Vlada Koval vs. Katyarina Paulenka

Vlada Koval vs. Katyarina Paulenka - Minsk - porovnání

ZÁPAS

Vlada Koval Katyarina Paulenka

STATISTIKY ZÁPASU


Vlada Koval
Rusko
11.07.01, 17 Let




518
56
16 819 $
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Bielorusko
25.01.00, 18 Let




825
18

Katyarina Paulenka
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče

Vlada Koval vs. Katyarina Paulenka - Vzájemné zápasy

04.11.181. kolo kval.Katyarina PaulenkaVlada Koval7-62, 6-3 detail zápasuBelarus Minsk tvrdý I.

Vlada Koval - poslední zápasy

Belarus Minsk - tvrdý I.
04.11.18
1. kolo kval.
vs. Katyarina Paulenka6-72, 3-6 prohradetail zápasu
Russia Moscow - tvrdý I.
14.10.18
2. kolo kval.
vs. Natalia Vikhlyantseva6-73, 3-6 prohradetail zápasu
13.10.18
1. kolo kval.
vs. Sabine Lisicki3-6, 7-5, 7-64 výhradetail zápasu
Kazakhstan Shymkent - antuka
24.09.18
1. kolo
vs. Zhibek Kulambayeva1-3, - Vlada Koval - skrečprohradetail zápasu
Kazakhstan Shymkent - antuka
20.09.18
čtvrtfinále
vs. Maria Shusharina3-6, 6-1, 3-6 prohradetail zápasu
19.09.18
2. kolo
vs. Ania Hertel6-2, 6-3 výhradetail zápasu
17.09.18
1. kolo
vs. Albina Khabibulina6-1, 6-3 výhradetail zápasu
Kazakhstan Almaty - antuka
14.09.18
semifinále
vs. Daria Lodikova3-6, 3-6 prohradetail zápasu
13.09.18
čtvrtfinále
vs. Yekaterina Dmitrichenko6-2, 6-2 výhradetail zápasu
12.09.18
2. kolo
vs. Sevil Yuldasheva6-3, 6-3 výhradetail zápasu
10.09.18
1. kolo
vs. Yasmina Karimjanova6-1, 6-0 výhradetail zápasu
Russia Moscow - antuka
01.09.18
finále
vs. Daria Mishina6-2, 7-66 výhradetail zápasu
31.08.18
semifinále
vs. Daria Nazarkina7-5, 6-3 výhradetail zápasu
30.08.18
čtvrtfinále
vs. Anna Ukolova6-3, 6-72, 6-1 výhradetail zápasu
29.08.18
2. kolo
vs. Vitalia Stamat6-1, 6-1 výhradetail zápasu
27.08.18
1. kolo
vs. Kseniya Yersh6-1, 6-2 výhradetail zápasu
Russia Moscow - antuka
24.08.18
semifinále
vs. Ekaterina Makarova (1996)4-6, 0-6 prohradetail zápasu
23.08.18
čtvrtfinále
vs. Ekaterina Kazionova6-1, 6-1 výhradetail zápasu
22.08.18
2. kolo
vs. Daria Nazarkina6-3, 6-3 výhradetail zápasu
21.08.18
1. kolo
vs. Anna Morgina3-6, 6-2, 6-1 výhradetail zápasu
Russia Moscow - antuka
18.08.18
finále
vs. Anastasiya Komardina4-6, 1-6 prohradetail zápasu
17.08.18
semifinále
vs. Daria Mishina6-4, 7-5 výhradetail zápasu
16.08.18
2. kolo
vs. Daria Nazarkina2-6, 6-1, 7-5 výhradetail zápasu
16.08.18
čtvrtfinále
vs. Ekaterina Kazionova6-1, 6-0 výhradetail zápasu
14.08.18
1. kolo
vs. Kseniya Yersh6-0, 6-2 výhradetail zápasu
Kazakhstan Astana - tvrdý
15.07.18
2. kolo kval.
vs. Ilona Kremen1-6, 3-6 prohradetail zápasu
14.07.18
1. kolo kval.
vs. Nonna Kurginyan6-2, 6-1 výhradetail zápasu
Uzbekistan Namangan - tvrdý
05.06.18
1. kolo
vs. Iryna Shymanovich2-6, 3-6 prohradetail zápasu
04.06.18
kvalifik.
vs. Muslima Akhunova6-0, 6-1 výhradetail zápasu
02.06.18
1. kolo kval.
vs. Milana Maslenkova6-0, 6-0 výhradetail zápasu

