INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Kinnie Laisne vs. Huliya Esen - Vzájemné zápasy
04.08.14 | kvalifik. | Kinnie Laisne | Huliya Esen | 6-3, 6-3 | detail zápasu | Koksijde | antuka |
Kinnie Laisne form & Huliya Esen form
Kinnie Laisne - poslední zápasy
Denain - antuka | ||||
27.06.16 1. kolo kval. | vs. Marine Seuris | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
27.06.16 kvalifik. | vs. Tayisiya Morderger | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Cagnes Sur - antuka | ||||
02.05.16 2. kolo kval. | vs. Tamara Korpatsch | 7-60, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
02.05.16 1. kolo kval. | vs. Marine Partaud | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Wiesbaden - antuka | ||||
25.04.16 kvalifik. | vs. Laura Schaeder | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.04.16 1. kolo kval. | vs. Veronika Kapshay | 7-62, 6-2 | detail zápasu | |
Dijon - tvrdý I. | ||||
11.04.16 1. kolo | vs. Sarah-Rebecca Sekulic | 6-2, 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
Le Havre - antuka | ||||
22.03.16 1. kolo | vs. Natalie Proese | 4-6, 6-4, 6-75 | detail zápasu | |
Macon - tvrdý I. | ||||
02.03.16 1. kolo | vs. Klaartje Liebens | 4-6, 1-3, - Kinnie Laisne - skreč | detail zápasu | |
Wirral - tvrdý I. | ||||
16.02.16 1. kolo | vs. Andrea Raaholdt | 7-5, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Sunderland - tvrdý I. | ||||
10.02.16 1. kolo | vs. Katie Boulter | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Equeurdreville - tvrdý I. | ||||
09.11.15 1. kolo | vs. Quirine Lemoine | 7-66, 6-2 | detail zápasu | |
09.11.15 2. kolo | vs. Estrella Cabeza-Candela | 7-5, 4-3, Estrella Cabeza-Candela - skreč | detail zápasu | |
09.11.15 čtvrtfinále | vs. Sofia Shapatava | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Loughborough - tvrdý I. | ||||
02.11.15 1. kolo | vs. Conny Perrin | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Poitiers - tvrdý I. | ||||
26.10.15 1. kolo kval. | vs. Rebecca Sramkova | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Bangkok - tvrdý | ||||
28.09.15 1. kolo | vs. Zuzana Luknarova | 6-72, 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
28.09.15 čtvrtfinále | vs. Kamonwan Buayam | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
28.09.15 2. kolo | vs. Yuuki Tanaka | 6-3, 4-0, Yuuki Tanaka - skreč | detail zápasu | |
Bangkok - tvrdý | ||||
21.09.15 1. kolo | vs. Mizuno Kijima | 6-0, 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
Koksijde - antuka | ||||
03.08.15 1. kolo kval. | vs. Chayenne Ewijk | 4-6, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
Roma - antuka | ||||
27.07.15 1. kolo kval. | vs. Elena Bavassano | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
27.07.15 kvalifik. | vs. Federica Di Sarra | 7-65, 0-6, 6-74 | detail zápasu | |
Denain - antuka | ||||
29.06.15 2. kolo | vs. Cindy Burger | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.06.15 1. kolo | vs. Natalie Proese | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
29.06.15 kvalifik. | vs. Marine Normand | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Perigueux - antuka | ||||
22.06.15 kvalifik. | vs. Tanya Noury | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
22.06.15 1. kolo | vs. Florencia Molinero | 0-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
Montpellier - antuka | ||||
15.06.15 1. kolo | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 7-5, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Marseille - antuka | ||||
01.06.15 kvalifik. | vs. Alize Lim | 2-6, 2-6 | detail zápasu |
Huliya Esen - poslední zápasy
Sozopol - tvrdý | ||||
04.10.18 2. kolo | vs. Ilay Yoruk | 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
03.10.18 1. kolo | vs. Iulia Marko | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
Varna - antuka | ||||
11.09.18 1. kolo | vs. Ayla Aksu | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.09.18 kvalifik. | vs. Iulia Savescu | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
09.09.18 2. kolo kval. | vs. Stefani Georgieva | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Prokuplje - antuka | ||||
10.07.18 1. kolo | vs. Angelique Svinos | 2-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
Prokuplje - antuka | ||||
03.07.18 1. kolo | vs. Satsuki Takamura | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Nis - antuka | ||||
30.05.18 1. kolo | vs. Gabriela Pantuckova | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
28.05.18 kvalifik. | vs. Andjela Petrovic | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
27.05.18 2. kolo kval. | vs. Lyuboslava Peruhova | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
26.05.18 1. kolo kval. | vs. Jelena Marjanovic | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Istanbul - tvrdý I. | ||||
23.10.17 kvalifik. | vs. Ipek Oz | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
23.10.17 1. kolo kval. | vs. Betina Tokac | 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
Sozopol - tvrdý | ||||
05.10.17 2. kolo | vs. Dia Evtimova | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
03.10.17 1. kolo | vs. Melody Todorova | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Varna - antuka | ||||
21.09.17 čtvrtfinále | vs. Gabriela Nicole Tatarus | 2-6, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
20.09.17 2. kolo | vs. Petia Arshinkova | 6-4, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
18.09.17 1. kolo | vs. Victoria Ocheva | 1-6, 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
18.09.17 kvalifik. | vs. Ioana Gheorghita | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
18.09.17 1. kolo kval. | vs. Stefani Georgieva | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
Sofia - antuka | ||||
05.09.17 1. kolo | vs. Gabriela Duca | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
04.09.17 1. kolo kval. | vs. Gebriela Mihaylova | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
04.09.17 kvalifik. | vs. Camelia-Elena Hristea | 6-2, 7-63 | detail zápasu | |
Prokuplje - antuka | ||||
10.07.17 1. kolo kval. | vs. Victoria Ocheva | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Sozopol - tvrdý | ||||
04.10.16 1. kolo | vs. Petia Arshinkova | 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
Sozopol - tvrdý | ||||
29.09.16 2. kolo | vs. Katerina Kramperova | 7-65, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
28.09.16 1. kolo | vs. Gergana Topalova | 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
Dobrich - antuka | ||||
12.09.16 kvalifik. | vs. Camelia-Elena Hristea | 7-62, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
12.09.16 1. kolo kval. | vs. Nevena Georgieva | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
Sofia - antuka | ||||
05.09.16 1. kolo kval. | vs. Ivon Mihaleva | 6-1, 6-2 | detail zápasu |