Katy Dunne vs. Weronika Falkowska 11.03.2020

Katy Dunne vs. Weronika Falkowska 11.03.2020 - W25 Potchefstroom - porovnání

ZÁPAS

11.03.201. koloKaty Dunne Weronika Falkowska 6-3, 6-2 JAR W25 Potchefstroom tvrdý

STATISTIKY ZÁPASU

Katy DunneWeronika Falkowska
1. podání %21/53 (40%)24/46 (52%)
Vyhrané body z 1.podání14/21 (67%)14/24 (58%)
Vyhrané body z 2.podání19/32 (59%)7/22 (32%)
Vyhrané break-bally5/7 (71%)2/5 (40%)
Vyhrané body z returnu25/46 (54%)20/53 (38%)
Vyhrané body celkem58/99 (59%)41/99 (41%)
Dvojchyby45
Esa11

STATISTIKY ZÁPASU

1
Katy Dunne Katy Dunne podáva0-0
0-0, 15-0, 15-15
1-0Weronika Falkowska Weronika Falkowska podáva
0-0, 0-15, 15-15, 40-30[BP]
Katy Dunne Katy Dunne podáva2-0
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30
2-1Weronika Falkowska Weronika Falkowska podáva
0-0, 0-15, 15-15, 15-30
4-1Weronika Falkowska Weronika Falkowska podáva
0-0, 0-15, 0-30, 0-40
Katy Dunne Katy Dunne podáva4-2
0-0, 0-15, 15-40[BP], 30-40[BP]
4-3Weronika Falkowska Weronika Falkowska podáva
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP]
Katy Dunne Katy Dunne podáva5-3
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30
6-3
2
0-0Weronika Falkowska Weronika Falkowska podáva
0-0
Katy Dunne Katy Dunne podáva0-1
0-0, 0-15
1-1Weronika Falkowska Weronika Falkowska podáva
0-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40
Katy Dunne Katy Dunne podáva1-2
0-0
2-2Weronika Falkowska Weronika Falkowska podáva
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP]
Katy Dunne Katy Dunne podáva3-2
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30
4-2Weronika Falkowska Weronika Falkowska podáva
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A
6-2

Katy Dunne
Veľká Británia
16.02.95, 25 Let




345
138
270 614 $
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Poľsko
17.06.00, 19 Let




865
3
11 706 $
Weronika Falkowska
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče

Katy Dunne vs. Weronika Falkowska - Vzájemné zápasy

11.03.201. koloKaty DunneWeronika Falkowska6-3, 6-2 detail zápasuJAR W25 Potchefstroom tvrdý

Katy Dunne - poslední zápasy

JAR W25 Potchefstroom - tvrdý
12.03.20
2. kolo
vs. Chanel Simmonds2-6, 7-5, 4-6 prohradetail zápasu
11.03.20
1. kolo
vs. Weronika Falkowska6-3, 6-2 výhradetail zápasu
JAR W25 Potchefstroom - tvrdý
07.03.20
semifinále
vs. Samantha Murray7-5, 1-6, - Katy Dunne - skrečprohradetail zápasu
06.03.20
čtvrtfinále
vs. Joanne Zuger1-6, 6-4, 6-2 výhradetail zápasu
05.03.20
2. kolo
vs. Simona Waltert6-3, 6-4 výhradetail zápasu
04.03.20
1. kolo
vs. Paige Mary Hourigan6-1, 6-1 výhradetail zápasu
United Kingdom W25 Glasgow - tvrdý I.
19.02.20
1. kolo
vs. Lou Brouleau3-6, 6-2, 4-6 prohradetail zápasu
17.02.20
kvalifik.
vs. Danielle Daley6-2, 6-4 výhradetail zápasu
16.02.20
1. kolo kval.
vs. Aleksandra Pitak6-2, 6-0 výhradetail zápasu
France W25 Grenoble - tvrdý I.
09.02.20
1. kolo kval.
vs. Alice Robbe5-7, 6-3, 5-10 prohradetail zápasu
Tunisia W15 Monastir - tvrdý
28.01.20
1. kolo
vs. Emeline Dartron7-61, 3-6, 3-6 prohradetail zápasu
United Kingdom W25 Roehampton - tvrdý
25.09.19
2. kolo
vs. Susan Bandecchi4-6, 5-4, - Katy Dunne - skrečprohradetail zápasu
24.09.19
1. kolo
vs. Sarah-Rebecca Sekulic6-2, 6-1 výhradetail zápasu
United Kingdom W25 Roehampton - tvrdý
17.09.19
1. kolo
vs. Pemra Ozgen4-6, 2-6 prohradetail zápasu
United Kingdom W100 Manchester - tráva
12.06.19
1. kolo
vs. Whitney Osuigwe1-2, - Katy Dunne - skrečprohradetail zápasu
United Kingdom W100 Surbiton - tráva
08.06.19
čtvrtfinále
vs. Alison Riske7-67, 4-6, 1-6 prohradetail zápasu
06.06.19
2. kolo
vs. Tereza Smitkova6-4, 6-4 výhradetail zápasu
05.06.19
1. kolo
vs. Ankita Raina6-3, 6-3 výhradetail zápasu
Japan W60 Fukuoka - koberec
08.05.19
1. kolo
vs. Maddison Inglis3-4, - Katy Dunne - skrečprohradetail zápasu
Spain W60 Les - tvrdý
05.05.19
finále
vs. Paula Badosa Gibert7-5, 6-3 výhradetail zápasu
04.05.19
semifinále
vs. Jodie Anna Burrage4-6, 7-5, 6-2 výhradetail zápasu
04.05.19
čtvrtfinále
vs. Nina Stojanovic3-6, 6-2, 7-5 výhradetail zápasu
02.05.19
2. kolo
vs. Maria Gutierrez Carrasco6-3, 6-2 výhradetail zápasu
01.05.19
1. kolo
vs. Eden Silva6-3, 6-4 výhradetail zápasu
Portugal W25 Obidos - koberec
09.04.19
1. kolo
vs. Anastasiya Shoshyna6-1, 2-6, 3-6 prohradetail zápasu
Portugal W25 Obidos - koberec
06.04.19
čtvrtfinále
vs. Barbora Stefkova1-6, 6-3, 5-7 prohradetail zápasu
04.04.19
2. kolo
vs. Mirjam Bjorklund7-64, 6-2 výhradetail zápasu
02.04.19
1. kolo
vs. Amandine Hesse6-1, 3-6, 6-2 výhradetail zápasu
Japan W25 Nishi - tvrdý
13.03.19
1. kolo
vs. Elena Gabriela Ruse4-6, 6-2, 1-6 prohradetail zápasu
Japan W25 Yokohama - tvrdý
06.03.19
2. kolo
vs. Elena Gabriela Ruse5-7, 3-6 prohradetail zápasu

