 kvalifik. | vs. Sera Nishimoto | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Hana Matsumura | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Kyoto - tvrdý I. | ||||
18.09.23 kvalifik. | vs. Thasaporn Naklo | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Aely Arai | 6-2, 3-6, 10-7 | detail zápasu | |
W100 Tokyo - tvrdý | ||||
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Ya-Yi Yang | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Nakhon - tvrdý | ||||
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Gozal Ainitdinova | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Nakhon - tvrdý | ||||
22.08.23 1. kolo | vs. Nana Kawagishi | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Sapporo - tvrdý | ||||
11.08.23 čtvrtfinále | vs. Dayeon Back | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.08.23 2. kolo | vs. Funa Kozaki | 6-3, 2-0, Funa Kozaki - skreč | detail zápasu | |
08.08.23 1. kolo | vs. Yujin Kim | 6-75, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Nakhon - tvrdý | ||||
18.07.23 1. kolo | vs. Boyoung Jeong | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Nakhon - tvrdý | ||||
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Gyeong Seo Lee | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Nakhon - tvrdý | ||||
06.07.23 2. kolo | vs. Gyeong Seo Lee | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.07.23 1. kolo | vs. Marente Sijbesma | 6-4, 6-73, 6-4 | detail zápasu |
Mana Kawamura - poslední zápasy
W35 Traralgon - tvrdý | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Kyoka Okamura | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.02.24 kvalifik. | vs. Sahra Dennehy | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
26.02.24 2. kolo kval. | vs. Emily Tinker | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Traralgon - tvrdý | ||||
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Georgiana Ruhrig | 3-6, 7-5, 4-10 | detail zápasu | |
W50 Indore - tvrdý | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Anca Alexia Todoni | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.01.24 kvalifik. | vs. Smriti Bhasin | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Kashish Bhatia | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W50 Pune - tvrdý | ||||
22.01.24 kvalifik. | vs. Eri Shimizu | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Niditra Rajmohan | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W50 Bengaluru - tvrdý | ||||
15.01.24 kvalifik. | vs. Eri Shimizu | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Vanshita Pathania | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W50 Nonthaburi - tvrdý | ||||
01.01.24 kvalifik. | vs. Sayaka Ishii | 1-6, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Hong Yi Cody Wong | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W40 Navi - tvrdý | ||||
27.12.23 1. kolo | vs. Moyuka Uchijima | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Edmonton - tvrdý I. | ||||
04.11.23 semifinále | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
03.11.23 čtvrtfinále | vs. Fanny Stollar | 7-5, 5-7, 6-1 | detail zápasu | |
02.11.23 2. kolo | vs. Haley Giavara | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
01.11.23 1. kolo | vs. Ana Grubor | 4-6, 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Toronto - tvrdý I. | ||||
23.10.23 kvalifik. | vs. Tiffany William | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Jada Bui | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W80 Le - tvrdý | ||||
13.09.23 1. kolo | vs. Celine Naef | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
11.09.23 kvalifik. | vs. Aravane Rezai | 7-68, 6-0 | detail zápasu | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Schena Benamar | 3-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Frydek - antuka | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Aneta Kladivova | 2-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
05.09.23 1. kolo | vs. Denisa Hindova | 4-6, 7-62, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Prague - antuka | ||||
29.08.23 kvalifik. | vs. Maja Chwalinska | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
29.08.23 1. kolo kval. | vs. Anna Gabric | 6-4, 5-7, 7-66 | detail zápasu | |
W25 Braunschweig - antuka | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Polona Hercog | 7-63, 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
21.08.23 1. kolo kval. | vs. Liva Yildiz | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
21.08.23 kvalifik. | vs. Aaddi Gupta | 6-2, 6-0 | detail zápasu |