ZÁPAS
22.07.19 | 1. kolo kval. | Karolina Kubanova | Jovana Peric (SRB) | 6-1, 6-3 | W25 Bytom | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Srbsko
23.09.01, 22 Let
23.09.01, 22 Let
Karolina Kubanova vs. Jovana Peric (SRB) - Vzájemné zápasy
22.07.19 | 1. kolo kval. | Karolina Kubanova | Jovana Peric (SRB) | 6-1, 6-3 | detail zápasu | W25 Bytom | antuka |
Karolina Kubanova form & Jovana Peric (SRB) form
Karolina Kubanova - poslední zápasy
W25+H Cherbourg - tvrdý I. | ||||
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Mathilde Lollia | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Daphnee Mpetshi Perricard | 7-5, 2-6, 10-7 | detail zápasu | |
W25 Stuttgart - antuka | ||||
03.07.23 1. kolo kval. | vs. Vicky Van De Peer | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Osijek - antuka | ||||
25.04.23 kvalifik. | vs. Ilinca Dalina Amariei | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
24.04.23 2. kolo kval. | vs. Panna Bartha | 6-0, Panna Bartha - skreč | detail zápasu | |
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Barbora Zaviskova | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Bratislava - tvrdý I. | ||||
13.11.22 1. kolo kval. | vs. Mia Ristic | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Jablonec - antuka | ||||
15.09.22 2. kolo | vs. Barbara Haas | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.09.22 1. kolo | vs. Lucie Urbanova | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
13.09.22 kvalifik. | vs. Gabriela Skrabalova | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
12.09.22 2. kolo kval. | vs. Nicol Benesova | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Prague - antuka | ||||
28.08.22 1. kolo kval. | vs. Johana Markova | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Bydgoszcz - antuka | ||||
18.08.22 2. kolo | vs. Weronika Ewald | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.08.22 1. kolo | vs. Ivana Sebestova | 5-7, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Radom - antuka | ||||
08.08.22 2. kolo kval. | vs. Pauline Grail | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
08.08.22 kvalifik. | vs. Amy Zhu | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Kottingbrunn - antuka | ||||
02.08.22 1. kolo | vs. Chelsea Vanhoutte | 6-1, 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Kottingbrunn - antuka | ||||
27.07.22 1. kolo | vs. Denisa Hindova | 1-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
25.07.22 kvalifik. | vs. Natalija Senic | 1-6, 6-1, 11-9 | detail zápasu | |
24.07.22 1. kolo kval. | vs. Anna Semenova | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
24.07.22 2. kolo kval. | vs. Emmanuelle Girard | Emmanuelle Girard - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
W60 Olomouc - antuka | ||||
17.07.22 1. kolo kval. | vs. Bianca Behulova | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Aschaffenburg - antuka | ||||
11.07.22 1. kolo kval. | vs. Aneta Kladivova | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Stuttgart - antuka | ||||
27.06.22 1. kolo kval. | vs. Ivana Sebestova | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Ceska - antuka | ||||
14.06.22 1. kolo | vs. Nuria Brancaccio | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.06.22 kvalifik. | vs. Caroline Lampl | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
12.06.22 1. kolo kval. | vs. Zuzana Bohatova | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Jablonec - antuka | ||||
13.09.21 2. kolo kval. | vs. Nefisa Berberovic | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
12.09.21 1. kolo kval. | vs. Denisa Hindova | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Grodzisk - antuka | ||||
26.07.21 2. kolo kval. | vs. Tereza Smitkova | 2-6, 2-6 | detail zápasu |
Jovana Peric (SRB) - poslední zápasy
W40 Heraklion - antuka | ||||
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Oana Gavrila | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Annika Kannan | 2-6, 6-72 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
03.09.23 2. kolo kval. | vs. Nika Ilic | - Jovana Peric (SRB) - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Mile Cibulskyte | 6-3, 7-63 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
28.08.23 2. kolo kval. | vs. Sara Mikaca | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Klio Maria Ioannou | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
14.11.22 2. kolo kval. | vs. Silvia Ambrosio | 1-4, - Jovana Peric (SRB) - skreč | detail zápasu | |
13.11.22 1. kolo kval. | vs. Stoney Cooks | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
06.11.22 1. kolo kval. | vs. Eleejah Inisan | 6-3, 4-6, 5-10 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
01.11.22 kvalifik. | vs. Andjela Lazarevic | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
31.10.22 2. kolo kval. | vs. Keira Blackbeard | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
26.10.22 1. kolo | vs. Fabienne Gettwart | 6-4, 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
16.10.22 1. kolo kval. | vs. Karolina Krajmer | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
11.10.22 kvalifik. | vs. Shachf Lieberman | 2-6, 6-3, 7-10 | detail zápasu | |
10.10.22 2. kolo kval. | vs. Vittoria Modesti | 6-1, 4-6, 10-8 | detail zápasu | |
09.10.22 1. kolo kval. | vs. Ifigeneia Kafka | 7-5, 0-6, 10-2 | detail zápasu | |
W25 Jablonec - antuka | ||||
12.09.22 2. kolo kval. | vs. Bianca Jolie Fernandez | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
11.09.22 1. kolo kval. | vs. Justyna Jodlowska | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Vienna - antuka | ||||
29.08.22 2. kolo kval. | vs. Romana Cisovska | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.08.22 1. kolo kval. | vs. Amber Oladeji | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Prokuplje - antuka | ||||
26.06.22 1. kolo kval. | vs. Iva Sepa | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Krsko - antuka | ||||
23.05.22 kvalifik. | vs. Victoria Borodulina | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.05.22 1. kolo kval. | vs. Mia Sara Ribnikar | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Koper - antuka | ||||
01.05.22 1. kolo kval. | vs. Maria Timofeeva | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Palmanova - antuka | ||||
21.03.22 1. kolo kval. | vs. Ida Johansson | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Palmanova - antuka | ||||
13.03.22 1. kolo kval. | vs. Maria Vittoria Viviani | 1-6, 6-4, 12-14 | detail zápasu | |
W25 Vienna - antuka | ||||
29.08.21 1. kolo kval. | vs. Yui Chikaraishi | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Bad - antuka | ||||
22.08.21 1. kolo kval. | vs. Barbara Dessolis | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
11.02.20 1. kolo kval. | vs. Cemre Anil | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Palmanova - antuka | ||||
02.02.20 1. kolo kval. | vs. Carmen Garri Murcia | 0-6, 3-6 | detail zápasu |