Katarzyna Piter vs. Tess Sugnaux 18.02.2018

Katarzyna Piter vs. Tess Sugnaux 18.02.2018 - Altenkirchen - porovnání

ZÁPAS

18.02.182. kolo kval.Katarzyna Piter Tess Sugnaux 6-4, 4-6, 7-5 Germany Altenkirchen koberec

STATISTIKY ZÁPASU

7-5

Katarzyna Piter
Poľsko
16.02.91, 27 Let




292
169
528 263 $
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Švajčiarsko
03.03.95, 23 Let




478
71
52 108 $
Tess Sugnaux
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče

Katarzyna Piter vs. Tess Sugnaux - Vzájemné zápasy

18.02.182. kolo kval.Katarzyna PiterTess Sugnaux6-4, 4-6, 7-5 detail zápasuGermany Altenkirchen koberec
23.10.171. kolo kval.Katarzyna PiterTess Sugnaux7-5, 2-6, 6-2 detail zápasuFrance Poitiers tvrdý I.

Katarzyna Piter - poslední zápasy

Belarus Minsk - tvrdý I.
09.11.18
semifinále
vs. Yuliya Hatouka1-6, 6-2, 2-6 prohradetail zápasu
08.11.18
čtvrtfinále
vs. Berfu Cengiz6-0, 4-6, 6-3 výhradetail zápasu
07.11.18
2. kolo
vs. Sviatlana Pirazhenka6-3, 7-65 výhradetail zápasu
06.11.18
1. kolo
vs. Polina Leykina6-3, 6-2 výhradetail zápasu
Luxembourg Petange - tvrdý I.
31.10.18
2. kolo
vs. Mandy Minella6-3, 3-6, 4-6 prohradetail zápasu
30.10.18
1. kolo
vs. Anastasia Detiuc6-2, 6-2 výhradetail zápasu
Norway Oslo - tvrdý I.
25.10.18
čtvrtfinále
vs. Paula Badosa Gibert3-6, 3-6 prohradetail zápasu
24.10.18
2. kolo
vs. Cornelia Lister5-7, 6-3, 6-2 výhradetail zápasu
23.10.18
1. kolo
vs. Katharina Gerlach6-4, 6-2 výhradetail zápasu
Luxembourg Luxembourg - tvrdý I.
13.10.18
1. kolo kval.
vs. Arantxa Rus1-6, 3-6 prohradetail zápasu
France Cherboug En - tvrdý I.
10.10.18
2. kolo
vs. Cagla Buyukakcay7-5, 3-6, 5-7 prohradetail zápasu
09.10.18
1. kolo
vs. Clemence Fayol6-4, 6-2 výhradetail zápasu
Portugal Obidos - koberec
02.10.18
1. kolo
vs. Mirjam Bjorklund1-6, 6-73 prohradetail zápasu
Portugal Obidos - koberec
28.09.18
čtvrtfinále
vs. Greetje Minnen3-6, 3-6 prohradetail zápasu
27.09.18
2. kolo
vs. Natalija Kostic6-1, 6-1 výhradetail zápasu
25.09.18
1. kolo
vs. Ana Vrljic6-4, 6-4 výhradetail zápasu
Bulgaria Dobrich - antuka
21.09.18
čtvrtfinále
vs. Irina Fetecau4-6, 4-6 prohradetail zápasu
20.09.18
2. kolo
vs. Maria Marfutina2-6, 6-3, 7-5 výhradetail zápasu
19.09.18
1. kolo
vs. Irene Burillo Escorihuela7-5, 6-3 výhradetail zápasu
Bulgaria Sofia - antuka
06.09.18
2. kolo
vs. Olga Ianchuk4-6, 6-3, 6-73 prohradetail zápasu
05.09.18
1. kolo
vs. Gaia Sanesi6-4, 6-3 výhradetail zápasu
Italy Bagnatica - antuka
27.08.18
kvalifik.
vs. Camilla Scala4-6, 4-6 prohradetail zápasu
26.08.18
1. kolo kval.
vs. Jessica Ho6-1, 6-1 výhradetail zápasu
Germany Braunschweig - antuka
22.08.18
1. kolo
vs. Ivana Jorovic6-3, 2-6, 4-6 prohradetail zápasu
Germany Leipzig - antuka
12.08.18
2. kolo kval.
vs. Stephanie Wagner5-7, 6-0, 4-6 prohradetail zápasu
Germany Hechingen - antuka
06.08.18
2. kolo kval.
vs. Jule Niemeier3-6, 3-6 prohradetail zápasu
05.08.18
1. kolo kval.
vs. Ksenia Palkina6-0, 6-1 výhradetail zápasu
Germany Horb - antuka
29.07.18
finále
vs. Katharina Gerlach6-4, 3-6, 6-74 prohradetail zápasu
28.07.18
semifinále
vs. Jaqueline Cristian6-4, 6-2 výhradetail zápasu
27.07.18
čtvrtfinále
vs. Katharina Hobgarski6-0, 4-6, 6-4 výhradetail zápasu