Weronika Falkowska - poslední zápasy

JAR W25 Potchefstroom - tvrdý
11.03.20
1. kolo
vs. Katy Dunne3-6, 2-6 prohradetail zápasu
09.03.20
1. kolo kval.
vs. Maxima Ellenberg6-3, 6-2 výhradetail zápasu
09.03.20
kvalifik.
vs. Alina Michalitsch6-1, 6-3 výhradetail zápasu
JAR W25 Potchefstroom - tvrdý
04.03.20
1. kolo
vs. Amandine Hesse1-6, 4-6 prohradetail zápasu
03.03.20
kvalifik.
vs. Megan Basson6-2, 6-1 výhradetail zápasu
02.03.20
1. kolo kval.
vs. Makayla Loubser6-1, 6-1 výhradetail zápasu
Latvia W15 Liepaja - tvrdý I.
22.01.20
1. kolo
vs. Lina Glushko1-6, 6-76 prohradetail zápasu
Tunisia W15 Monastir - tvrdý
15.01.20
1. kolo
vs. Jodie Anna Burrage2-6, 2-6 prohradetail zápasu
14.01.20
kvalifik.
vs. Darja Suvirdjonkova6-2, 6-3 výhradetail zápasu
Tunisia W15 Monastir - tvrdý
09.01.20
2. kolo
vs. Mallaurie Noel4-6, 4-6 prohradetail zápasu
07.01.20
1. kolo
vs. Darya Shauha6-4, 6-1 výhradetail zápasu
Egypt W15 Sharm - tvrdý
31.10.19
2. kolo
vs. Federica Prati4-6, 2-6 prohradetail zápasu
29.10.19
1. kolo
vs. Kamila Kerimbayeva6-4, 6-4 výhradetail zápasu
Egypt W15 Sharm - tvrdý
25.10.19
čtvrtfinále
vs. Viktoriya Kanapatskaya3-6, 5-7 prohradetail zápasu
24.10.19
2. kolo
vs. Manon Arcangioli6-4, 1-6, 6-1 výhradetail zápasu
23.10.19
1. kolo
vs. Elena-Teodora Cadar6-2, 6-4 výhradetail zápasu
Turkey W15 Antalya - tvrdý
02.10.19
1. kolo
vs. Sabina Sharipova3-6, 1-6 prohradetail zápasu
Turkey W15 Antalya - tvrdý
26.09.19
1. kolo
vs. Mariana Drazic6-74, 6-1, 4-6 prohradetail zápasu
23.09.19
kvalifik.
vs. Stacey Fung6-4, 6-3 výhradetail zápasu
22.09.19
2. kolo kval.
vs. Darya Lavrichenko6-1, 6-4 výhradetail zápasu
Georgia W15 Batumi - tvrdý
01.09.19
finále
vs. Daria Kudashova4-6, 2-6 prohradetail zápasu
31.08.19
semifinále
vs. Eliessa Vanlangendonck7-5, 6-3 výhradetail zápasu
30.08.19
čtvrtfinále
vs. Nadiya Kolb6-4, 6-3 výhradetail zápasu
29.08.19
2. kolo
vs. Zoziya Kardava6-3, 6-3 výhradetail zápasu
27.08.19
1. kolo
vs. Lana Kentchiashvili6-3, 6-1 výhradetail zápasu
Poland W60 Warsaw - antuka
05.08.19
1. kolo kval.
vs. Nicoleta Dascalu6-4, 3-6, 8-10 prohradetail zápasu
Poland W25 Grodzisk - antuka
31.07.19
1. kolo
vs. Polina Leykina4-6, 2-6 prohradetail zápasu
Poland W25 Bytom - antuka
24.07.19
1. kolo
vs. Dalma Galfi0-6, 2-6 prohradetail zápasu
23.07.19
kvalifik.
vs. Alica Rusova6-1, 6-2 výhradetail zápasu
22.07.19
1. kolo kval.
vs. Eva Cechakova6-0, 6-1 výhradetail zápasu
<