ZÁPAS
23.07.20 | 1. kolo | Anna Schmiedlova | Radka Zelnickova | 6-1, 6-3 | All Lower | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Anna Schmiedlova vs. Radka Zelnickova - Vzájemné zápasy
23.07.20 | 1. kolo | Anna Schmiedlova | Radka Zelnickova | 6-1, 6-3 | detail zápasu | All Lower | antuka |
Anna Schmiedlova form & Radka Zelnickova form
Anna Schmiedlova - poslední zápasy
Miami - tvrdý | ||||
19.03.24 1. kolo | vs. Xiyu Wang | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
18.03.24 kvalifik. | vs. Rebecca Sramkova | 6-3, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Anna Bondar | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Indian Wells - tvrdý | ||||
07.03.24 1. kolo | vs. Xinyu Wang | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
Austin - tvrdý | ||||
02.03.24 semifinále | vs. Yue Yuan | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
01.03.24 čtvrtfinále | vs. Anastasija Sevastova | 4-6, 1-2, Anastasija Sevastova - skreč | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. Sachia Vickery | 5-7, 7-65, 7-5 | detail zápasu | |
27.02.24 1. kolo | vs. Peyton Stearns | 6-2, 4-6, 7-5 | detail zápasu | |
Puerto Vallarta - tvrdý | ||||
19.02.24 1. kolo | vs. Sachia Vickery | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Hua Hin - tvrdý | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Yafan Wang | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
30.01.24 1. kolo | vs. Mai Hontama | 7-65, 7-68 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
15.01.24 1. kolo | vs. Cori Gauff | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Hobart - tvrdý | ||||
10.01.24 2. kolo | vs. Elise Mertens | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
08.01.24 1. kolo | vs. Maria Camila Osorio Serrano | 1-6, 7-64, 7-5 | detail zápasu | |
07.01.24 kvalifik. | vs. Linda Fruhvirtova | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
06.01.24 1. kolo kval. | vs. Tamara Zidansek | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Brisbane - tvrdý | ||||
03.01.24 2. kolo | vs. Veronika Kudermetova | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
31.12.23 1. kolo | vs. Caroline Dolehide | 3-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Billie Jean - tvrdý I. | ||||
10.11.23 Rubber 1 | vs. Julia Riera | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
Monastir - tvrdý | ||||
16.10.23 1. kolo | vs. Nadia Podoroska | 6-3, 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
Seoul - tvrdý | ||||
10.10.23 1. kolo | vs. Eva Lys | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Parma - antuka | ||||
23.09.23 finále | vs. Ana Bogdan | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
22.09.23 semifinále | vs. Katarzyna Kawa | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
21.09.23 čtvrtfinále | vs. Kaja Juvan | 6-1, 6-74, 6-4 | detail zápasu | |
20.09.23 2. kolo | vs. Reka-Luca Jani | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
18.09.23 1. kolo | vs. Carole Monnet | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Ljubljana - antuka | ||||
13.09.23 2. kolo | vs. Katarzyna Kawa | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
11.09.23 1. kolo | vs. Nigina Abduraimova | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
01.09.23 3. kolo | vs. Xinyu Wang | 6-4, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
30.08.23 2. kolo | vs. Rebeka Masarova | 7-60, 6-2 | detail zápasu |
Radka Zelnickova - poslední zápasy
W15 Monastir - tvrdý | ||||
24.03.24 finále | vs. Evialina Laskevich | 5-7, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
23.03.24 semifinále | vs. Johanna Silva | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
22.03.24 čtvrtfinále | vs. Amelia Waligora | 6-4, 5-7, 6-3 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Anna Petkovic | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
19.03.24 1. kolo | vs. Hanna Bougouffa | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
17.03.24 finále | vs. Elena Milovanovic | 6-2, 4-2, Elena Milovanovic - skreč | detail zápasu | |
16.03.24 semifinále | vs. Tamira Paszek | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
15.03.24 čtvrtfinále | vs. Mingge Xu | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Hanna Bougouffa | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 4-6, 6-0, 7-66 | detail zápasu | |
W75 Trnava - tvrdý I. | ||||
04.03.24 1. kolo kval. | vs. Julia Avdeeva | 4-6, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
W50 Trnava - tvrdý I. | ||||
26.02.24 1. kolo kval. | vs. Aneta Kladivova | 6-4, 2-6, 6-73 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
23.02.24 čtvrtfinále | vs. Audrey Albie | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
22.02.24 2. kolo | vs. Karolina Kozakova | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
20.02.24 1. kolo | vs. Marie Villet | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
18.02.24 semifinále | vs. Tereza Valentova | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
16.02.24 čtvrtfinále | vs. Hina Inoue | 7-5, 7-68 | detail zápasu | |
15.02.24 2. kolo | vs. Arina Bulatova | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
14.02.24 1. kolo | vs. Salma Drugdova | 2-6, 7-63, 6-4 | detail zápasu | |
W50 Porto - tvrdý I. | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 0-6, 6-74 | detail zápasu | |
29.01.24 kvalifik. | vs. Vasanti Shinde | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Sara Lanca | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W35 Monastir - tvrdý | ||||
19.01.24 čtvrtfinále | vs. Milana Zhabrailova | 3-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
18.01.24 2. kolo | vs. Salma Drugdova | 6-4, 6-74, 6-4 | detail zápasu | |
17.01.24 1. kolo | vs. Lola Radivojevic | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
11.01.24 2. kolo | vs. Nina Vargova | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
10.01.24 1. kolo | vs. Amelie Smejkalova | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Petange - tvrdý I. | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Tilwith Di Girolami | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Bratislava - tvrdý I. | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Dalma Galfi | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
30.10.23 kvalifik. | vs. Aneta Laboutkova | 6-3, 6-3 | detail zápasu |