Tess Sugnaux - poslední zápasy

France Nantes - tvrdý I.
02.11.18
čtvrtfinále
vs. Timea Bacsinszky2-6, 3-6 prohradetail zápasu
01.11.18
2. kolo
vs. Varvara Gracheva6-3, 6-0 výhradetail zápasu
30.10.18
1. kolo
vs. Alice Robbe1-6, 6-1, 6-4 výhradetail zápasu
France Poitiers - tvrdý I.
21.10.18
2. kolo kval.
vs. Priscilla Heise3-6, 6-1, 3-6 prohradetail zápasu
20.10.18
1. kolo kval.
vs. Marie Cerezo6-1, 6-1 výhradetail zápasu
France Joue Les - tvrdý I.
15.10.18
1. kolo
vs. Michaela Honcova5-7, 6-75 prohradetail zápasu
14.10.18
kvalifik.
vs. Arlinda Rushiti6-2, 6-2 výhradetail zápasu
13.10.18
1. kolo kval.
vs. Anastasia Shaulskaya7-5, 6-1 výhradetail zápasu
France Cherboug En - tvrdý I.
08.10.18
1. kolo
vs. Cagla Buyukakcay3-6, 1-6 prohradetail zápasu
07.10.18
kvalifik.
vs. Anastasia Shaulskaya6-2, 6-1 výhradetail zápasu
France Clermont Ferrand - tvrdý I.
28.09.18
čtvrtfinále
vs. Greta Arn3-6, 4-6 prohradetail zápasu
27.09.18
2. kolo
vs. Manon Arcangioli6-1, 6-2 výhradetail zápasu
26.09.18
1. kolo
vs. Manon Leonard6-2, 6-0 výhradetail zápasu
24.09.18
kvalifik.
vs. Victoria Muntean6-3, 6-4 výhradetail zápasu
23.09.18
1. kolo kval.
vs. Victoire Delattre6-0, 6-2 výhradetail zápasu
France Saint Malo - antuka
16.09.18
2. kolo kval.
vs. Marie Benoit4-6, 2-6 prohradetail zápasu
15.09.18
1. kolo kval.
vs. Lea Tholey6-0, 6-4 výhradetail zápasu
Switzerland Montreux - antuka
05.09.18
1. kolo
vs. Tamara Korpatsch1-6, 2-6 prohradetail zápasu
04.09.18
kvalifik.
vs. Akgul Amanmuradova7-5, 6-4 výhradetail zápasu
03.09.18
2. kolo kval.
vs. Elizabeth Halbauer6-4, 6-76, 6-3 výhradetail zápasu
02.09.18
1. kolo kval.
vs. Verena Meliss6-2, 6-2 výhradetail zápasu
Italy Bagnatica - antuka
28.08.18
1. kolo
vs. Andreea Rosca6-4, 3-6, 2-6 prohradetail zápasu
27.08.18
kvalifik.
vs. Guiomar Zuleta De Reales4-6, 6-3, 6-2 výhradetail zápasu
26.08.18
1. kolo kval.
vs. Tatiana Pieri6-75, 6-3, 6-3 výhradetail zápasu
Switzerland Caslano - antuka
25.08.18
finále
vs. Sandy Marti2-6, 2-6 prohradetail zápasu
24.08.18
semifinále
vs. Mira Antonitsch5-1, Mira Antonitsch - skrečvýhradetail zápasu
23.08.18
čtvrtfinále
vs. Vanda Lukacs6-3, 6-1 výhradetail zápasu
22.08.18
2. kolo
vs. Costanza Traversi6-1, 2-0, Costanza Traversi - skrečvýhradetail zápasu
20.08.18
1. kolo
vs. Nicole Gadient2-6, 7-65, 6-1 výhradetail zápasu
France Les Contamines - tvrdý
26.07.18
1. kolo
vs. Linnea Malmqvist6-73, 1-6 prohradetail zápasu
<