ZÁPAS
16.11.17 | 2. kolo | Kathinka Von Deichmann | Julia Oczachowska | 6-4, 6-2 | Zawada | koberec |
STATISTIKY ZÁPASU
Kathinka Von Deichmann | Julia Oczachowska | |
1. podání % | 29/42 (69%) | 43/60 (72%) |
Vyhrané body z 1.podání | 27/29 (93%) | 24/43 (56%) |
Vyhrané body z 2.podání | 9/13 (69%) | 10/17 (59%) |
Vyhrané body z returnu | 26/60 (43%) | 6/42 (14%) |
Vyhrané body celkem | 62/102 (61%) | 40/102 (39%) |
Dvojchyby | 2 | 0 |
Esa | 4 | 2 |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Kathinka Von Deichmann vs. Julia Oczachowska - Vzájemné zápasy
16.11.17 | 2. kolo | Kathinka Von Deichmann | Julia Oczachowska | 6-4, 6-2 | detail zápasu | Zawada | koberec |
Kathinka Von Deichmann form & Julia Oczachowska form
Kathinka Von Deichmann - poslední zápasy
W50 Murska - tvrdý I. | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Katy Dunne | 2-6, 6-78 | detail zápasu | |
W75 Maribor - tvrdý I. | ||||
19.03.24 1. kolo | vs. Elena Gabriela Ruse | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
18.03.24 kvalifik. | vs. Sarah Beth Grey | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W75 Ricany - tvrdý I. | ||||
11.03.24 kvalifik. | vs. Katy Dunne | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W75 Trnava - tvrdý I. | ||||
04.03.24 1. kolo kval. | vs. Aliona Falei | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
W75 Porto - tvrdý I. | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Ella Seidel | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.02.24 kvalifik. | vs. Teresa Franco Dias | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W75 Altenkirchen - koberec | ||||
16.02.24 čtvrtfinále | vs. Alison Van Uytvanck | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
15.02.24 2. kolo | vs. Celine Naef | 6-3, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
14.02.24 1. kolo | vs. Silvia Ambrosio | 7-63, 6-0 | detail zápasu | |
W75 Grenoble - tvrdý I. | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Margaux Rouvroy | 6-75, 6-3, 5-7 | detail zápasu | |
W75+H Porto - tvrdý I. | ||||
26.01.24 čtvrtfinále | vs. Elsa Jacquemot | - | detail zápasu | |
25.01.24 2. kolo | vs. Nastasja Mariana Schunk | 3-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
24.01.24 1. kolo | vs. Katarina Zavatska | 1-6, 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
22.01.24 kvalifik. | vs. Audrey Albie | 5-7, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Sunderland - tvrdý I. | ||||
19.01.24 čtvrtfinále | vs. Mariam Bolkvadze | 2-6, 6-2, 6-70 | detail zápasu | |
18.01.24 2. kolo | vs. Julia Middendorf | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
16.01.24 1. kolo | vs. Eliz Maloney | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Limoges - tvrdý I. | ||||
13.12.23 1. kolo | vs. Alize Cornet | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Angers - tvrdý I. | ||||
04.12.23 1. kolo | vs. Mona Barthel | 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
W25 Selva - tvrdý I. | ||||
01.12.23 semifinále | vs. Julie Struplova | 6-2, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
30.11.23 čtvrtfinále | vs. Carolina Kuhl | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
29.11.23 2. kolo | vs. Bojana Marinkovic | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
27.11.23 1. kolo | vs. Viktoria Morvayova | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W100 Takasaki - tvrdý | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Ya-Yi Yang | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W100 Takasaki - tvrdý | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Yue Yuan | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Qian - tvrdý | ||||
28.10.23 semifinále | vs. Sijia Wei | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.10.23 čtvrtfinále | vs. Jiaqi Wang | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
26.10.23 2. kolo | vs. Xichen Zhao | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
24.10.23 1. kolo | vs. Fangzhou Liu | 6-4, 3-0, Fangzhou Liu - skreč | detail zápasu |
Julia Oczachowska - poslední zápasy
W15 Monastir - tvrdý | ||||
22.11.21 2. kolo kval. | vs. Chanel Janssen | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Radom - antuka | ||||
08.08.21 1. kolo kval. | vs. Tamira Paszek | 2-6, 6-77 | detail zápasu | |
W25 Bydgoszcz - antuka | ||||
02.08.21 2. kolo kval. | vs. Nastasja Mariana Schunk | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
01.08.21 1. kolo kval. | vs. Anna Borovinskaya | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Grodzisk - antuka | ||||
25.07.21 1. kolo kval. | vs. Tereza Smitkova | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
23.08.20 1. kolo | vs. Katarzyna Piter | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
18.08.20 1. kolo | vs. Anastasiya Shoshyna | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.08.20 1. kolo | vs. Marcelina Podlinska | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
30.07.20 1. kolo | vs. Katarzyna Wysoczanska | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
15.07.20 1. kolo | vs. Marcelina Podlinska | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
07.07.20 1. kolo | vs. Aleksandra Julia Zuchanska | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Jablonec - koberec | ||||
02.12.19 1. kolo kval. | vs. Petra Horakova | 2-5, - Julia Oczachowska - skreč | detail zápasu | |
02.12.19 1. kolo kval. | vs. Petra Horakova (CZE) | 2-5, - Julia Oczachowska - skreč | detail zápasu | |
W15 Milovice - tvrdý I. | ||||
28.11.19 2. kolo | vs. Anastasia Kulikova | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
27.11.19 1. kolo | vs. Jana Jablonovska | 7-63, 7-5 | detail zápasu | |
26.11.19 kvalifik. | vs. Maria Daniels Sierra | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
25.11.19 1. kolo kval. | vs. Ludmila Kareisova | 6-3, 5-7, 11-9 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
30.10.19 1. kolo | vs. Anita Wagner | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
22.10.19 1. kolo | vs. Gabriella Mujan | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
30.09.19 2. kolo kval. | vs. Kathleen Kanev | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
29.09.19 1. kolo kval. | vs. Nilda Ikizoglu | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
28.09.19 semifinále | vs. Maria Timofeeva | 7-65, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.09.19 čtvrtfinále | vs. Eliessa Vanlangendonck | 6-2, 7-63 | detail zápasu | |
26.09.19 1. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
26.09.19 2. kolo | vs. Nika Shytkouskaya | 6-3, 6-74, 6-4 | detail zápasu | |
23.09.19 kvalifik. | vs. Arabella Koller | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
22.09.19 2. kolo kval. | vs. Anna Ozerova | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Bucha - antuka | ||||
04.09.19 1. kolo | vs. Anastasia Vdovenco | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Warsaw - antuka | ||||
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Maryna Chernyshova | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Bytom - antuka | ||||
23.07.19 1. kolo | vs. Martina Caregaro | 2-6, 0-6 | detail zápasu |