ZÁPAS
05.12.19 | 2. kolo | Kennedy Shaffer | Oleksandra Korashvili | 6-3, 7-5 | W15 Norman | tvrdý I. |
STATISTIKY ZÁPASU
Kennedy Shaffer | Oleksandra Korashvili | |
1. podání % | 26/58 (45%) | 29/56 (52%) |
Vyhrané body z 1.podání | 25/26 (96%) | 22/29 (76%) |
Vyhrané body z 2.podání | 20/32 (63%) | 13/27 (48%) |
Vyhrané break-bally | 2/2 (100%) | 0/3 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 21/56 (38%) | 13/58 (22%) |
Vyhrané body celkem | 66/114 (58%) | 48/114 (42%) |
Dvojchyby | 2 | 6 |
Esa | 7 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Kennedy Shaffer | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
1-0 | Oleksandra Korashvili | |
0-0 | ||
Kennedy Shaffer | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-0 | Oleksandra Korashvili | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Kennedy Shaffer | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], A-40 | ||
4-1 | Oleksandra Korashvili | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Kennedy Shaffer | 4-2 | |
0-0, 15-0, 40-15, 40-30 | ||
5-2 | Oleksandra Korashvili | |
0-0, 0-30 | ||
Kennedy Shaffer | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Oleksandra Korashvili | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Kennedy Shaffer | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-1 | Oleksandra Korashvili | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Kennedy Shaffer | 1-2 | |
0-0 | ||
2-2 | Oleksandra Korashvili | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
Kennedy Shaffer | 2-3 | |
0-0, 15-0, 40-15 | ||
3-3 | Oleksandra Korashvili | |
0-0, 0-15 | ||
Kennedy Shaffer | 3-4 | |
0-0 | ||
4-4 | Oleksandra Korashvili | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40 | ||
Kennedy Shaffer | 4-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30 | ||
5-5 | Oleksandra Korashvili | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Kennedy Shaffer | 6-5 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
7-5 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Kennedy Shaffer vs. Oleksandra Korashvili - Vzájemné zápasy
05.12.19 | 2. kolo | Kennedy Shaffer | Oleksandra Korashvili | 6-3, 7-5 | detail zápasu | W15 Norman | tvrdý I. |
Kennedy Shaffer form & Oleksandra Korashvili form
Kennedy Shaffer - poslední zápasy
W15 Champaign - tvrdý I. | ||||
09.11.23 čtvrtfinále | vs. Stefani Webb | 5-7, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
08.11.23 2. kolo | vs. Mckenna Schaefbauer | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
07.11.23 1. kolo | vs. Xinyu Cai | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
W60 Toronto - tvrdý I. | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Katarina Jokic | 6-4, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W100 Landisville - tvrdý | ||||
07.08.23 1. kolo kval. | vs. Christina Rosca | 4-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Lexington - tvrdý | ||||
31.07.23 1. kolo kval. | vs. Veronica Miroshnichenko | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
W60 Evansville - tvrdý | ||||
18.07.23 kvalifik. | vs. Maribella Zamarripa | 6-72, 3-6 | detail zápasu | |
17.07.23 1. kolo kval. | vs. Elizabeth Eades | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Sumter - tvrdý | ||||
14.06.23 1. kolo | vs. Haley Giavara | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
W60 Pelham - antuka | ||||
18.05.23 1. kolo | vs. Maria Kononova | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Orlando - antuka | ||||
11.05.23 2. kolo | vs. Fanny Stollar | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.05.23 1. kolo | vs. Zara Larke | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
09.05.23 kvalifik. | vs. Tara Malik | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
08.05.23 1. kolo kval. | vs. Alexa Karatancheva | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Zephyrhills - antuka | ||||
19.04.23 1. kolo | vs. Ganna Poznikhirenko | 3-6, 6-4, 6-72 | detail zápasu | |
18.04.23 kvalifik. | vs. Mia Yamakita | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
17.04.23 2. kolo kval. | vs. Anlin Xie | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
W60 Orlando - tvrdý | ||||
06.02.23 1. kolo kval. | vs. Francesca Curmi | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Rome - tvrdý I. | ||||
31.01.23 kvalifik. | vs. Kayla Cross | 3-6, 6-2, 1-6 | detail zápasu | |
