ZÁPAS
25.10.20 | 1. kolo kval. | Kathleen Kanev | Amel Sammari | 6-1, 6-3 | W15 Monastir | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Tunisko
26.07.04, 19 Let
26.07.04, 19 Let
Kathleen Kanev vs. Amel Sammari - Vzájemné zápasy
25.10.20 | 1. kolo kval. | Kathleen Kanev | Amel Sammari | 6-1, 6-3 | detail zápasu | W15 Monastir | tvrdý |
Kathleen Kanev form & Amel Sammari form
Kathleen Kanev - poslední zápasy
W15 Monastir - tvrdý | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Lara Pfeifer | 1-3, - Kathleen Kanev - skreč | detail zápasu | |
W35 Solarino - koberec | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Robin Anderson | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Anna Bochoradze | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Helsinki - tvrdý I. | ||||
27.02.24 kvalifik. | vs. Nastasja Mariana Schunk | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W75 Altenkirchen - koberec | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Oceane Dodin | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
14.02.24 1. kolo | vs. Susan Bandecchi | 6-1, 7-63 | detail zápasu | |
12.02.24 kvalifik. | vs. Diana Martynov | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
W75 Grenoble - tvrdý I. | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Elsa Jacquemot | 6-4, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.02.24 kvalifik. | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 6-2, 1-6, 7-62 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Hanna Bougouffa | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
W75+H Vero - antuka | ||||
22.01.24 1. kolo kval. | vs. Allura Zamarripa | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W35 Naples - antuka | ||||
17.01.24 1. kolo | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 6-77, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Solarino - koberec | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Eleonora Alvisi | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
W100 Shrewsbury - tvrdý I. | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Andre Lukosiute | 6-2, 6-72, 4-6 | detail zápasu | |
16.10.23 kvalifik. | vs. Adrienn Nagy | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Estelle Cascino | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Quinta - tvrdý | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Darja Semenistaja | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
10.10.23 1. kolo | vs. Barbora Palicova | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
09.10.23 kvalifik. | vs. Tessah Andrianjafitrimo | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Sara Lanca | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Lisbon - antuka | ||||
02.10.23 kvalifik. | vs. Claudia Hoste Ferrer | 5-7, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Eva Garkusha | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Santarem - tvrdý | ||||
28.09.23 2. kolo | vs. Lea Boskovic | 6-2, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
27.09.23 1. kolo | vs. Anna Kubareva | 6-4, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
W60+H Caldas - tvrdý | ||||
18.09.23 kvalifik. | vs. Dalayna Hewitt | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Leiria - tvrdý | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Madison Sieg | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Zaragoza - antuka | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Laia Petretic | 6-72, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Braunschweig - antuka | ||||
22.08.23 1. kolo | vs. Federica Bilardo | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W25+H Leipzig - antuka | ||||
09.08.23 1. kolo | vs. Verena Meliss | 5-7, 0-3, - Kathleen Kanev - skreč | detail zápasu | |
W60 Cordenons - antuka | ||||
31.07.23 1. kolo | vs. Tessah Andrianjafitrimo | 6-3, 4-6, 0-6 | detail zápasu |
Amel Sammari - poslední zápasy
W15 Monastir - tvrdý | ||||
18.07.21 1. kolo kval. | vs. Elena Micic | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
21.02.21 1. kolo kval. | vs. Hanna Bougouffa | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
14.02.21 1. kolo kval. | vs. Cosima Trinity Calinescu | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
03.02.21 1. kolo | vs. Valeria Koussenkova | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
05.01.21 1. kolo | vs. Salma Djoubri | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
03.01.21 kvalifik. | vs. Ons Boubaker | 6-4, 4-6, 10-3 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
30.12.20 1. kolo | vs. Chiraz Bechri | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
27.12.20 kvalifik. | vs. Roua Limem | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
22.12.20 1. kolo | vs. Hanna Vinahradava | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
25.10.20 1. kolo kval. | vs. Kathleen Kanev | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
02.02.20 1. kolo kval. | vs. Arisha Ladhani | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
06.05.19 kvalifik. | vs. Susan Doldan | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
15.01.19 1. kolo | vs. Gozal Ainitdinova | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
09.01.19 1. kolo | vs. Chloe Isabella Tsang | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
07.01.19 kvalifik. | vs. Maite Arzalluz Luque | 3-6, 7-64, 10-4 | detail zápasu | |
Monastir - tvrdý | ||||
19.11.18 kvalifik. | vs. Emmanuelle Girard | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
19.11.18 1. kolo kval. | vs. Graziella Barrett | 6-2, 6-2 | detail zápasu |