INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Zeynep Sonmez vs. Kirsten-Andrea Weedon - Vzájemné zápasy
01.12.18 | 2. kolo | Kirsten-Andrea Weedon | Zeynep Sonmez | 6-1, 4-6, 10-6 | detail zápasu | Antalya | tvrdý |
Zeynep Sonmez form & Kirsten-Andrea Weedon form
Zeynep Sonmez - poslední zápasy
Antalya - antuka | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Ella Seidel | 4-6, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
27.03.24 1. kolo | vs. Fiona Ferro | 6-1, 6-78, 6-2 | detail zápasu | |
W75 Ricany - tvrdý I. | ||||
12.03.24 1. kolo | vs. Daria Snigur | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W75 Trnava - tvrdý I. | ||||
08.03.24 čtvrtfinále | vs. Suzan Lamens | 3-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Polina Kudermetova | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Lucrezia Stefanini | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W50 Trnava - tvrdý I. | ||||
01.03.24 čtvrtfinále | vs. Nikola Bartunkova | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. Nigina Abduraimova | 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
27.02.24 1. kolo | vs. Lulu Sun | 0-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Dubai - tvrdý | ||||
16.02.24 1. kolo kval. | vs. Elisabetta Cocciaretto | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Doha - tvrdý | ||||
11.02.24 1. kolo | vs. Lesya Tsurenko | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
12.01.24 kvalifik. | vs. Lulu Sun | 4-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
11.01.24 2. kolo kval. | vs. Olga Danilovic | 4-6, 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Xiaodi You | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
Brisbane - tvrdý | ||||
02.01.24 1. kolo | vs. Clara Burel | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
30.12.23 kvalifik. | vs. Aliaksandra Sasnovich | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
29.12.23 1. kolo kval. | vs. Heather Watson | 3-6, 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Limoges - tvrdý I. | ||||
12.12.23 1. kolo | vs. Erika Andreeva | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Andorra - tvrdý I. | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Ella Seidel | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W40 Petange - tvrdý I. | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Veronika Podrez | 0-6, 6-2, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Nantes - tvrdý I. | ||||
01.11.23 2. kolo | vs. Alexandra Eala | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
31.10.23 1. kolo | vs. Chloe Noel | 6-3, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
Parma - antuka | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Eva Vedder | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Ljubljana - antuka | ||||
17.09.23 finále | vs. Marina Bassols Ribera | 0-6, 6-72 | detail zápasu | |
16.09.23 semifinále | vs. Tamara Zidansek | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
15.09.23 čtvrtfinále | vs. Katarzyna Kawa | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
13.09.23 2. kolo | vs. Antonia Ruzic | 3-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
12.09.23 1. kolo | vs. Oleksandra Oliynykova | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Bari - antuka | ||||
08.09.23 čtvrtfinále | vs. Jana Fett | 6-71, 4-6 | detail zápasu | |
07.09.23 2. kolo | vs. Aliona Bolsova | 6-1, 6-2 | detail zápasu |