Katyarina Paulenka - poslední zápasy

Turkey Antalya - tvrdý
01.12.18
2. kolo
vs. Sofia Dmitrieva6-0, 6-0 výhradetail zápasu
01.12.18
čtvrtfinále
vs. Oona Orpana6-4, 5-7, 4-6 prohradetail zápasu
28.11.18
1. kolo
vs. Natalia Siedliska4-1, Natalia Siedliska - skrečvýhradetail zápasu
Turkey Antalya - tvrdý
22.11.18
2. kolo
vs. Kirsten-Andrea Weedon6-4, 1-6, 4-6 prohradetail zápasu
21.11.18
1. kolo
vs. Stephanie Judith Visscher7-65, 6-2 výhradetail zápasu
Belarus Minsk - tvrdý I.
05.11.18
kvalifik.
vs. Valeriya Yushchenko1-6, 1-6 prohradetail zápasu
04.11.18
1. kolo kval.
vs. Vlada Koval7-62, 6-3 výhradetail zápasu
Kazakhstan Shymkent - antuka
25.09.18
1. kolo
vs. Viktoriia Kalinina4-6, 4-6 prohradetail zápasu
Kazakhstan Shymkent - antuka
18.09.18
1. kolo
vs. Dariya Detkovskaya1-6, 3-6 prohradetail zápasu
Belarus Minsk - antuka
16.06.18
finále
vs. Margaux Bovy6-4, 6-3 výhradetail zápasu
15.06.18
semifinále
vs. Ipek Oz6-4, 4-6, 6-0 výhradetail zápasu
14.06.18
čtvrtfinále
vs. Elena Malygina6-3, 3-6, 6-3 výhradetail zápasu
13.06.18
2. kolo
vs. Angelina Zhuravleva6-3, 6-3 výhradetail zápasu
12.06.18
1. kolo
vs. Polina Nazarchuk7-5, 6-3 výhradetail zápasu
Belarus Minsk - antuka
06.06.18
2. kolo
vs. Daria Nazarkina0-6, 2-6 prohradetail zápasu
05.06.18
1. kolo
vs. Tatsiana Sasnouskaya6-1, 6-75, 6-2 výhradetail zápasu
Egypt Cairo - antuka
26.04.18
2. kolo
vs. Irina Fetecau2-6, 3-6 prohradetail zápasu
24.04.18
1. kolo
vs. Anna Ureke6-1, 5-7, 6-3 výhradetail zápasu
Egypt Sharm El - tvrdý
18.04.18
1. kolo
vs. Julia Terziyska5-7, 4-6 prohradetail zápasu
16.04.18
kvalifik.
vs. Moulika Ram6-1, 6-0 výhradetail zápasu
Egypt Sharm El - tvrdý
14.03.18
1. kolo
vs. Jacqueline Cabaj Awad6-3, 1-6, 4-6 prohradetail zápasu
Egypt Sharm El - tvrdý
08.03.18
2. kolo
vs. Lucia Bronzetti3-6, 2-6 prohradetail zápasu
06.03.18
1. kolo
vs. Anette Munozova6-0, 6-1 výhradetail zápasu
05.03.18
kvalifik.
vs. Karolina Kubanova6-1, 6-2 výhradetail zápasu
04.03.18
2. kolo kval.
vs. Kiara Petrovicka6-3, 6-1 výhradetail zápasu
Egypt Sharm El - tvrdý
24.01.18
1. kolo
vs. Katarzyna Kawa0-6, 7-64, 6-74 prohradetail zápasu
21.01.18
2. kolo kval.
vs. Alice Moroni6-3, 4-6, 6-4 výhradetail zápasu
21.01.18
kvalifik.
vs. Maria Jose Portillo Ramirez6-3, 6-0 výhradetail zápasu
Belarus Minsk - tvrdý I.
23.11.17
čtvrtfinále
vs. Manon Arcangioli2-6, 1-6 prohradetail zápasu
22.11.17
2. kolo
vs. Tatiana Perebiynis7-5, 6-1 výhradetail zápasu
<