INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Arina Folts vs. Kamila Kerimbayeva - Vzájemné zápasy
31.05.17 | 2. kolo | Kamila Kerimbayeva | Arina Folts | 6-4, 6-2 | detail zápasu | Andijan | tvrdý |
06.10.16 | čtvrtfinále | Kamila Kerimbayeva | Arina Folts | 6-2, 6-3 | detail zápasu | Shymkent | antuka |
05.10.15 | čtvrtfinále | Kamila Kerimbayeva | Arina Folts | 6-0, 6-2 | detail zápasu | Shymkent | antuka |
31.03.14 | čtvrtfinále | Kamila Kerimbayeva | Arina Folts | 6-2, 6-78, 6-3 | detail zápasu | Shymkent | antuka |
Arina Folts form & Kamila Kerimbayeva form
Arina Folts - poslední zápasy
W25 Fergana - tvrdý | ||||
05.06.19 1. kolo | vs. Sofya Lansere | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
03.06.19 kvalifik. | vs. Mumtoza Mamadaliyeva | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Namangan - tvrdý | ||||
29.04.19 1. kolo kval. | vs. Angelina Gabueva | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Andijan - tvrdý | ||||
22.04.19 1. kolo kval. | vs. Tamara Curovic | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - tvrdý I. | ||||
19.02.19 1. kolo | vs. Dariya Detkovskaya | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - tvrdý I. | ||||
12.02.19 1. kolo | vs. Vlada Koval | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Fergana - tvrdý | ||||
19.06.18 1. kolo | vs. Daria Lodikova | 6-3, 3-6, - Arina Folts - skreč | detail zápasu | |
Namangan - tvrdý | ||||
04.06.18 1. kolo | vs. Anna Morgina | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Andijan - tvrdý | ||||
28.05.18 1. kolo | vs. Olga Doroshina | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Almaty - antuka | ||||
28.08.17 1. kolo | vs. Daria Lodikova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Istanbul - antuka | ||||
08.08.17 1. kolo | vs. Nevena Georgieva | 1-5, - Arina Folts - skreč | detail zápasu | |
Istanbul - antuka | ||||
02.08.17 1. kolo | vs. Eleni Daniilidou | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Astana - tvrdý | ||||
17.07.17 2. kolo kval. | vs. Valeriya Urzhumova | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Fergana - tvrdý | ||||
21.06.17 1. kolo | vs. Natasha Palha | 7-64, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Namangan - tvrdý | ||||
06.06.17 1. kolo | vs. Olga Puchkova | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Andijan - tvrdý | ||||
31.05.17 2. kolo | vs. Kamila Kerimbayeva | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
30.05.17 1. kolo | vs. Alena Tarasova | 6-4, 1-6, 6-3 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
16.05.17 1. kolo | vs. Despina Papamichail | 6-71, 5-7 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
09.05.17 1. kolo | vs. Kristina Ostojic | 3-6, 6-2, 2-6 | detail zápasu | |
Karshi - tvrdý | ||||
24.04.17 1. kolo | vs. Anastasia Frolova | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
24.04.17 1. kolo kval. | vs. Valentina Shleyn | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
24.04.17 kvalifik. | vs. Alexandra Walters | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Shymkent - antuka | ||||
20.04.17 čtvrtfinále | vs. Veronika Kapshay | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
19.04.17 2. kolo | vs. Olga Puchkova | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
18.04.17 1. kolo | vs. Polina Golubovskaya | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Shymkent - antuka | ||||
12.04.17 2. kolo | vs. Karine Sarkisova | 3-6, 7-5, 0-6 | detail zápasu | |
11.04.17 1. kolo | vs. Maryna Chernyshova | 2-6, 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
21.03.17 1. kolo | vs. Isabelle Wallace | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
14.03.17 1. kolo | vs. Martina Spigarelli | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
07.03.17 1. kolo | vs. Georgia Andreea Craciun | 3-6, 1-6 | detail zápasu |
Kamila Kerimbayeva - poslední zápasy
W15 Sharm - tvrdý | ||||
21.10.20 1. kolo | vs. Anastasia Gasanova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
12.10.20 1. kolo kval. | vs. Mihaela Djakovic | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
04.10.20 1. kolo kval. | vs. Melody Hefti | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
25.02.20 kvalifik. | vs. Tina Cvetkovic | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
24.02.20 1. kolo kval. | vs. Zoziya Kardava | 5-7, 6-4, 10-2 | detail zápasu | |
24.02.20 2. kolo kval. | vs. Beyda Baykal | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
17.02.20 2. kolo kval. | vs. Margarita Lazareva | 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Sveva Mazzari | 5-7, 6-3, 10-7 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
13.02.20 kvalifik. | vs. Sveva Mazzari | 6-2, 3-6, 2-7, - Kamila Kerimbayeva - skreč | detail zápasu | |
13.02.20 2. kolo kval. | vs. Cemre Anil | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
10.02.20 1. kolo kval. | vs. Liubov Demidova | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
05.02.20 1. kolo | vs. Natalia Siedliska | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.02.20 kvalifik. | vs. Valentina Losciale | 7-64, 6-1 | detail zápasu | |
03.02.20 2. kolo kval. | vs. Nikita Uberoi | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
02.02.20 1. kolo kval. | vs. Isabella Nunez | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
29.01.20 1. kolo | vs. Melanie Klaffner | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
27.01.20 kvalifik. | vs. Engy Abouelseoud | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
22.01.20 1. kolo | vs. Sofia Dmitrieva | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.01.20 kvalifik. | vs. Kerstin Peckl | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
19.01.20 1. kolo kval. | vs. Mariam Samy | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
16.01.20 2. kolo | vs. Cindy Burger | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.01.20 1. kolo | vs. Ani Vangelova | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
25.11.19 2. kolo kval. | vs. Clarissa Gai | 0-6, 6-4, 6-10 | detail zápasu | |
24.11.19 1. kolo kval. | vs. Andra Maria Nitescu | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
20.11.19 1. kolo | vs. Aleksandra Pitak | 7-65, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
19.11.19 kvalifik. | vs. Ellen Allgurin | 1-6, 7-63, 10-8 | detail zápasu | |
18.11.19 2. kolo kval. | vs. Giorgia Pinto | 3-6, 6-3, 10-7 | detail zápasu | |
17.11.19 1. kolo kval. | vs. Viktoria Kurz | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
11.11.19 2. kolo kval. | vs. Demi Tran | 6-0, 6-76, 6-10 | detail zápasu | |
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Adesuwa Osabuohien | 6-0, 6-4 | detail zápasu |