ZÁPAS
03.12.19 | 1. kolo | Karola Patricia Bejenaru | Doga Turkmen | 6-2, 6-1 | W15 Antalya | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Karola Patricia Bejenaru | Doga Turkmen | |
1. podání % | 23/40 (58%) | 29/60 (48%) |
Vyhrané body z 1.podání | 15/23 (65%) | 14/29 (48%) |
Vyhrané body z 2.podání | 9/17 (53%) | 9/31 (29%) |
Vyhrané break-bally | 7/11 (64%) | 2/4 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 37/60 (62%) | 16/40 (40%) |
Vyhrané body celkem | 61/100 (61%) | 39/100 (39%) |
Dvojchyby | 6 | 3 |
Esa | 2 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Karola Patricia Bejenaru | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30 | ||
1-0 | Doga Turkmen | |
0-0 | ||
Karola Patricia Bejenaru | 2-0 | |
3-0 | Doga Turkmen | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Karola Patricia Bejenaru | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
3-2 | Doga Turkmen | |
0-0, 0-15 | ||
Karola Patricia Bejenaru | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-2 | Doga Turkmen | |
0-0 | ||
6-2 |
2 | ||
Karola Patricia Bejenaru | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Doga Turkmen | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Karola Patricia Bejenaru | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, A-40 | ||
2-1 | Doga Turkmen | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Karola Patricia Bejenaru | 3-1 | |
0-0 | ||
4-1 | Doga Turkmen | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Karola Patricia Bejenaru | 5-1 | |
0-0 | ||
6-1 |
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Turecko
10.10.02, 21 Let
31 635 $
10.10.02, 21 Let
31 635 $
Karola Patricia Bejenaru vs. Doga Turkmen - Vzájemné zápasy
03.12.19 | 1. kolo | Karola Patricia Bejenaru | Doga Turkmen | 6-2, 6-1 | detail zápasu | W15 Antalya | tvrdý |
22.09.19 | 2. kolo kval. | Karola Patricia Bejenaru | Doga Turkmen | 6-0, 6-3 | detail zápasu | W15 Antalya | tvrdý |
Karola Patricia Bejenaru form & Doga Turkmen form
Karola Patricia Bejenaru - poslední zápasy
W15 Sharm - tvrdý | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Irina Balus | 6-3, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Francesca Pace | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Michaella Krajicek | 7-5, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
14.02.24 1. kolo | vs. Merna Refaat | 7-5, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
10.02.24 semifinále | vs. Elena-Teodora Cadar | 6-4, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
09.02.24 čtvrtfinále | vs. Sandra Samir | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
08.02.24 2. kolo | vs. Kira Pavlova | 7-66, 6-2 | detail zápasu | |
07.02.24 1. kolo | vs. Lilli Tagger | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Sharm - tvrdý | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Leyre Romero Gormaz | 6-4, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W50 Antalya - antuka | ||||
15.01.24 1. kolo | vs. Jana Bojovic | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
12.01.24 3. kolo | vs. Ayla Aksu | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.01.24 2. kolo | vs. Dea Herdzelas | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
08.01.24 1. kolo | vs. Anika Jaskova | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Sharm - tvrdý | ||||
15.12.23 čtvrtfinále | vs. Elena Pridankina | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
14.12.23 2. kolo | vs. Sarah Beth Grey | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
13.12.23 1. kolo | vs. Olivia Bergler | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
08.12.23 čtvrtfinále | vs. Evgeniya Burdina | 2-6, 6-73 | detail zápasu | |
07.12.23 2. kolo | vs. Magdalena Stoilkovska | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
06.12.23 1. kolo | vs. Chanel Janssen | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Sharm - tvrdý | ||||
27.10.23 čtvrtfinále | vs. Valentini Grammatikopoulou | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
26.10.23 2. kolo | vs. Tamara Kostic | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Isis Louise Van Den Broek | 7-63, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Ella Mcdonald | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
13.10.23 čtvrtfinále | vs. Klaudija Bubelyte | 6-4, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.10.23 2. kolo | vs. Marie Weckerle | 0-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
11.10.23 1. kolo | vs. Aleksandra Pospelova | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W40 Kursumlijska - antuka | ||||
25.09.23 kvalifik. | vs. Lois Boisson | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Milica Stosovic | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W40 Pazardzhik - antuka | ||||
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Jana Bojovic | 2-6, 1-4, - Karola Patricia Bejenaru - skreč | detail zápasu | |
W25 Varna - antuka | ||||
13.09.23 1. kolo | vs. Lara Salden | 4-6, 0-1, - Karola Patricia Bejenaru - skreč | detail zápasu |
Doga Turkmen - poslední zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Alice Rame | 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Natalija Senic | 4-6, 7-64, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Diana Demidova | 6-77, 5-7 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Evelyne Atticia Tiron | 7-66, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
30.01.24 kvalifik. | vs. Marcelina Podlinska | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.01.24 2. kolo kval. | vs. Anastasia Komkina | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Ana Martinez Vaquero | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Sara Dols | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W50 Antalya - antuka | ||||
15.01.24 kvalifik. | vs. Alessandra Mazzola | 1-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Iana Kravchenkova | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Tatyana Nikolenko | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Anika Jaskova | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Andjela Lazarevic | 6-4, 2-6, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Valeriya Yushchenko | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Selina Atay | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Istanbul - tvrdý I. | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Anna Snigireva | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Sibenik - antuka | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Eleanor Baglow | 4-6, 0-3, - Doga Turkmen - skreč | detail zápasu | |
W15 Buzau - antuka | ||||
06.09.23 2. kolo | vs. Maria Sara Popa | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
05.09.23 1. kolo | vs. Alexia-Shara Iancu | 5-7, 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Brasov - antuka | ||||
24.08.23 čtvrtfinále | vs. Anastasia Safta | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.08.23 2. kolo | vs. Nicole Fossa Huergo | 0-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
22.08.23 1. kolo | vs. Sabina Dadaciu | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Tbilisi - tvrdý | ||||
09.08.23 2. kolo | vs. Kristiana Sidorova | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
07.08.23 1. kolo | vs. Georgia Kalamaris | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Tbilisi - tvrdý | ||||
02.08.23 1. kolo | vs. Kristiana Sidorova | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
19.07.23 1. kolo | vs. Marie Villet | 1-6, 6-75 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
12.07.23 1. kolo | vs. Camilla Zanolini | 1-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
14.06.23 1. kolo | vs. Emma Martellenghi | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W40 La - tvrdý | ||||
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Tiffany William | 6-2, 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
17.05.23 1. kolo | vs. Lucia Llinares Domingo | 1-6, 3-6 | detail zápasu |