ZÁPAS
25.09.17 | 2. kolo kval. | Kateryna Lymar | Kateryna Diatlova | 6-4, 6-4 | Kiev | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Ukrajina
27.02.97, 27 Let
27.02.97, 27 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Ukrajina
16.07.01, 22 Let
16.07.01, 22 Let
Kateryna Lymar vs. Kateryna Diatlova - Vzájemné zápasy
25.09.17 | 2. kolo kval. | Kateryna Lymar | Kateryna Diatlova | 6-4, 6-4 | detail zápasu | Kiev | antuka |
Kateryna Lymar form & Kateryna Diatlova form
Kateryna Lymar - poslední zápasy
Kiev - antuka | ||||
25.09.17 2. kolo kval. | vs. Kateryna Diatlova | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
25.09.17 kvalifik. | vs. Tatiana Perebiynis | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
Bucha - antuka | ||||
18.09.17 1. kolo kval. | vs. Mariia Bergen | 2-6, 7-5, 7-61 | detail zápasu | |
18.09.17 2. kolo kval. | vs. Mariia Skuba | 4-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
Kharkiv - antuka | ||||
16.08.16 1. kolo | vs. Sadafmoh Tolibova | 5-7, 6-1, 1-3, - Kateryna Lymar - skreč | detail zápasu | |
15.08.16 2. kolo kval. | vs. Diana Belalova | 5-7, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
15.08.16 kvalifik. | vs. Kateryna Popova | 2-6, 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
18.07.16 1. kolo kval. | vs. Ksenia Laskutova | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
13.07.16 1. kolo | vs. Christina Shakovets | 6-76, 0-6 | detail zápasu | |
11.07.16 kvalifik. | vs. Nermeen Shawky | 4-6, 7-62, Nermeen Shawky - skreč | detail zápasu | |
11.07.16 1. kolo kval. | vs. Taylor Gruber | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Adana - antuka | ||||
08.06.15 1. kolo | vs. Inci Ogut | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
08.06.15 kvalifik. | vs. Vladislava Kutuzova | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
08.06.15 2. kolo | vs. Anette Munozova | 4-6, 1-2, - Kateryna Lymar - skreč | detail zápasu | |
Telavi - antuka | ||||
04.08.14 1. kolo | vs. Latavra Andriashvili | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
04.08.14 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Popova | 6-3, 5-7, 6-3 | detail zápasu | |
04.08.14 2. kolo | vs. Mariam Bolkvadze | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
04.08.14 kvalifik. | vs. Tamara Pichkhadze | 6-2, 3-0, Tamara Pichkhadze - skreč | detail zápasu | |
Telavi - antuka | ||||
28.07.14 kvalifik. | vs. Ekaterina Popova | 4-6, 6-2, 6-74 | detail zápasu | |
Maribor - antuka | ||||
26.05.14 1. kolo kval. | vs. Sara Djurdjevic | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
26.05.14 2. kolo kval. | vs. Petra Krejsova | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Velenje - antuka | ||||
19.05.14 2. kolo kval. | vs. Lara Glavic | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
19.05.14 kvalifik. | vs. Anna Maria Heil | 3-6, 0-6 | detail zápasu |
Kateryna Diatlova - poslední zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Ella Sahnis | 7-64, 4-6, 8-10 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Vlada Kozak | 6-1, 4-6, 4-10 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Oceanne Lopez | 4-6, 6-2, 4-10 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Benedetta Ortenzi | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Manca Pislak | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
12.09.23 kvalifik. | vs. Lavinia Morreale | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.09.23 2. kolo kval. | vs. Aleksandra Stevanovic | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Dunja Maric | 6-1, 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.09.23 1. kolo | vs. Zoe Crimmel | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
05.09.23 2. kolo kval. | vs. Gala Ilic | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
05.09.23 kvalifik. | vs. Tea Lukic | 2-6, 7-5, 10-6 | detail zápasu | |
W15 Norges - tvrdý | ||||
13.06.23 1. kolo | vs. Marine Szostak | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
12.06.23 kvalifik. | vs. Savine Erler | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Nadja Straehle | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
17.04.23 2. kolo kval. | vs. Nikol Palecek | 6-71, 6-3, 3-10 | detail zápasu | |
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Alana Tuayeva | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
11.04.23 kvalifik. | vs. Vittoria Modesti | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
11.04.23 2. kolo kval. | vs. Nikoletta Muller | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
09.04.23 1. kolo kval. | vs. Carolin Raschdorf | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
01.03.23 1. kolo | vs. Noka Juric | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
28.02.23 kvalifik. | vs. Noka Juric | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
27.02.23 2. kolo kval. | vs. Nikita Liebkind | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
23.02.23 2. kolo | vs. Simona Ogescu | 5-7, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
22.02.23 1. kolo | vs. Alina Khvatova | 2-6, 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
W25+H Cherbourg - tvrdý I. | ||||
09.10.22 1. kolo kval. | vs. Emeline Dartron | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Reims - tvrdý I. | ||||
05.10.22 1. kolo | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
03.10.22 kvalifik. | vs. Emmanuelle Girard | 7-5, 7-64 | detail zápasu | |
02.10.22 1. kolo kval. | vs. Alice Soulie | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Dijon - antuka | ||||
14.09.22 2. kolo | vs. Tess Sugnaux | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.09.22 1. kolo | vs. Madelief Hageman | 6-4, 6-0 | detail zápasu |