ZÁPAS
24.01.18 | kvalifik. | Katerina Filip | Yuki Kristina Chiang | 6-3, 4-6, 6-3 | Wesley Chapel | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Katerina Filip vs. Yuki Kristina Chiang - Vzájemné zápasy
24.01.18 | kvalifik. | Katerina Filip | Yuki Kristina Chiang | 6-3, 4-6, 6-3 | detail zápasu | Wesley Chapel | antuka |
Katerina Filip form & Yuki Kristina Chiang form
Katerina Filip - poslední zápasy
W25 Warmbad - antuka | ||||
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Anna Lena Ebster | 3-6, 7-65, 10-5 | detail zápasu | |
21.05.23 2. kolo kval. | vs. Sevil Yuldasheva | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Ystad - antuka | ||||
21.06.22 kvalifik. | vs. Irene Lavino | 0-6, 6-2, 7-10 | detail zápasu | |
20.06.22 1. kolo kval. | vs. Clarissa Blomqvist | 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
W25 Annenheim - antuka | ||||
30.05.22 1. kolo kval. | vs. Sina Herrmann | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Annenheim - antuka | ||||
24.05.22 kvalifik. | vs. Mila Masic | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
23.05.22 1. kolo kval. | vs. Cecilie Wiche | 6-1, 7-62 | detail zápasu | |
W25 Prague - antuka | ||||
07.09.20 2. kolo kval. | vs. Anastasia Detiuc | 2-6, 6-76 | detail zápasu | |
06.09.20 1. kolo kval. | vs. Ema Bolebruchova | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Claremont - tvrdý | ||||
06.10.19 1. kolo kval. | vs. Eva Marie Voracek | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25+H Leipzig - antuka | ||||
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Daniela Vismane | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Bytom - antuka | ||||
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Laura Svatikova | 4-6, 6-4, 8-10 | detail zápasu | |
W80 Biarritz - antuka | ||||
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Alice Rame | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Darmstadt - antuka | ||||
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Vivian Heisen | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W60+H Stare - antuka | ||||
17.06.19 1. kolo kval. | vs. Giorgia Marchetti | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Jablonec Nad - koberec | ||||
05.12.18 1. kolo | vs. Chantal Sauvant | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
Milovice - tvrdý I. | ||||
26.11.18 1. kolo kval. | vs. Klara Hajkova | 6-3, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Norman - tvrdý | ||||
11.11.18 1. kolo kval. | vs. Kelley Anderson | 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
Lawrence - tvrdý I. | ||||
03.11.18 1. kolo kval. | vs. Monica Robinson | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Tyler - tvrdý | ||||
28.10.18 1. kolo kval. | vs. Yuriko Miyazaki | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Florence - tvrdý | ||||
14.10.18 1. kolo kval. | vs. Katarina Kozarov | 6-1, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Prague - antuka | ||||
06.09.18 2. kolo | vs. Katerina Vankova | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.09.18 1. kolo | vs. Anna Ukolova | 7-64, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
03.09.18 kvalifik. | vs. Zdena Safarova | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
02.09.18 2. kolo kval. | vs. Viktoria Pavlovets | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Leipzig - antuka | ||||
13.08.18 2. kolo kval. | vs. Julia Lohoff | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.08.18 1. kolo kval. | vs. Carmen Schultheiss | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Warsaw - antuka | ||||
06.08.18 2. kolo kval. | vs. Dagmar Dudlakova | 3-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
05.08.18 1. kolo kval. | vs. Nikola Tomanova | 3-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Bad Saulgau - antuka | ||||
30.07.18 1. kolo kval. | vs. Magdalena Pantuckova | 3-6, 2-6 | detail zápasu |
Yuki Kristina Chiang - poslední zápasy
Canberra - tvrdý | ||||
29.10.18 2. kolo kval. | vs. Marine Partaud | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
28.10.18 1. kolo kval. | vs. Matina Ujdur | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Bendigo - tvrdý | ||||
22.10.18 2. kolo kval. | vs. Astra Sharma | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
21.10.18 1. kolo kval. | vs. Bojana Marinkov | 4-6, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Toowoomba - tvrdý | ||||
07.10.18 1. kolo kval. | vs. Laia Pasini | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
07.10.18 2. kolo kval. | vs. Alexandra Osborne | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
Brisbane - tvrdý | ||||
30.09.18 2. kolo kval. | vs. Haruna Arakawa | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
30.09.18 1. kolo kval. | vs. Beatrice Nicole Stoica | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Darwin - tvrdý | ||||
23.09.18 1. kolo kval. | vs. Moyuka Uchijima | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Cairns - tvrdý | ||||
17.09.18 kvalifik. | vs. Seone Mendez | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
16.09.18 2. kolo kval. | vs. Sarah Prescott | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Kurume - koberec | ||||
15.05.18 kvalifik. | vs. Ari Matsumoto | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
14.05.18 2. kolo kval. | vs. Kotomi Takahata | 6-4, 4-6, 7-65 | detail zápasu | |
13.05.18 1. kolo kval. | vs. Yuka Hosoki | 2-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Fukuoka - koberec | ||||
06.05.18 1. kolo kval. | vs. Sakura Hondo | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Gifu - tvrdý | ||||
29.04.18 1. kolo kval. | vs. Mei Yamaguchi | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Osaka - tvrdý | ||||
09.04.18 kvalifik. | vs. Nicha Lertpitaksinchai | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
08.04.18 2. kolo kval. | vs. Kei Kato | 3-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
07.04.18 1. kolo kval. | vs. Tomoko Kato | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Kashiwa - tvrdý | ||||
01.04.18 1. kolo kval. | vs. Momoko Kobori | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Kofu - tvrdý | ||||
26.03.18 kvalifik. | vs. Ksenia Lykina | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
25.03.18 2. kolo kval. | vs. Ying Zhang | 1-6, 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
24.03.18 1. kolo kval. | vs. Aoiko Goto | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Nishi Tama - tvrdý | ||||
22.03.18 2. kolo | vs. Ayaka Okuno | 6-1, 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
20.03.18 1. kolo | vs. Na-Lae Han | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Toyota - tvrdý | ||||
11.03.18 2. kolo kval. | vs. Ya-Hsuan Lee | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
10.03.18 1. kolo kval. | vs. Dabin Kim | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Yokohama - tvrdý | ||||
04.03.18 kvalifik. | vs. Harriet Dart | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
04.03.18 1. kolo kval. | vs. Nao Nishida | 6-4, 7-63 | detail zápasu | |
Rancho Santa - tvrdý | ||||
19.02.18 1. kolo kval. | vs. Paula Cristina Goncalves | 1-6, 1-6 | detail zápasu |