ZÁPAS
02.05.18 | 2. kolo | Katarina Zavatska | Alexandra Dulgheru | 7-5, 2-6, 6-4 | Rabat | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Katarina Zavatska | Alexandra Dulgheru | |
1. podání % | 56/101 (55%) | 66/91 (73%) |
Vyhrané body z 1.podání | 33/56 (59%) | 35/66 (53%) |
Vyhrané body z 2.podání | 17/45 (38%) | 12/25 (48%) |
Vyhrané break-bally | 8/18 (44%) | 8/18 (44%) |
Vyhrané body z returnu | 44/91 (48%) | 51/101 (50%) |
Vyhrané body celkem | 94/192 (49%) | 98/192 (51%) |
Dvojchyby | 5 | 2 |
Esa | 0 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Alexandra Dulgheru | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Katarina Zavatska | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-1 | Alexandra Dulgheru | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Katarina Zavatska | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
2-2 | Alexandra Dulgheru | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Katarina Zavatska | 2-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-4 | Alexandra Dulgheru | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Katarina Zavatska | 3-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-5 | Alexandra Dulgheru | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Katarina Zavatska | 4-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-5 | Alexandra Dulgheru | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Katarina Zavatska | 6-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
7-5 |
2 | ||
0-0 | Alexandra Dulgheru | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Katarina Zavatska | 0-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-2 | Alexandra Dulgheru | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Katarina Zavatska | 0-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-3 | Alexandra Dulgheru | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Katarina Zavatska | 2-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
2-4 | Alexandra Dulgheru | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Katarina Zavatska | 2-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-6 |
3 | ||
0-0 | Alexandra Dulgheru | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Katarina Zavatska | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
1-1 | Alexandra Dulgheru | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Katarina Zavatska | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
2-2 | Alexandra Dulgheru | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Katarina Zavatska | 2-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-3 | Alexandra Dulgheru | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Katarina Zavatska | 3-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-4 | Alexandra Dulgheru | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Katarina Zavatska | 5-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-4 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Katarina Zavatska vs. Alexandra Dulgheru - Vzájemné zápasy
02.05.18 | 2. kolo | Katarina Zavatska | Alexandra Dulgheru | 7-5, 2-6, 6-4 | detail zápasu | Rabat | antuka |
Katarina Zavatska form & Alexandra Dulgheru form
Katarina Zavatska - poslední zápasy
W75 Trnava - tvrdý I. | ||||
05.03.24 1. kolo | vs. Renata Jamrichova | 6-4, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W50 Trnava - tvrdý I. | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. En Shuo Liang | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W75 Porto - tvrdý I. | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Alexandra Eala | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Anna Sinclair Rogers | 7-5, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
Cluj-Napoca - tvrdý I. | ||||
04.02.24 kvalifik. | vs. Harriet Dart | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
03.02.24 1. kolo kval. | vs. Lavinia Tanasie | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W50 Porto - tvrdý I. | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Aliona Falei | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
W75+H Porto - tvrdý I. | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Kathinka Von Deichmann | 6-1, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
11.01.24 2. kolo kval. | vs. Maddison Inglis | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Harmony Tan | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Canberra - tvrdý | ||||
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Polina Kudermetova | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Monastir - tvrdý | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 6-4, 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
15.10.23 kvalifik. | vs. Natalija Stevanovic | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
