ZÁPAS
18.09.17 | 1. kolo kval. | Kateryna Lymar | Mariia Bergen | 2-6, 7-5, 7-61 | Bucha | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Ukrajina
27.02.97, 27 Let
27.02.97, 27 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Ukrajina
12.06.01, 22 Let
10 384 $
12.06.01, 22 Let
10 384 $
Kateryna Lymar vs. Mariia Bergen - Vzájemné zápasy
18.09.17 | 1. kolo kval. | Kateryna Lymar | Mariia Bergen | 2-6, 7-5, 7-61 | detail zápasu | Bucha | antuka |
Kateryna Lymar form & Mariia Bergen form
Kateryna Lymar - poslední zápasy
Kiev - antuka | ||||
25.09.17 2. kolo kval. | vs. Kateryna Diatlova | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
25.09.17 kvalifik. | vs. Tatiana Perebiynis | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
Bucha - antuka | ||||
18.09.17 1. kolo kval. | vs. Mariia Bergen | 2-6, 7-5, 7-61 | detail zápasu | |
18.09.17 2. kolo kval. | vs. Mariia Skuba | 4-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
Kharkiv - antuka | ||||
16.08.16 1. kolo | vs. Sadafmoh Tolibova | 5-7, 6-1, 1-3, - Kateryna Lymar - skreč | detail zápasu | |
15.08.16 kvalifik. | vs. Kateryna Popova | 2-6, 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
15.08.16 2. kolo kval. | vs. Diana Belalova | 5-7, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
18.07.16 1. kolo kval. | vs. Ksenia Laskutova | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
13.07.16 1. kolo | vs. Christina Shakovets | 6-76, 0-6 | detail zápasu | |
11.07.16 1. kolo kval. | vs. Taylor Gruber | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
11.07.16 kvalifik. | vs. Nermeen Shawky | 4-6, 7-62, Nermeen Shawky - skreč | detail zápasu | |
Adana - antuka | ||||
08.06.15 2. kolo | vs. Anette Munozova | 4-6, 1-2, - Kateryna Lymar - skreč | detail zápasu | |
08.06.15 1. kolo | vs. Inci Ogut | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
08.06.15 kvalifik. | vs. Vladislava Kutuzova | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Telavi - antuka | ||||
04.08.14 2. kolo | vs. Mariam Bolkvadze | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
04.08.14 kvalifik. | vs. Tamara Pichkhadze | 6-2, 3-0, Tamara Pichkhadze - skreč | detail zápasu | |
04.08.14 1. kolo | vs. Latavra Andriashvili | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
04.08.14 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Popova | 6-3, 5-7, 6-3 | detail zápasu | |
Telavi - antuka | ||||
28.07.14 kvalifik. | vs. Ekaterina Popova | 4-6, 6-2, 6-74 | detail zápasu | |
Maribor - antuka | ||||
26.05.14 1. kolo kval. | vs. Sara Djurdjevic | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
26.05.14 2. kolo kval. | vs. Petra Krejsova | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Velenje - antuka | ||||
19.05.14 2. kolo kval. | vs. Lara Glavic | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
19.05.14 kvalifik. | vs. Anna Maria Heil | 3-6, 0-6 | detail zápasu |
Mariia Bergen - poslední zápasy
W15 Monastir - tvrdý | ||||
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Melania Delai | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Himadri Kashyap | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Yuka Hosoki | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Hwiwon Wi | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Solymar Colling | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
24.10.23 kvalifik. | vs. Eva Marie Desvignes | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
23.10.23 2. kolo kval. | vs. Diana De Simone | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Hannah Rylatt | 7-65, 0-6, 10-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Natalia Siedliska | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.10.23 kvalifik. | vs. Ioana Zvonaru | 7-63, 1-6, 10-8 | detail zápasu | |
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Louna Zoppas | 6-4, 7-67 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Marika Jones | 7-65, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Lea Bathellier | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Reims - tvrdý I. | ||||
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Veronika Podrez | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Bydgoszcz - antuka | ||||
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Daria Gorska | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
26.07.23 1. kolo | vs. Virginia Ferrara | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.07.23 2. kolo kval. | vs. Gala Arangio | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
25.07.23 kvalifik. | vs. Oceanne Lopez | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
24.07.23 1. kolo kval. | vs. Greta Medeghini | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
17.07.23 2. kolo kval. | vs. Ioana Zvonaru | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Jordan Fenton | 7-65, 7-63 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Lara Stojanovski | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
22.05.23 2. kolo kval. | vs. Suana Tucakovic | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Alexia Iulia Marginean | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
15.05.23 2. kolo kval. | vs. Denisa Elena Plesa | 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
W15 Telde - antuka | ||||
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Anastasia Yakimova | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Telde - antuka | ||||
02.04.23 1. kolo kval. | vs. Sarah Tatu | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Le - antuka | ||||
20.03.23 kvalifik. | vs. Lola Marandel | 6-78, 2-6 | detail zápasu | |
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Nele Niermann | 6-3, 2-6, 10-6 | detail zápasu | |
W15 Gonesse - antuka | ||||
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Lena Thomas Iglesias | 7-5, 6-1 | detail zápasu |