ZÁPAS
01.08.19 | 2. kolo | Katyarina Paulenka | Jelena Stojanovic | 6-3, 6-2 | W15 Tabarka | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Katyarina Paulenka | Jelena Stojanovic | |
1. podání % | 35/55 (64%) | 37/61 (61%) |
Vyhrané body z 1.podání | 30/35 (86%) | 24/37 (65%) |
Vyhrané body z 2.podání | 8/20 (40%) | 7/24 (29%) |
Vyhrané break-bally | 4/9 (44%) | 1/3 (33%) |
Vyhrané body z returnu | 30/61 (49%) | 17/55 (31%) |
Vyhrané body celkem | 68/116 (59%) | 48/116 (41%) |
Dvojchyby | 2 | 1 |
Esa |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Katyarina Paulenka | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-A[BP] | ||
2-1 | Jelena Stojanovic | |
0-0, 0-15 | ||
Katyarina Paulenka | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
3-2 | Jelena Stojanovic | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Katyarina Paulenka | 3-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-3 | Jelena Stojanovic | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, A-40[BP], 40-40 | ||
Katyarina Paulenka | 5-3 | |
0-0 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Jelena Stojanovic | |
0-0, 0-15, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Katyarina Paulenka | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Jelena Stojanovic | |
0-0 | ||
Katyarina Paulenka | 2-1 | |
0-0, 15-0 | ||
3-1 | Jelena Stojanovic | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
4-2 | Jelena Stojanovic | |
0-0, 15-0, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Katyarina Paulenka | 5-2 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
6-2 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Katyarina Paulenka vs. Jelena Stojanovic - Vzájemné zápasy
07.08.19 | 1. kolo | Katyarina Paulenka | Jelena Stojanovic | 6-2, 6-2 | detail zápasu | W15 Tabarka | antuka |
01.08.19 | 2. kolo | Katyarina Paulenka | Jelena Stojanovic | 6-3, 6-2 | detail zápasu | W15 Tabarka | antuka |
Katyarina Paulenka form & Jelena Stojanovic form
Katyarina Paulenka - poslední zápasy
W15 Sharm - tvrdý | ||||
28.03.21 1. kolo kval. | vs. Riko Sawayanagi | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
25.03.21 2. kolo | vs. Dalila Spiteri | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
24.03.21 1. kolo | vs. Barbora Matusova | 7-66, 6-2 | detail zápasu | |
23.03.21 kvalifik. | vs. Lauren Proctor | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
22.03.21 2. kolo kval. | vs. Aline Thommen | 7-66, 6-0 | detail zápasu | |
21.03.21 1. kolo kval. | vs. Nadine Keller | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - tvrdý I. | ||||
09.02.21 1. kolo | vs. Tatyana Nikolenko | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - tvrdý I. | ||||
04.02.21 2. kolo | vs. Daria Mishina | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
03.02.21 1. kolo | vs. Mariya Dolzhenko | 7-62, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
25.02.20 kvalifik. | vs. Melanie Stokke | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.02.20 2. kolo kval. | vs. Doga Turkmen | 6-2, 4-6, 10-7 | detail zápasu | |
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Tuana Tinaztepe | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Rita Atik | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Liepaja - tvrdý I. | ||||
23.01.20 2. kolo | vs. Lina Glushko | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.01.20 1. kolo | vs. Shelly Bereznyak | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Minsk - tvrdý I. | ||||
12.11.19 kvalifik. | vs. Emma Raducanu | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.11.19 1. kolo kval. | vs. Evialina Laskevich | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Parnu - tvrdý I. | ||||
07.11.19 2. kolo | vs. Ekaterina Shalimova | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
06.11.19 1. kolo | vs. Tatsiana Sasnouskaya | 0-6, 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
22.10.19 1. kolo | vs. Arlinda Rushiti | 2-6, 6-2, 6-72 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
17.10.19 2. kolo | vs. Timea Jaruskova | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.10.19 1. kolo | vs. Alica Rusova | 5-7, 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Batumi - tvrdý | ||||
27.08.19 1. kolo | vs. Nadiya Kolb | 6-4, 3-1, - Katyarina Paulenka - skreč | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
09.08.19 čtvrtfinále | vs. Ines Nicault | 3-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
08.08.19 2. kolo | vs. Jade Suvrijn | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
07.08.19 1. kolo | vs. Jelena Stojanovic | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
02.08.19 čtvrtfinále | vs. Jade Suvrijn | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
01.08.19 2. kolo | vs. Jelena Stojanovic | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
31.07.19 1. kolo | vs. Gaia Squarcialupi | 2-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Minsk - antuka | ||||
13.06.19 2. kolo | vs. Alexandra Perper | 6-72, 1-6 | detail zápasu |
Jelena Stojanovic - poslední zápasy
W15 Cairo - antuka | ||||
06.12.20 1. kolo kval. | vs. Nermeen Shawky | 1-4, - Jelena Stojanovic - skreč | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
01.12.20 kvalifik. | vs. Jessie Aney | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
30.11.20 2. kolo kval. | vs. Amelie Claire Montalvo Lundy | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
18.11.20 1. kolo | vs. Lulu Sun | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
11.11.20 1. kolo | vs. Lian Tran | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
04.11.20 1. kolo | vs. Jenna Defalco | 4-6, 6-0, 5-7 | detail zápasu | |
03.11.20 kvalifik. | vs. Polina Iatcenko | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
02.11.20 2. kolo kval. | vs. Noel Saidenova | 0-6, 6-1, 16-14 | detail zápasu | |
01.11.20 1. kolo kval. | vs. Marina Popova | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
28.10.20 1. kolo | vs. Anna Morgina | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
18.10.20 1. kolo kval. | vs. Anastasia Tikhonova | 6-75, 6-4, 5-10 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
12.10.20 2. kolo kval. | vs. Nicole Fossa Huergo | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
12.10.20 1. kolo kval. | vs. Salma Abdel Rahim | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
06.11.19 1. kolo | vs. Ana Bianca Mihaila | 6-4, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
30.10.19 1. kolo | vs. Joanne Zuger | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
23.10.19 1. kolo | vs. Tamara Bizhukova | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
12.08.19 kvalifik. | vs. Valentina Giavazzi | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
07.08.19 1. kolo | vs. Katyarina Paulenka | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
01.08.19 2. kolo | vs. Katyarina Paulenka | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
31.07.19 1. kolo | vs. Maria Del Rosario Vazquez | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
23.07.19 1. kolo | vs. Anna Popescu | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
30.05.19 2. kolo | vs. Eugenia Ganga | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
29.05.19 1. kolo | vs. Giulia Carbonaro | 6-1, 5-7, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
22.05.19 1. kolo | vs. Szabina Szlavikovics | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Canberra - antuka | ||||
17.03.19 1. kolo kval. | vs. Nagi Hanatani | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Mildura - tráva | ||||
06.03.19 1. kolo | vs. Maddison Inglis | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Perth - tvrdý | ||||
19.02.19 1. kolo | vs. Annerly Poulos | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Port - tvrdý | ||||
14.02.19 2. kolo | vs. Charlotte Kempenaers-Pocz | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.02.19 1. kolo | vs. Patricia Boentgen | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Monastir - tvrdý | ||||
12.12.18 1. kolo | vs. Ekaterina Shalimova | 0-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu |