ZÁPAS
14.09.20 | 2. kolo kval. | Kamilla Bartone | Laura Svatikova | 6-1, 6-2 | W25 Frydek | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Kamilla Bartone vs. Laura Svatikova - Vzájemné zápasy
14.09.20 | 2. kolo kval. | Kamilla Bartone | Laura Svatikova | 6-1, 6-2 | detail zápasu | W25 Frydek | antuka |
Kamilla Bartone form & Laura Svatikova form
Kamilla Bartone - poslední zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
29.03.24 čtvrtfinále | vs. Carolin Raschdorf | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
28.03.24 2. kolo | vs. Anastasia Zolotareva | 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
27.03.24 1. kolo | vs. Agustina Chlpac | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W35 Solarino - koberec | ||||
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Vittoria Paganetti | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Evgeniya Burdina | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Sandra Samir | 4-6, 6-710 | detail zápasu | |
07.02.24 1. kolo | vs. Margot Phanthala | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Sharm - tvrdý | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Elena Pridankina | 3-6, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
31.01.24 1. kolo | vs. Sandra Samir | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
30.01.24 kvalifik. | vs. Eva Garkusha | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
29.01.24 2. kolo kval. | vs. Hao Liang | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W40 Navi - tvrdý | ||||
25.12.23 2. kolo kval. | vs. Abhaya Vemuri | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
25.12.23 kvalifik. | vs. Ekaterina Kazionova | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Selva - tvrdý I. | ||||
01.12.23 semifinále | vs. Martyna Kubka | 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
30.11.23 čtvrtfinále | vs. Arianna Zucchini | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
29.11.23 2. kolo | vs. Katarina Kozarov | 2-6, 6-4, 7-62 | detail zápasu | |
28.11.23 1. kolo | vs. Carlotta Moccia | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
27.11.23 kvalifik. | vs. Denise Valente | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Ema Kovacevic | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Ortisei - tvrdý I. | ||||
22.11.23 2. kolo | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
21.11.23 1. kolo | vs. Jasmijn Gimbrere | 4-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
19.11.23 kvalifik. | vs. Ayumi Koshiishi | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Sharm - tvrdý | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Denise Hrdinkova | 0-4, - Kamilla Bartone - skreč | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
22.10.23 finále | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 7-5, 2-6, 7-5 | detail zápasu | |
21.10.23 semifinále | vs. Alisa Kummel | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
20.10.23 čtvrtfinále | vs. Marie Weckerle | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
19.10.23 2. kolo | vs. Darja Suvirdjonkova | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Gio Jang | 5-7, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
17.10.23 kvalifik. | vs. Alessia Popescu | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Lola Marandel | 6-3, 6-4 | detail zápasu |
Laura Svatikova - poslední zápasy
W15 Heraklion - antuka | ||||
24.11.23 čtvrtfinále | vs. Klaudija Bubelyte | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. Liv Boulard | 6-0, 1-0, Liv Boulard - skreč | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Liisa Varul | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Ilinca Dalina Amariei | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
14.11.23 kvalifik. | vs. Diana Maria Ilie | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Rianna Ioana Coreisa | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
07.11.23 kvalifik. | vs. Lucie Nguyen Tan | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Jenny Lim | 7-63, 6-3 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Mariya Poduraeva | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Bratislava - tvrdý I. | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Denisa Hindova | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Bad - antuka | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Julia Stamatova | 6-72, 6-3, 0-6 | detail zápasu | |
04.10.23 1. kolo | vs. Mila Masic | 6-0, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Prerov - antuka | ||||
21.08.23 1. kolo kval. | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Vrnjacka - antuka | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Elena Malygina | 4-6, 6-76 | detail zápasu | |
15.08.23 kvalifik. | vs. Elena Micic | 6-3, 6-75, 10-8 | detail zápasu | |
14.08.23 2. kolo kval. | vs. Mia Mayerova | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Osijek - antuka | ||||
08.08.23 kvalifik. | vs. Amarissa Kiara Toth | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
07.08.23 2. kolo kval. | vs. Lejla Hana Golubovic | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Tea Nikcevic | 4-6, 6-2, 10-8 | detail zápasu | |
W60 Olomouc - antuka | ||||
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Anna Gabric | 6-78, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Kursumlijska - antuka | ||||
26.06.23 2. kolo kval. | vs. Martha Matoula | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Mirjana Jovanovic | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
21.06.23 1. kolo | vs. Katerina Stewart | 6-4, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Ricany - antuka | ||||
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Anna Klasen | 6-2, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W40 Otocec - antuka | ||||
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Paula Arias Manjon | 6-72, 3-6 | detail zápasu | |
W40 Otocec - antuka | ||||
22.05.23 kvalifik. | vs. Anna Ureke | 6-77, 6-76 | detail zápasu | |
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Ana Mukic | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Zagreb - antuka | ||||
09.05.23 1. kolo | vs. Heather Watson | 4-6, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
08.05.23 kvalifik. | vs. Valeriya Strakhova | 3-0, Valeriya Strakhova - skreč | detail zápasu | |
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Rianna Ioana Coreisa | 6-2, 6-1 | detail zápasu |