Francúzsko
07.08.00, 23 Let
07.08.00, 23 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Švajčiarsko
28.07.99, 24 Let
28.07.99, 24 Let
Juliette Colard vs. Kim Fontana - Vzájemné zápasy
17.10.16 | 1. kolo kval. | Kim Fontana | Juliette Colard | 1-6, 6-0, 7-5 | detail zápasu | Santa Margherita | antuka |
Juliette Colard form & Kim Fontana form
Juliette Colard - poslední zápasy
W15 Santa - tvrdý | ||||
23.05.21 1. kolo kval. | vs. Paula Ortega Redondo | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W15+H Amiens - antuka | ||||
09.03.20 2. kolo kval. | vs. Mylene Halemai | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
08.03.20 1. kolo kval. | vs. Vanesa Pappa | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Saint - antuka | ||||
13.05.19 1. kolo kval. | vs. Sofya Lansere | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Alkmaar - antuka | ||||
23.06.18 1. kolo kval. | vs. Dewi Dijkman | 3-6, 6-1, 5-7 | detail zápasu | |
Kaltenkirchen - antuka | ||||
19.06.18 kvalifik. | vs. Imke Schluenzen | 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
18.06.18 1. kolo kval. | vs. Dewi Dijkman | 7-5, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
18.06.18 2. kolo kval. | vs. Claudelle Labonte-Frey | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
08.04.18 1. kolo kval. | vs. Lea Tholey | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
02.04.18 2. kolo kval. | vs. Valeriya Solovyeva | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Le Havre - antuka | ||||
18.03.18 2. kolo kval. | vs. Justine Pysson | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
Gonesse - antuka | ||||
14.03.18 1. kolo | vs. Lara Salden | 6-3, 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
12.03.18 kvalifik. | vs. Marie Villet | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
11.03.18 2. kolo kval. | vs. Franziska Kommer | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
10.03.18 1. kolo kval. | vs. Ania Hertel | 7-63, 4-6, 6-0 | detail zápasu | |
Amiens - antuka | ||||
04.03.18 2. kolo kval. | vs. Justine Lo Presti | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
03.03.18 1. kolo kval. | vs. Heranne Excellent | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Grenoble - tvrdý I. | ||||
03.02.18 1. kolo kval. | vs. Thanh Lan Truong | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Brussels - antuka | ||||
17.07.17 1. kolo kval. | vs. Brandy Mina | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Knokke - antuka | ||||
10.07.17 2. kolo kval. | vs. Jade Lewis | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Perigueux - antuka | ||||
26.06.17 kvalifik. | vs. Aleksandrina Naydenova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.06.17 1. kolo kval. | vs. Chloe Cirotte | 6-2, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
Montpellier - antuka | ||||
19.06.17 1. kolo kval. | vs. Chihiro Muramatsu | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
10.04.17 2. kolo kval. | vs. Kimberley Zimmermann | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
03.04.17 1. kolo kval. | vs. Deborah Chiesa | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Le Havre - antuka | ||||
20.03.17 2. kolo kval. | vs. Schena Benamar | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.03.17 1. kolo kval. | vs. Maelys Bougrat | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
Gonesse - antuka | ||||
16.03.17 2. kolo | vs. Marine Partaud | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.03.17 1. kolo | vs. Schena Benamar | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Amiens - antuka | ||||
06.03.17 2. kolo kval. | vs. Eleonora Molinaro | 1-6, 6-0, 5-7 | detail zápasu |
Kim Fontana - poslední zápasy
Badenweiler - antuka | ||||
05.09.17 1. kolo | vs. Constance Sibille | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Sion - antuka | ||||
28.08.17 1. kolo | vs. Susan Bandecchi | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Caslano - antuka | ||||
23.08.17 2. kolo | vs. Martina Colmegna | 6-1, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.08.17 1. kolo | vs. Federica Joe Gardella | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
Schio - antuka | ||||
25.07.17 1. kolo | vs. Maria Marfutina | 6-77, 2-6 | detail zápasu | |
Tarvisio - antuka | ||||
27.06.17 1. kolo | vs. Eleni Kordolaimi | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.06.17 kvalifik. | vs. Lara Pedranzini | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Lenzerheide - antuka | ||||
19.06.17 2. kolo kval. | vs. Valentina Ryser | 4-6, 6-2, 5-7 | detail zápasu | |
Madrid - antuka | ||||
05.06.17 2. kolo kval. | vs. Cristina Mayorova Bakhtina | 5-7, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
04.05.17 2. kolo | vs. Agustina Chlpac | 3-6, 6-1, 3-6 | detail zápasu | |
03.05.17 1. kolo | vs. Katharina Hering | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
01.05.17 kvalifik. | vs. Barbara Dessolis | 4-6, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Chiasso - antuka | ||||
17.04.17 2. kolo kval. | vs. Alberta Brianti | 5-7, 6-75 | detail zápasu | |
17.04.17 1. kolo kval. | vs. Chiara Giaquinta | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
Heraklion - antuka | ||||
20.03.17 2. kolo kval. | vs. Mylene Halemai | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.03.17 1. kolo kval. | vs. Ema Vasic | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Heraklion - antuka | ||||
15.03.17 1. kolo | vs. Usue Maitane Arconada | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.03.17 2. kolo kval. | vs. Daniela Ciobanu | 5-7, 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
13.03.17 kvalifik. | vs. Karolina Novotna (1997) | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
13.03.17 1. kolo kval. | vs. Svetlana Bubnova | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
01.11.16 1. kolo | vs. Ylena In-Albon | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
31.10.16 1. kolo kval. | vs. Cecilia Pattacini | 2-6, 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
31.10.16 kvalifik. | vs. Marcella Cucca | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
24.10.16 kvalifik. | vs. Gaia Squarcialupi | 6-79, 0-6 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
20.10.16 2. kolo | vs. Vanda Lukacs | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.10.16 1. kolo | vs. Lisa Ponomar | 3-6, 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
17.10.16 kvalifik. | vs. Barbara Dessolis | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
17.10.16 1. kolo kval. | vs. Juliette Colard | 1-6, 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
Telde - antuka | ||||
04.10.16 1. kolo | vs. Leonie Kung | 6-4, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Sion - antuka | ||||
29.08.16 1. kolo kval. | vs. Corina Mader | 2-6, 6-2, 1-6 | detail zápasu |