ZÁPAS
07.04.14 | kvalifik. | Katarina Stresnakova | Alisa Tymofeyeva | 6-1, 6-1 | Shymkent | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Ukrajina
28.04.95, 28 Let
28.04.95, 28 Let
Katarina Stresnakova vs. Alisa Tymofeyeva - Vzájemné zápasy
07.04.14 | kvalifik. | Katarina Stresnakova | Alisa Tymofeyeva | 6-1, 6-1 | detail zápasu | Shymkent | antuka |
Katarina Stresnakova form & Alisa Tymofeyeva form
Katarina Stresnakova - poslední zápasy
W15 Sharm - tvrdý | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Renata Jamrichova | 2-6, 1-4, - Katarina Stresnakova - skreč | detail zápasu | |
W50 Trnava - tvrdý I. | ||||
26.02.24 1. kolo kval. | vs. Elena Pridankina | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W50 Roehampton - tvrdý I. | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Mika Stojsavljevic | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W50 Edgbaston - tvrdý I. | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Ranah Akua Stoiber | 6-4, 6-72, 4-6 | detail zápasu | |
05.02.24 kvalifik. | vs. Aneta Laboutkova | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Laura Mair | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Sunderland - tvrdý I. | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Nikola Bartunkova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.01.24 1. kolo | vs. Ranah Akua Stoiber | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
15.01.24 kvalifik. | vs. Francesca Simpson | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Georgia Kalamaris | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Loughborough - tvrdý I. | ||||
10.01.24 1. kolo | vs. Barbora Palicova | 7-65, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
08.01.24 kvalifik. | vs. Lucia Cassidy | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Erin Pearce | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
07.11.23 kvalifik. | vs. Gloria Ceschi | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Diana Maria Ilie | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Bratislava - tvrdý I. | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Aneta Kladivova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
30.10.23 kvalifik. | vs. Denisa Hindova | 7-61, 6-4 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Martina Marusinova | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Glasgow - tvrdý I. | ||||
23.10.23 kvalifik. | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 5-7, 6-2, 5-7 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Alice Gillan | 0-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W100 Shrewsbury - tvrdý I. | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Oceane Dodin | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.10.23 kvalifik. | vs. Eszter Meri | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Hannah Read | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W60+H Caldas - tvrdý | ||||
18.09.23 kvalifik. | vs. Elena Malygina | 3-6, 1-4, - Katarina Stresnakova - skreč | detail zápasu | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Nadiya Kolb | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Vienna - antuka | ||||
04.09.23 1. kolo kval. | vs. Silvia Njiric | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Prague - antuka | ||||
29.08.23 1. kolo | vs. Angelica Moratelli | 4-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
29.08.23 kvalifik. | vs. Sarah Iliev | 6-1, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Magdalena Smekalova | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Prerov - antuka | ||||
22.08.23 kvalifik. | vs. Mia Ristic | 5-7, 2-6 | detail zápasu |
Alisa Tymofeyeva - poslední zápasy
Sharm El - tvrdý | ||||
18.05.15 kvalifik. | vs. Lulu Sun | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Akko - tvrdý | ||||
11.05.15 kvalifik. | vs. Kristin Younes | 3-6, 6-2, 1-6 | detail zápasu | |
Ashkelon - tvrdý | ||||
04.05.15 1. kolo kval. | vs. Yarden Akler | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
27.04.15 1. kolo | vs. Lea Tholey | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Cairo - antuka | ||||
20.04.15 1. kolo | vs. Ahlam Shawkat | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Cairo - antuka | ||||
13.04.15 1. kolo | vs. Tereza Mihalikova | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Cairo - antuka | ||||
06.04.15 1. kolo | vs. Eugenie Chapelle | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
23.02.15 1. kolo kval. | vs. Hana Pektorova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
16.02.15 2. kolo kval. | vs. Dominique Covington | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
09.02.15 1. kolo kval. | vs. Darya Lebesheva | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Aktobe - tvrdý I. | ||||
26.01.15 1. kolo | vs. Aryna Sabalenka | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Aktobe - tvrdý I. | ||||
19.01.15 1. kolo | vs. Polina Novikova | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Astana - tvrdý | ||||
23.06.14 kvalifik. | vs. Arina Taluenko | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Astana - tvrdý | ||||
16.06.14 1. kolo | vs. Natalia Amineva | 6-72, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
16.06.14 2. kolo | vs. Vlada Ekshibarova | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Fergana - tvrdý | ||||
09.06.14 1. kolo kval. | vs. Madina Khatamova | 6-4, 1-6, 7-67 | detail zápasu | |
09.06.14 1. kolo | vs. Polina Merenkova | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Bukhara - tvrdý | ||||
26.05.14 1. kolo | vs. Albina Khabibulina | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Andijan - tvrdý | ||||
28.04.14 kvalifik. | vs. Katya Malikova | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Namangan - tvrdý | ||||
21.04.14 1. kolo kval. | vs. Veronika Kudermetova | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Shymkent - antuka | ||||
14.04.14 1. kolo kval. | vs. Sabina Latypova | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
14.04.14 kvalifik. | vs. Milana Imamniyazova | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
14.04.14 1. kolo | vs. Sofia Smagina | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Shymkent - antuka | ||||
07.04.14 kvalifik. | vs. Katarina Stresnakova | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Shymkent - antuka | ||||
31.03.14 kvalifik. | vs. Liudmila Gazzaeva | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
31.03.14 1. kolo | vs. Kamila Kerimbayeva | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Astana - tvrdý I. | ||||
10.03.14 1. kolo | vs. Mariya Taukumova | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
10.03.14 kvalifik. | vs. Yevgeniya Rezepkina | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
10.03.14 2. kolo | vs. Margarita Lazareva | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Astana - tvrdý I. | ||||
03.03.14 1. kolo kval. | vs. Sofia Vaynberg | 2-6, 2-6 | detail zápasu |