ZÁPAS
15.07.18 | 2. kolo kval. | Katja Milas | Barbora Palcatova | 6-3, 6-4 | Vienna | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Chorvátsko
29.06.93, 30 Let
29.06.93, 30 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Slovensko
26.01.98, 26 Let
26.01.98, 26 Let
Katja Milas vs. Barbora Palcatova - Vzájemné zápasy
15.07.18 | 2. kolo kval. | Katja Milas | Barbora Palcatova | 6-3, 6-4 | detail zápasu | Vienna | antuka |
Katja Milas form & Barbora Palcatova form
Katja Milas - poslední zápasy
Monastir - tvrdý | ||||
25.09.18 1. kolo | vs. Anna Popescu | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Podgorica - antuka | ||||
16.09.18 1. kolo kval. | vs. Draginja Vukovic | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
Zagreb - antuka | ||||
02.09.18 2. kolo kval. | vs. Paula Ormaechea | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
02.09.18 1. kolo kval. | vs. Anamarija Spoljaric | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Vrnjacka Banja - antuka | ||||
22.08.18 1. kolo | vs. Silvia Njiric | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Vienna - antuka | ||||
19.07.18 čtvrtfinále | vs. Betina Stummer | 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
18.07.18 2. kolo | vs. Dia Evtimova | 6-4, 2-0, Dia Evtimova - skreč | detail zápasu | |
17.07.18 1. kolo | vs. Laura Maluniakova | 4-6, 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
15.07.18 2. kolo kval. | vs. Barbora Palcatova | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
15.07.18 kvalifik. | vs. Eva Nyikos | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
14.07.18 1. kolo kval. | vs. Paula Prehn | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Amstelveen - antuka | ||||
11.07.18 1. kolo | vs. Malene Helgo | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
09.07.18 2. kolo kval. | vs. Cato Tangkau | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
09.07.18 kvalifik. | vs. Valentina Ivanov | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
08.07.18 1. kolo kval. | vs. Alisa Axyanova | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Kiryat Shmona - tvrdý | ||||
22.06.18 semifinále | vs. Nicole Nadel | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
20.06.18 2. kolo | vs. Lina Glushko | 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
20.06.18 čtvrtfinále | vs. Shelly Bereznyak | Shelly Bereznyak - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
18.06.18 1. kolo | vs. Maayan Sela | 4-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
17.06.18 kvalifik. | vs. Adi Gavish | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Banja Luka - antuka | ||||
07.06.18 2. kolo | vs. Satsuki Takamura | 6-4, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
05.06.18 1. kolo | vs. Sarah Nikocevic | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
Nis - antuka | ||||
26.05.18 1. kolo kval. | vs. Noa Krznaric | 6-1, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
12.05.18 1. kolo kval. | vs. Maelys Bougrat | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
09.05.18 1. kolo | vs. Olivia Sonnekus-Williams | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Tucepi - antuka | ||||
23.04.18 kvalifik. | vs. Anna Klasen | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
22.04.18 2. kolo kval. | vs. Izabela Gabriela Novac | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
21.04.18 1. kolo kval. | vs. Sofia Nami Samavati | 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
Bol - antuka | ||||
02.05.16 1. kolo kval. | vs. Ivana Popovic | 0-3, - Katja Milas - skreč | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
25.02.13 1. kolo kval. | vs. Alessia Piran | 1-6, 0-6 | detail zápasu |
Barbora Palcatova - poslední zápasy
W15 Manacor - tvrdý | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Alexia Gonzalez Galino | 6-74, 6-3, 6-10 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Vivien Sandberg | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.11.23 kvalifik. | vs. Elina Nepliy | 2-6, 6-3, 11-9 | detail zápasu | |
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Alice Gubertini | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Martyna Zaremba | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Kranjska - antuka | ||||
12.06.23 1. kolo kval. | vs. Sabina Dadaciu | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W100 Trnava - antuka | ||||
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Eszter Meri | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Brno - antuka | ||||
22.09.19 1. kolo kval. | vs. Kristyna Lavickova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Prague - antuka | ||||
02.09.19 2. kolo kval. | vs. Ania Hertel | 6-3, 1-6, 5-10 | detail zápasu | |
01.09.19 1. kolo kval. | vs. Lucie Petruzelova | 1-6, 6-3, 10-6 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
15.10.18 kvalifik. | vs. Martina Spigarelli | 7-64, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.10.18 1. kolo kval. | vs. Laura Schaeder | 2-6, 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
07.10.18 1. kolo kval. | vs. Lea Boskovic | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
Brno - antuka | ||||
23.09.18 1. kolo kval. | vs. Klara Hajkova | 4-6, 4-5, - Barbora Palcatova - skreč | detail zápasu | |
Frydek Mistek - antuka | ||||
09.09.18 1. kolo kval. | vs. Ange Oby Kajuru | 4-6, 6-4, 5-7 | detail zápasu | |
Prague - antuka | ||||
02.09.18 2. kolo kval. | vs. Carole Monnet | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
01.09.18 1. kolo kval. | vs. Sarah Pospischill | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Baja - antuka | ||||
23.07.18 kvalifik. | vs. Petia Arshinkova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
22.07.18 1. kolo kval. | vs. Ivana Topcic | 6-4, 1-0, Ivana Topcic - skreč | detail zápasu | |
Vienna - antuka | ||||
15.07.18 2. kolo kval. | vs. Katja Milas | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
14.07.18 1. kolo kval. | vs. Petra Seresova | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Trnava - antuka | ||||
12.05.18 1. kolo kval. | vs. Irina Falconi | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
11.02.18 1. kolo kval. | vs. Eunhye Lee | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
05.02.18 kvalifik. | vs. Anhelina Kalita | 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
04.02.18 2. kolo kval. | vs. Akilah James | 6-3, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
03.02.18 1. kolo kval. | vs. Shoval Fanani | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
30.01.18 1. kolo | vs. Reka-Luca Jani | 6-76, 0-6 | detail zápasu | |
29.01.18 kvalifik. | vs. Nozomi Fujioka | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
28.01.18 2. kolo kval. | vs. Alexandra Walters | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
27.01.18 1. kolo kval. | vs. Anastasiya Mulder-Syrovatskaia | 6-4, 2-6, 6-3 | detail zápasu |