ZÁPAS
26.11.19 | kvalifik. | Kathleen Kanev | Alena Fomina | 6-2, 3-6, 10-6 | W15 Milovice | tvrdý I. |
STATISTIKY ZÁPASU
Kathleen Kanev | Alena Fomina | |
1. podání % | 38/53 (72%) | 31/61 (51%) |
Vyhrané body z 1.podání | 22/38 (58%) | 19/31 (61%) |
Vyhrané body z 2.podání | 8/15 (53%) | 12/30 (40%) |
Vyhrané break-bally | 4/6 (67%) | 3/3 (100%) |
Vyhrané body z returnu | 30/61 (49%) | 23/53 (43%) |
Vyhrané body celkem | 60/114 (53%) | 54/114 (47%) |
Dvojchyby | 0 | 8 |
Esa | 2 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Alena Fomina | |
0-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Kathleen Kanev | 1-0 | |
0-0, 0-30 | ||
1-1 | Alena Fomina | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Kathleen Kanev | 2-1 | |
0-0, 15-0, 40-30 | ||
3-1 | Alena Fomina | |
0-0, 15-0 | ||
Kathleen Kanev | 5-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
Kathleen Kanev | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Alena Fomina | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Kathleen Kanev | 0-1 | |
0-0 | ||
1-1 | Alena Fomina | |
Kathleen Kanev | 1-2 | |
1-3 | Alena Fomina | |
Kathleen Kanev | 2-3 | |
3-3 | Alena Fomina | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Kathleen Kanev | 3-4 | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
3-5 | Alena Fomina | |
0-0 | ||
3-6 |
3 | ||
10-6 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Kathleen Kanev vs. Alena Fomina - Vzájemné zápasy
26.11.19 | kvalifik. | Kathleen Kanev | Alena Fomina | 6-2, 3-6, 10-6 | detail zápasu | W15 Milovice | tvrdý I. |
Kathleen Kanev form & Alena Fomina form
Kathleen Kanev - poslední zápasy
W15 Monastir - tvrdý | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Lara Pfeifer | 1-3, - Kathleen Kanev - skreč | detail zápasu | |
W35 Solarino - koberec | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Robin Anderson | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Anna Bochoradze | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Helsinki - tvrdý I. | ||||
27.02.24 kvalifik. | vs. Nastasja Mariana Schunk | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W75 Altenkirchen - koberec | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Oceane Dodin | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
14.02.24 1. kolo | vs. Susan Bandecchi | 6-1, 7-63 | detail zápasu | |
12.02.24 kvalifik. | vs. Diana Martynov | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
W75 Grenoble - tvrdý I. | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Elsa Jacquemot | 6-4, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.02.24 kvalifik. | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 6-2, 1-6, 7-62 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Hanna Bougouffa | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
W75+H Vero - antuka | ||||
22.01.24 1. kolo kval. | vs. Allura Zamarripa | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W35 Naples - antuka | ||||
17.01.24 1. kolo | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 6-77, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Solarino - koberec | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Eleonora Alvisi | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
W100 Shrewsbury - tvrdý I. | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Andre Lukosiute | 6-2, 6-72, 4-6 | detail zápasu | |
16.10.23 kvalifik. | vs. Adrienn Nagy | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Estelle Cascino | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Quinta - tvrdý | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Darja Semenistaja | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
10.10.23 1. kolo | vs. Barbora Palicova | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
09.10.23 kvalifik. | vs. Tessah Andrianjafitrimo | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Sara Lanca | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Lisbon - antuka | ||||
02.10.23 kvalifik. | vs. Claudia Hoste Ferrer | 5-7, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Eva Garkusha | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Santarem - tvrdý | ||||
28.09.23 2. kolo | vs. Lea Boskovic | 6-2, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