30.01.23 1. kolo kval. | vs. Mana Ayukawa | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Orlando - tvrdý | ||||
24.01.23 kvalifik. | vs. Dasha Ivanova | 4-6, 6-1, 7-10 | detail zápasu | |
23.01.23 1. kolo kval. | vs. Noel Saidenova | 6-3, 1-6, 12-10 | detail zápasu | |
W25 Boca - antuka | ||||
18.01.23 1. kolo | vs. Ashley Lahey | 2-6, 6-77 | detail zápasu | |
W25 Naples - antuka | ||||
09.01.23 1. kolo kval. | vs. Tiphanie Lemaitre | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Saguenay - tvrdý I. | ||||
17.10.22 kvalifik. | vs. Weronika Baszak | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.10.22 1. kolo kval. | vs. Clemence Mercier | 6-3, 7-61 | detail zápasu | |
W25 Fredericton - tvrdý I. | ||||
14.10.22 čtvrtfinále | vs. Anna Siskova | 6-72, 6-1, 6-74 | detail zápasu | |
13.10.22 2. kolo | vs. Mia Kupres | 7-5, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
11.10.22 1. kolo | vs. Viktoria Morvayova | 7-66, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Columbus - tvrdý | ||||
29.06.22 1. kolo | vs. Carmen Corley | 3-6, 3-6 | detail zápasu |
Oleksandra Korashvili - poslední zápasy
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
14.09.23 2. kolo | vs. Daria Kuczer | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.09.23 1. kolo | vs. Ekaterina Kuznetsova | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
08.09.23 čtvrtfinále | vs. Helena Stevic | 3-6, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
07.09.23 2. kolo | vs. Isabelle Cherny | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
05.09.23 1. kolo | vs. Ilaria Sposetti | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
01.08.23 1. kolo | vs. Lauren Proctor | 6-4, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
25.07.23 2. kolo kval. | vs. Isabella Harvison | 5-7, 7-64, 9-11 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
17.07.23 2. kolo kval. | vs. Cristina Elena Tiglea | 3-6, 7-5, 8-10 | detail zápasu | |
W25 Kachreti - tvrdý | ||||
16.05.23 1. kolo | vs. Polina Pavlova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Kachreti - tvrdý | ||||
10.05.23 2. kolo | vs. Anna Kubareva | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
09.05.23 1. kolo | vs. Juliette Mazzoni | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W40 Tbilisi - tvrdý | ||||
01.05.23 kvalifik. | vs. Kira Pavlova | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Anamaria Kurtsikashvili | 4-6, 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Norman - tvrdý I. | ||||
05.12.19 2. kolo | vs. Kennedy Shaffer | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
04.12.19 1. kolo | vs. Lisa Mays | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Norman - tvrdý | ||||
02.10.19 1. kolo | vs. Ashlyn Krueger | 6-4, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Norman - tvrdý | ||||
14.11.18 1. kolo | vs. Nagi Hanatani | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Sofia - antuka | ||||
05.09.17 1. kolo | vs. Anastasiya Komardina | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Mamaia - antuka | ||||
30.08.17 1. kolo | vs. Elena Gabriela Ruse | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Moscow - antuka | ||||
16.08.17 1. kolo | vs. Valeriya Zeleva | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
Ivano Frankivsk - antuka | ||||
04.08.17 semifinále | vs. Maryna Chernyshova | 1-6, 6-74 | detail zápasu | |
03.08.17 čtvrtfinále | vs. Mariana Drazic | 6-72, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
02.08.17 2. kolo | vs. Eva Lys | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
01.08.17 1. kolo | vs. Adrianna Sosnowska | 4-6, 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Olomouc - antuka | ||||
17.07.17 1. kolo kval. | vs. Aneta Kladivova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Versmold - antuka | ||||
10.07.17 1. kolo kval. | vs. Sviatlana Pirazhenka | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Darmstadt - antuka | ||||
04.07.17 1. kolo | vs. Anhelina Kalinina | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
Minsk - antuka | ||||
13.06.17 1. kolo | vs. Margaux Bovy | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Minsk - antuka | ||||
06.06.17 1. kolo | vs. Vlada Koval | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
Karshi - tvrdý | ||||
24.04.17 1. kolo | vs. Ekaterina Kazionova | 2-6, 3-6 | detail zápasu |