ZÁPAS
17.11.16 | čtvrtfinále | Kimberley Zimmermann | Anastasia Chikalkina | 6-4, 6-3 | Helsinki | tvrdý I. |
STATISTIKY ZÁPASU
Kimberley Zimmermann | Anastasia Chikalkina | |
1. podání % | 35/60 (58%) | 46/78 (59%) |
Vyhrané body z 1.podání | 25/35 (71%) | 24/46 (52%) |
Vyhrané body z 2.podání | 7/25 (28%) | 11/32 (34%) |
Vyhrané break-bally | 7/14 (50%) | 4/5 (80%) |
Vyhrané body z returnu | 43/78 (55%) | 28/60 (47%) |
Vyhrané body celkem | 75/138 (54%) | 63/138 (46%) |
Dvojchyby | 4 | 8 |
Esa | 0 | 4 |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Kimberley Zimmermann vs. Anastasia Chikalkina - Vzájemné zápasy
17.11.16 | čtvrtfinále | Kimberley Zimmermann | Anastasia Chikalkina | 6-4, 6-3 | detail zápasu | Helsinki | tvrdý I. |
Kimberley Zimmermann form & Anastasia Chikalkina form
Kimberley Zimmermann - poslední zápasy
Chicago - tvrdý | ||||
22.08.21 kvalifik. | vs. Ana Bogdan | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.08.21 1. kolo kval. | vs. Hailey Baptiste | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W100 Contrexeville - antuka | ||||
05.07.21 kvalifik. | vs. Margaux Rouvroy | 7-65, 6-76, 3-10 | detail zápasu | |
05.07.21 1. kolo kval. | vs. Mina Hodzic | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Bad Homburg - tráva | ||||
20.06.21 kvalifik. | vs. Yuliya Hatouka | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Stare - antuka | ||||
16.06.21 1. kolo | vs. Gabriela Lee | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.06.21 kvalifik. | vs. Linda Klimovicova | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
14.06.21 1. kolo kval. | vs. Nika Radisic | 4-6, 6-4, 10-8 | detail zápasu | |
W60 Saint - antuka | ||||
13.05.21 2. kolo | vs. Kristina Kucova | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
12.05.21 1. kolo | vs. Elsa Jacquemot | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
11.05.21 kvalifik. | vs. Margot Yerolymos | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
10.05.21 1. kolo kval. | vs. Sara Cakarevic | 6-1, 2-6, 10-7 | detail zápasu | |
W25 Prague - antuka | ||||
02.05.21 1. kolo kval. | vs. Alice Rame | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Oeiras - antuka | ||||
11.04.21 1. kolo kval. | vs. Su Jeong Jang | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Bellinzona - antuka | ||||
05.04.21 kvalifik. | vs. Lucia Bronzetti | 0-6, 7-5, 8-10 | detail zápasu | |
04.04.21 1. kolo kval. | vs. Anastasia Detiuc | 6-3, 4-6, 10-6 | detail zápasu | |
W15 Bratislava - tvrdý I. | ||||
18.03.21 2. kolo | vs. Weronika Baszak | 3-5, - Kimberley Zimmermann - skreč | detail zápasu | |
17.03.21 1. kolo | vs. Jade Bornay | 2-6, 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Poitiers - tvrdý I. | ||||
22.02.21 kvalifik. | vs. Camilla Rosatello | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.02.21 1. kolo kval. | vs. Emma Mazzoni | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Altenkirchen - koberec | ||||
15.02.21 kvalifik. | vs. Stephanie Wagner | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
14.02.21 1. kolo kval. | vs. Tena Lukas | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Grenoble - tvrdý I. | ||||
10.02.21 1. kolo | vs. Julia Grabher | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
08.02.21 kvalifik. | vs. Simona Waltert | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
07.02.21 1. kolo kval. | vs. Tena Lukas | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Hamburg - tvrdý I. | ||||
10.01.21 1. kolo kval. | vs. Lucie Wargnier | 6-1, 3-6, 8-10 | detail zápasu | |
W15 Las - antuka | ||||
24.11.20 1. kolo | vs. Maryna Zanevska | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Las - antuka | ||||
16.11.20 2. kolo kval. | vs. Oksana Selekhmeteva | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Ortisei - tvrdý I. | ||||
04.11.20 2. kolo | vs. Lisa Pigato | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
03.11.20 1. kolo | vs. Maria Vittoria Viviani | 6-2, 6-2 | detail zápasu |
Anastasia Chikalkina - poslední zápasy
W15 Cancun - tvrdý | ||||
16.07.19 kvalifik. | vs. Anna Sinclair Rogers | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Anastasia Sysoeva | 6-2, 0-6, 10-3 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
09.07.19 1. kolo | vs. Kirsten-Andrea Weedon | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
03.07.19 kvalifik. | vs. Camille Verden Anderson | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Khimki - tvrdý I. | ||||
29.04.19 1. kolo kval. | vs. Anita Wagner | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
19.11.18 kvalifik. | vs. Katarina Kuzmova | 1-2, - Anastasia Chikalkina - skreč | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
31.10.18 1. kolo | vs. Eliz Maloney | 6-4, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.10.18 kvalifik. | vs. Elisabeth Chantraine | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Moscow - antuka | ||||
27.08.18 1. kolo | vs. Daria Kruzhkova | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
26.08.18 kvalifik. | vs. Evgeniya Burdina | 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
25.08.18 1. kolo kval. | vs. Valeriya Pogrebnyak | 7-5, Valeriya Pogrebnyak - skreč | detail zápasu | |
Kazan - antuka | ||||
06.08.18 kvalifik. | vs. Diana Demidova | 0-6, 7-64, 1-6 | detail zápasu | |
05.08.18 2. kolo kval. | vs. Marina Timofeeva | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
04.08.18 1. kolo kval. | vs. Arina Solomatina | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
Kazan - antuka | ||||
30.07.18 1. kolo | vs. Anastasia Tikhonova | 1-6, 6-4, 0-6 | detail zápasu | |
Minsk - antuka | ||||
13.06.18 2. kolo | vs. Margaux Bovy | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
12.06.18 1. kolo | vs. Anna Ukolova | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
11.06.18 kvalifik. | vs. Anastasiya Kasarzheuskaya | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
10.06.18 2. kolo kval. | vs. Ksenia Kolesnikova | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Minsk - antuka | ||||
02.06.18 1. kolo kval. | vs. Anastasia Kuprina | 3-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
Kazan - tvrdý I. | ||||
11.03.18 kvalifik. | vs. Sofya Treshcheva | 6-71, 1-6 | detail zápasu | |
10.03.18 1. kolo kval. | vs. Anastasia Konstantinova | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Moscow - tvrdý I. | ||||
26.02.18 kvalifik. | vs. Daria Mishina | 2-6, 6-2, 1-6 | detail zápasu | |
25.02.18 1. kolo kval. | vs. Yulia Kulikova | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
15.11.17 1. kolo | vs. Georgia Andreea Craciun | 6-75, 6-76 | detail zápasu | |
13.11.17 2. kolo kval. | vs. Azradeniz Comlek | 7-62, 6-1 | detail zápasu | |
13.11.17 kvalifik. | vs. Anastasia Veselova | 4-6, 7-61, 6-1 | detail zápasu | |
13.11.17 1. kolo kval. | vs. Maria Mikhaylova | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
06.11.17 2. kolo kval. | vs. Maria Vittoria Viviani | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
01.11.17 1. kolo | vs. Natalia Siedliska | 2-6, 7-63, 6-76 | detail zápasu |