Kateryna Diatlova vs. Noel Saidenova 10.03.2020

Kateryna Diatlova vs. Noel Saidenova 10.03.2020 - W15 Heraklion - porovnání

ZÁPAS

10.03.20kvalifik.Kateryna Diatlova Noel Saidenova 4-2, - skreč Greece W15 Heraklion antuka

STATISTIKY ZÁPASU

- skreč

Kateryna Diatlova
Ukrajina
16.07.01, 18 Let







Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Rusko
06.02.02, 18 Let







Noel Saidenova
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče

Kateryna Diatlova vs. Noel Saidenova - Vzájemné zápasy

10.03.20kvalifik.Kateryna DiatlovaNoel Saidenova4-2, Noel Saidenova - skrečdetail zápasuGreece W15 Heraklion antuka

Kateryna Diatlova - poslední zápasy

Greece W15 Heraklion - antuka
11.03.20
1. kolo
vs. Elina Avanesyan3-6, 3-6 prohradetail zápasu
10.03.20
2. kolo kval.
vs. Lara Panfilov6-4, 6-1 výhradetail zápasu
10.03.20
kvalifik.
vs. Noel Saidenova4-2, Noel Saidenova - skrečvýhradetail zápasu
08.03.20
1. kolo kval.
vs. Sofiia Likhacheva6-2, 6-0 výhradetail zápasu
Ukraine W15 Chornomorsk - antuka
01.10.19
1. kolo
vs. Evgeniya Levashova2-6, 4-6 prohradetail zápasu
30.09.19
kvalifik.
vs. Olga Terletska6-1, 6-4 výhradetail zápasu
29.09.19
2. kolo kval.
vs. Anna Laura Hinka3-6, 7-62, 10-7 výhradetail zápasu
Ukraine W15 Bucha - antuka
06.09.19
čtvrtfinále
vs. Vladlena Bokova6-74, 1-6 prohradetail zápasu
05.09.19
2. kolo
vs. Mariia Bergen6-3, 6-3 výhradetail zápasu
04.09.19
1. kolo
vs. Sofia Dmitrieva6-2, 6-2 výhradetail zápasu
Ukraine Chornomorsk - antuka
02.10.18
1. kolo
vs. Lyubov Kostenko2-6, 4-6 prohradetail zápasu
02.10.18
kvalifik.
vs. Olga Terletska7-5, 6-1 výhradetail zápasu
30.09.18
2. kolo kval.
vs. Anna Syrova6-0, 7-5 výhradetail zápasu
Ukraine Chornomorsk - antuka
24.09.18
2. kolo kval.
vs. Yulia Zhytelna6-75, 2-6 prohradetail zápasu
Ukraine Kiev - antuka
25.09.17
2. kolo kval.
vs. Kateryna Lymar4-6, 4-6 prohradetail zápasu
Ukraine Bucha - antuka
18.09.17
2. kolo kval.
vs. Oleksandra Balaba6-3, 3-6, 2-6 prohradetail zápasu
Ukraine Bucha - antuka
12.09.16
1. kolo kval.
vs. Taisia Polyarush2-6, 4-6 prohradetail zápasu

Noel Saidenova - poslední zápasy

Greece W15 Heraklion - antuka
10.03.20
kvalifik.
vs. Kateryna Diatlova2-4, - Noel Saidenova - skrečprohradetail zápasu
10.03.20
2. kolo kval.
vs. Zaneta Malinovic (SRB)6-0, 4-6, 10-4 výhradetail zápasu
Greece W15 Heraklion - antuka
06.03.20
čtvrtfinále
vs. Chantal Skamlova0-6, 7-5, 0-6 prohradetail zápasu
05.03.20
2. kolo
vs. Julia Stamatova6-1, 6-4 výhradetail zápasu
04.03.20
1. kolo
vs. Federica Arcidiacono6-2, 6-0 výhradetail zápasu
03.03.20
kvalifik.
vs. Karola Patricia Bejenaru4-6, 6-4, 10-6 výhradetail zápasu
02.03.20
2. kolo kval.
vs. Alina Mukhortova4-6, 7-5, 10-3 výhradetail zápasu
01.03.20
1. kolo kval.
vs. Sofia Rocchetti6-0, 6-4 výhradetail zápasu
Latvia W15 Liepaja - tvrdý I.
22.01.20
1. kolo
vs. Bojana Klincov6-4, 4-6, 4-6 prohradetail zápasu
21.01.20
kvalifik.
vs. Olga Terletska6-1, 6-1 výhradetail zápasu
20.01.20
1. kolo kval.
vs. Arina Petrova6-1, 6-3 výhradetail zápasu
Sweden W15 Stockholm - tvrdý I.
01.11.19
čtvrtfinále
vs. Fanny Ostlund3-6, 6-3, 3-6 prohradetail zápasu
31.10.19
2. kolo
vs. Olivia Malm6-2, 6-2 výhradetail zápasu
30.10.19
1. kolo
vs. Angelina Zhuravleva6-2, 2-0, Angelina Zhuravleva - skrečvýhradetail zápasu
Sweden W15 Stockholm - tvrdý I.
22.10.19
1. kolo
vs. Anna Ukolova5-7, 4-6 prohradetail zápasu
Kazakhstan W15 Shymkent - antuka
18.09.19
1. kolo
vs. Tatyana Nikolenko4-6, 2-6 prohradetail zápasu
Kazakhstan W15 Shymkent - antuka
11.09.19
1. kolo
vs. Anastasia Zakharova0-3, - Noel Saidenova - skrečprohradetail zápasu
Russia W25+H Penza - tvrdý
28.08.19
1. kolo
vs. Ekaterina Yashina6-2, 2-6, 4-6 prohradetail zápasu
27.08.19
kvalifik.
vs. Darya Lavrichenko6-4, 6-4 výhradetail zápasu
26.08.19
1. kolo kval.
vs. Elizaveta Gurianova6-1, 6-1 výhradetail zápasu
Russia W15 Moscow - antuka
21.08.19
1. kolo
vs. Anastasia Zakharova2-6, 3-6 prohradetail zápasu
20.08.19
kvalifik.
vs. Diana Demidova6-4, 6-1 výhradetail zápasu
19.08.19
1. kolo kval.
vs. Elina Nepliy7-63, 6-3 výhradetail zápasu
Russia W15 Moscow - antuka
16.08.19
čtvrtfinále
vs. Amina Anshba3-6, 1-6 prohradetail zápasu
15.08.19
2. kolo
vs. Ekaterina Kazionova6-3, 6-2 výhradetail zápasu
14.08.19
1. kolo
vs. Aleksandra Pospelova6-3, 3-6, 6-4 výhradetail zápasu
13.08.19
kvalifik.
vs. Maria Manilova6-4, 3-6, 12-10 výhradetail zápasu
12.08.19
1. kolo kval.
vs. Sofia Vaynberg6-2, 6-4 výhradetail zápasu
Finland W15 Savitaipale - antuka
03.08.19
semifinále
vs. Anastasia Kulikova3-6, 4-6 prohradetail zápasu
02.08.19
čtvrtfinále
vs. Sofia Nami Samavati6-4, 4-6, 6-2 výhradetail zápasu
<