ZÁPAS
13.03.18 | 1. kolo | Anna Schmiedlova | Xinyu Gao | 6-3, 6-1 | Shenzhen | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Anna Schmiedlova | Xinyu Gao | |
1. podání % | 36/56 (64%) | 40/54 (74%) |
Vyhrané body z 1.podání | 25/36 (69%) | 19/40 (48%) |
Vyhrané body z 2.podání | 12/20 (60%) | 5/14 (36%) |
Vyhrané break-bally | 5/14 (36%) | 1/8 (13%) |
Vyhrané body z returnu | 30/54 (56%) | 19/56 (34%) |
Vyhrané body celkem | 67/110 (61%) | 43/110 (39%) |
Dvojchyby | 0 | 3 |
Esa | 0 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Anna Schmiedlova | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Xinyu Gao | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Anna Schmiedlova | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
3-0 | Xinyu Gao | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Anna Schmiedlova | 4-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
4-1 | Xinyu Gao | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Anna Schmiedlova | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
5-2 | Xinyu Gao | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Anna Schmiedlova | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Xinyu Gao | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Anna Schmiedlova | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-1 | Xinyu Gao | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Anna Schmiedlova | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-1 | Xinyu Gao | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
4-1 | Xinyu Gao | |
0-0, 40-40, A-40[BP] | ||
5-1 | Xinyu Gao | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-1 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Anna Schmiedlova vs. Xinyu Gao - Vzájemné zápasy
13.03.18 | 1. kolo | Anna Schmiedlova | Xinyu Gao | 6-3, 6-1 | detail zápasu | Shenzhen | tvrdý |
Anna Schmiedlova form & Xinyu Gao form
Anna Schmiedlova - poslední zápasy
Miami - tvrdý | ||||
19.03.24 1. kolo | vs. Xiyu Wang | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
18.03.24 kvalifik. | vs. Rebecca Sramkova | 6-3, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Anna Bondar | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Indian Wells - tvrdý | ||||
07.03.24 1. kolo | vs. Xinyu Wang | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
Austin - tvrdý | ||||
02.03.24 semifinále | vs. Yue Yuan | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
01.03.24 čtvrtfinále | vs. Anastasija Sevastova | 4-6, 1-2, Anastasija Sevastova - skreč | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. Sachia Vickery | 5-7, 7-65, 7-5 | detail zápasu | |
27.02.24 1. kolo | vs. Peyton Stearns | 6-2, 4-6, 7-5 | detail zápasu | |
Puerto Vallarta - tvrdý | ||||
19.02.24 1. kolo | vs. Sachia Vickery | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Hua Hin - tvrdý | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Yafan Wang | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
30.01.24 1. kolo | vs. Mai Hontama | 7-65, 7-68 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
15.01.24 1. kolo | vs. Cori Gauff | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Hobart - tvrdý | ||||
10.01.24 2. kolo | vs. Elise Mertens | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
08.01.24 1. kolo | vs. Maria Camila Osorio Serrano | 1-6, 7-64, 7-5 | detail zápasu | |
07.01.24 kvalifik. | vs. Linda Fruhvirtova | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
06.01.24 1. kolo kval. | vs. Tamara Zidansek | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Brisbane - tvrdý | ||||
03.01.24 2. kolo | vs. Veronika Kudermetova | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
31.12.23 1. kolo | vs. Caroline Dolehide | 3-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Billie Jean - tvrdý I. | ||||
10.11.23 Rubber 1 | vs. Julia Riera | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
Monastir - tvrdý | ||||
16.10.23 1. kolo | vs. Nadia Podoroska | 6-3, 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
Seoul - tvrdý | ||||
10.10.23 1. kolo | vs. Eva Lys | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Parma - antuka | ||||
23.09.23 finále | vs. Ana Bogdan | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
22.09.23 semifinále | vs. Katarzyna Kawa | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
21.09.23 čtvrtfinále | vs. Kaja Juvan | 6-1, 6-74, 6-4 | detail zápasu | |
20.09.23 2. kolo | vs. Reka-Luca Jani | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
18.09.23 1. kolo | vs. Carole Monnet | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Ljubljana - antuka | ||||
13.09.23 2. kolo | vs. Katarzyna Kawa | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
11.09.23 1. kolo | vs. Nigina Abduraimova | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
01.09.23 3. kolo | vs. Xinyu Wang | 6-4, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
30.08.23 2. kolo | vs. Rebeka Masarova | 7-60, 6-2 | detail zápasu |
Xinyu Gao - poslední zápasy
W35 Santo - tvrdý | ||||
17.03.24 finále | vs. Maya Joint | 4-6, 6-2, 1-6 | detail zápasu | |
16.03.24 semifinále | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
15.03.24 čtvrtfinále | vs. Solana Sierra | 6-74, 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
14.03.24 3. kolo | vs. Leyre Romero Gormaz | 6-4, 3-6, 7-5 | detail zápasu | |
13.03.24 2. kolo | vs. Hiroko Kuwata | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Santo - tvrdý | ||||
10.03.24 finále | vs. Victoria Rodriguez | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
09.03.24 semifinále | vs. Elvina Kalieva | 6-4, 7-60 | detail zápasu | |
08.03.24 čtvrtfinále | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
07.03.24 3. kolo | vs. Victoria Hu | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
06.03.24 2. kolo | vs. Anastasia Abbagnato | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W50 Macon - tvrdý I. | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Margaux Rouvroy | 4-6, 6-4, 0-6 | detail zápasu | |
W50 Porto - tvrdý I. | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Nastasja Mariana Schunk | 6-4, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W35 Monastir - tvrdý | ||||
25.01.24 2. kolo | vs. Anastasia Gasanova | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
23.01.24 1. kolo | vs. Jennifer Ruggeri | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W40 Funchal - tvrdý | ||||
18.11.23 semifinále | vs. Lea Boskovic | 3-6, 6-1, 5-7 | detail zápasu | |
17.11.23 čtvrtfinále | vs. Emilie Lindh Gallagher | 7-63, 2-1, Emilie Lindh Gallagher - skreč | detail zápasu | |
16.11.23 2. kolo | vs. Alina Charaeva | 3-6, 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
14.11.23 1. kolo | vs. Chloe Paquet | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
04.11.23 semifinále | vs. Alina Charaeva | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
03.11.23 čtvrtfinále | vs. Aliona Falei | 7-63, 6-0 | detail zápasu | |
02.11.23 2. kolo | vs. Hanne Vandewinkel | 6-1, 5-7, 6-4 | detail zápasu | |
01.11.23 1. kolo | vs. Alice Rame | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W100 Les - tvrdý | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Marina Bassols Ribera | 3-6, 6-4, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Faro - tvrdý | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Daria Khomutsianskaya | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Quinta - tvrdý | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Arina Rodionova | 7-61, 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.10.23 1. kolo | vs. Mona Barthel | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
Guangzhou - tvrdý | ||||
16.09.23 1. kolo kval. | vs. Valeria Savinykh | 5-7, 2-4, - Xinyu Gao - skreč | detail zápasu | |
W25 Nakhon - tvrdý | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Fangzhou Liu | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
05.09.23 1. kolo | vs. Viktoria Morvayova | 6-2, 6-3 | detail zápasu |