ZÁPAS
04.02.10 | Rubber 1 | Katarina Srebotnik | Chayenne Ewijk | 4-6, 6-3, 6-4 | Fed Cup | tvrdý I. |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Katarina Srebotnik vs. Chayenne Ewijk - Vzájemné zápasy
04.02.10 | Rubber 1 | Katarina Srebotnik | Chayenne Ewijk | 4-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | Fed Cup | tvrdý I. |
Katarina Srebotnik form & Chayenne Ewijk form
Katarina Srebotnik - poslední zápasy
Montreal - tvrdý | ||||
17.08.10 1. kolo | vs. Jie Zheng | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Copenhagen - tvrdý I. | ||||
05.08.10 2. kolo | vs. Sorana Cirstea | 5-7, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
03.08.10 1. kolo | vs. Alexa Glatch | 6-2, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
Portoroz - tvrdý | ||||
21.07.10 2. kolo | vs. Polona Hercog | 4-6, 7-63, 3-6 | detail zápasu | |
20.07.10 1. kolo | vs. Petra Martic | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Eastbourne - tráva | ||||
12.06.10 1. kolo kval. | vs. Tsvetana Pironkova | 6-4, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Paris - antuka | ||||
25.05.10 1. kolo | vs. Klara Koukalova | 6-73, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
Rome - antuka | ||||
04.05.10 2. kolo | vs. Nadezda Petrova | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
03.05.10 1. kolo | vs. Varvara Lepchenko | 6-72, 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
Stuttgart - antuka | ||||
27.04.10 1. kolo | vs. Svetlana Kuznetsova | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Fed Cup - antuka | ||||
25.04.10 | vs. Ayumi Morita | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
24.04.10 Rubber 1 | vs. Kimiko Date | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
Miami - tvrdý | ||||
24.03.10 1. kolo | vs. Patty Schnyder | 2-6, 7-63, 1-6 | detail zápasu | |
Indian Wells - tvrdý | ||||
11.03.10 1. kolo | vs. Sybille Bammer | 6-3, 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
Dubai - tvrdý | ||||
14.02.10 1. kolo | vs. Anastasia Pavlyuchenkova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Paris - tvrdý I. | ||||
09.02.10 1. kolo | vs. Andrea Petkovic | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Fed Cup - tvrdý I. | ||||
04.02.10 Rubber 1 | vs. Chayenne Ewijk | 4-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
03.02.10 Rubber 1 | vs. Julia Glushko | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
01.02.10 Rubber 1 | vs. Amra Sadikovic | 6-2, 6-74, 6-1 | detail zápasu | |
Luxembourg - tvrdý I. | ||||
23.10.09 čtvrtfinále | vs. Timea Bacsinszky | 7-63, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
22.10.09 2. kolo | vs. Anne Kremer | 2-6, 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
20.10.09 1. kolo | vs. Anna-Lena Groenefeld | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
Linz - tvrdý I. | ||||
12.10.09 1. kolo | vs. Carla Suarez Navarro | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Beijing - tvrdý | ||||
02.10.09 1. kolo kval. | vs. Vania King | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Tokyo - tvrdý | ||||
25.09.09 1. kolo kval. | vs. Alberta Brianti | 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
Seoul - tvrdý | ||||
21.09.09 1. kolo | vs. Alisa Kleybanova | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Guangzhou - tvrdý | ||||
15.09.09 1. kolo | vs. Olga Savchuk | 6-3, 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
01.09.09 1. kolo | vs. Nadezda Petrova | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Linz - tvrdý I. | ||||
23.10.08 2. kolo | vs. Nadezda Petrova | 4-6, 6-77 | detail zápasu | |
20.10.08 1. kolo | vs. Tamarine Tanasugarn | 6-1, 7-5 | detail zápasu |
Chayenne Ewijk - poslední zápasy
Petange - tvrdý I. | ||||
04.11.17 finále | vs. Sviatlana Pirazhenka | 2-6, 6-4, 0-6 | detail zápasu | |
03.11.17 semifinále | vs. Eleonora Molinaro | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
02.11.17 čtvrtfinále | vs. Xenia Knoll | 6-4, 2-1, Xenia Knoll - skreč | detail zápasu | |
01.11.17 2. kolo | vs. Deborah Kerfs | 7-5, 6-76, 6-1 | detail zápasu | |
31.10.17 1. kolo | vs. Cindy Castille | 6-2, 4-6, 7-5 | detail zápasu | |
Telde - antuka | ||||
05.10.17 čtvrtfinále | vs. Meritxell Perera Ros | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.10.17 2. kolo | vs. Ioana Gheorghita | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
Schoonhoven - antuka | ||||
02.09.17 semifinále | vs. Marina Melnikova | 2-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
01.09.17 čtvrtfinále | vs. Dalila Spiteri | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
31.08.17 2. kolo | vs. Deborah Kerfs | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
30.08.17 1. kolo | vs. Salma Djoubri | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
Las Palmas - antuka | ||||
19.08.17 finále | vs. Fanny Ostlund | 4-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
18.08.17 semifinále | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
17.08.17 čtvrtfinále | vs. Ines Murta | 6-3, 2-6, 7-65 | detail zápasu | |
16.08.17 2. kolo | vs. Emily Seibold | 7-63, 6-1 | detail zápasu | |
15.08.17 1. kolo | vs. Kassandra Davesne | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Las Palmas - antuka | ||||
09.08.17 2. kolo | vs. Lucia Cortez Llorca | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
08.08.17 1. kolo | vs. Carlota Molina Megias | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Middelburg - antuka | ||||
06.07.17 2. kolo | vs. Arantxa Rus | - Chayenne Ewijk - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
05.07.17 1. kolo | vs. Sophia Kovalets | 3-6, 6-1, 7-63 | detail zápasu | |
De Haan - antuka | ||||
27.06.17 1. kolo | vs. Eliessa Vanlangendonck | 6-76, 6-1, 5-7 | detail zápasu | |
Saint Martin - tvrdý | ||||
25.01.17 1. kolo | vs. Giuliana Olmos | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
Orlando - antuka | ||||
16.01.17 1. kolo kval. | vs. Carla Touly | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
16.01.17 2. kolo kval. | vs. Josephine Kuhlman | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Daytona Beach - antuka | ||||
09.01.17 1. kolo kval. | vs. Anhelina Kalinina | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Oslo - tvrdý I. | ||||
04.11.16 semifinále | vs. Amanda Carreras | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
03.11.16 čtvrtfinále | vs. Ainhoa Atucha Gomez | 4-6, 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
02.11.16 2. kolo | vs. Daniela Vismane | 6-1, 7-66 | detail zápasu | |
01.11.16 1. kolo | vs. Emilie Elde | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
Lagos - tvrdý | ||||
17.10.16 1. kolo | vs. Rosalie Van Der Hoek | 3-6, 2-6 | detail zápasu |