14.10.23 1. kolo kval. | vs. Despina Papamichail | 3-6, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W40 Lisbon - antuka | ||||
08.10.23 finále | vs. Gergana Topalova | 6-3, 2-6, 7-5 | detail zápasu | |
07.10.23 semifinále | vs. Francisca Jorge | 6-4, 3-6, 7-65 | detail zápasu | |
06.10.23 čtvrtfinále | vs. Dejana Radanovic | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
05.10.23 2. kolo | vs. Eva Vedder | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
03.10.23 1. kolo | vs. Ilinca Dalina Amariei | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
Parma - antuka | ||||
20.09.23 2. kolo | vs. Ana Bogdan | 6-4, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.09.23 1. kolo | vs. Astra Sharma | 7-5, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
Bucharest - antuka | ||||
11.09.23 1. kolo | vs. Noma Akugue Noha | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Vienna - antuka | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Weronika Falkowska | 4-6, 6-2, 0-6 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
22.08.23 1. kolo kval. | vs. Anna Bondar | 6-72, 4-6 | detail zápasu | |
Kozerki - tvrdý | ||||
09.08.23 2. kolo | vs. Eva Lys | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
07.08.23 1. kolo | vs. Mona Barthel | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
Prague - tvrdý | ||||
29.07.23 1. kolo kval. | vs. Tayisiya Morderger | 4-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
Palermo - antuka | ||||
15.07.23 1. kolo kval. | vs. Tessah Andrianjafitrimo | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
London - tráva | ||||
27.06.23 1. kolo kval. | vs. Naiktha Bains | 6-4, 2-6, 3-6 | detail zápasu |
Alexandra Dulgheru - poslední zápasy
Cluj-Napoca - antuka | ||||
03.08.21 1. kolo | vs. Andrea Petkovic | 3-6, 1-4, - Alexandra Dulgheru - skreč | detail zápasu | |
02.08.21 kvalifik. | vs. Gabriela Lee | 4-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
01.08.21 1. kolo kval. | vs. Marie Benoit | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Palermo - antuka | ||||
19.07.21 1. kolo | vs. Oceane Dodin | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Lausanne - antuka | ||||
14.07.21 1. kolo | vs. Caroline Garcia | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
London - tráva | ||||
23.06.21 1. kolo kval. | vs. Danielle Lao | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Stare - antuka | ||||
18.06.21 čtvrtfinále | vs. Alexandra Cadantu | 7-5, 1-6, 1-4, - Alexandra Dulgheru - skreč | detail zápasu | |
17.06.21 2. kolo | vs. Tereza Smitkova | 7-64, 6-1 | detail zápasu | |
16.06.21 1. kolo | vs. Cagla Buyukakcay | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Bol - antuka | ||||
07.06.21 1. kolo | vs. Barbara Haas | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Paris - antuka | ||||
26.05.21 2. kolo kval. | vs. Ellen Perez | 0-6, 6-4, 6-72 | detail zápasu | |
24.05.21 1. kolo kval. | vs. Yafan Wang | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Saint - antuka | ||||
16.05.21 finále | vs. Clara Burel | 2-6, 6-1, 2-6 | detail zápasu | |
15.05.21 semifinále | vs. Viktorija Golubic | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
14.05.21 čtvrtfinále | vs. Kristina Kucova | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
13.05.21 2. kolo | vs. Elena Gabriela Ruse | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
11.05.21 1. kolo | vs. Laura-Ioana Paar | 6-0, Laura-Ioana Paar - skreč | detail zápasu | |
W60 Zagreb - antuka | ||||
01.05.21 semifinále | vs. Kamilla Rakhimova | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
30.04.21 čtvrtfinále | vs. Kristina Kucova | 1-6, 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
29.04.21 2. kolo | vs. Elisabetta Cocciaretto | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
27.04.21 1. kolo | vs. Federica Arcidiacono | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Oeiras - antuka | ||||
16.04.21 3. kolo | vs. Polona Hercog | 4-6, 6-1, 4-6 | detail zápasu | |
15.04.21 2. kolo | vs. Marina Melnikova | 6-3, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
12.04.21 1. kolo | vs. Pemra Ozgen | 7-63, 1-6, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
25.03.21 1. kolo | vs. Sohyun Park | 4-6, 6-3, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
18.03.21 2. kolo | vs. Alexandra Vecic | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.03.21 1. kolo | vs. Dorka Drahota Szabo | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Istanbul - antuka | ||||
22.04.19 kvalifik. | vs. Kateryna Baindl | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.04.19 1. kolo kval. | vs. Tereza Mrdeza | 3-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W25+H Kazan - tvrdý I. | ||||
14.03.19 2. kolo | vs. Kamilla Rakhimova | 3-6, 2-6 | detail zápasu |