27.09.23 1. kolo | vs. Anna Kubareva | 6-4, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
W60+H Caldas - tvrdý | ||||
18.09.23 kvalifik. | vs. Dalayna Hewitt | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Leiria - tvrdý | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Madison Sieg | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Zaragoza - antuka | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Laia Petretic | 6-72, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Braunschweig - antuka | ||||
22.08.23 1. kolo | vs. Federica Bilardo | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W25+H Leipzig - antuka | ||||
09.08.23 1. kolo | vs. Verena Meliss | 5-7, 0-3, - Kathleen Kanev - skreč | detail zápasu | |
W60 Cordenons - antuka | ||||
31.07.23 1. kolo | vs. Tessah Andrianjafitrimo | 6-3, 4-6, 0-6 | detail zápasu |
Alena Fomina - poslední zápasy
W60 Bratislava - tvrdý I. | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Inez Maria Kotlikova | 6-72, - Alena Fomina - skreč | detail zápasu | |
W25 Stuttgart - antuka | ||||
03.07.23 1. kolo kval. | vs. Mana Kawamura | 6-79, 3-6 | detail zápasu | |
Valencia - antuka | ||||
13.06.23 1. kolo | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
10.06.23 1. kolo kval. | vs. Mona Barthel | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W40 Monastir - tvrdý | ||||
08.01.23 1. kolo kval. | vs. Stefania Rubini | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
W100+H Dubai - tvrdý | ||||
04.12.22 1. kolo kval. | vs. Anastasia Kulikova | 7-5, 3-6, 6-10 | detail zápasu | |
Gaiba - tráva | ||||
14.06.22 1. kolo | vs. Federica Di Sarra | 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Grado - antuka | ||||
23.05.22 1. kolo kval. | vs. Oana Georgeta Simion | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W100 Wiesbaden - antuka | ||||
02.05.22 1. kolo kval. | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W100+H Dubai - tvrdý | ||||
21.11.21 1. kolo kval. | vs. Zoe Kruger | 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Collonge - antuka | ||||
01.09.21 1. kolo | vs. Ipek Oz | 6-3, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
31.08.21 kvalifik. | vs. Ipek Oz | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
30.08.21 1. kolo kval. | vs. Arlinda Rushiti | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Grado - antuka | ||||
31.05.21 1. kolo kval. | vs. Nuria Brancaccio | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Prerov - antuka | ||||
21.09.20 1. kolo kval. | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Stuttgart - tvrdý I. | ||||
19.01.20 1. kolo kval. | vs. Yvette Schmucker | 6-2, 3-6, 13-15 | detail zápasu | |
W15 Milovice - tvrdý I. | ||||
26.11.19 kvalifik. | vs. Kathleen Kanev | 2-6, 6-3, 6-10 | detail zápasu | |
25.11.19 1. kolo kval. | vs. Klara Hajkova | 6-2, 3-6, 10-4 | detail zápasu | |
W60 Nantes - tvrdý I. | ||||
29.10.19 kvalifik. | vs. Verena Meliss | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
28.10.19 1. kolo kval. | vs. Noelia Zeballos | 6-4, 3-6, 10-4 | detail zápasu | |
W25+H Cherbourg - tvrdý I. | ||||
05.10.19 1. kolo kval. | vs. Loudmilla Bencheikh | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60+H Zagreb - antuka | ||||
03.09.19 1. kolo | vs. Anna Bondar | 6-3, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
02.09.19 kvalifik. | vs. Agnes Bukta | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
01.09.19 1. kolo kval. | vs. Moni Potrc | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W25+H Penza - tvrdý | ||||
27.08.19 kvalifik. | vs. Veronika Pepelyaeva | 6-4, 2-6, 6-10 | detail zápasu | |
W15 Moscow - antuka | ||||
21.08.19 1. kolo | vs. Vlada Koval | 2-6, 7-68, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Stuttgart - antuka | ||||
01.07.19 1. kolo kval. | vs. Kristina Milenkovic | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Essen - antuka | ||||
27.05.19 1. kolo kval. | vs. Lucie Wargnier | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
27.05.19 kvalifik. | vs. Elizabeth Halbauer | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W100 Trnava - antuka | ||||
13.05.19 1. kolo kval. | vs. Cindy Burger | 1-6, 2-6 | detail zápasu |