ZÁPAS
20.01.20 | 1. kolo kval. | Kajsa Rinaldo Persson | Saara Orav | 6-4, 7-65 | W15 Liepaja | tvrdý I. |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Estónsko
30.12.01, 22 Let
30.12.01, 22 Let
Kajsa Rinaldo Persson vs. Saara Orav - Vzájemné zápasy
20.01.20 | 1. kolo kval. | Kajsa Rinaldo Persson | Saara Orav | 6-4, 7-65 | detail zápasu | W15 Liepaja | tvrdý I. |
Kajsa Rinaldo Persson form & Saara Orav form
Kajsa Rinaldo Persson - poslední zápasy
W15 Le - antuka | ||||
22.03.24 čtvrtfinále | vs. Alice Tubello | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Astrid Lew Yan Foon | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
19.03.24 1. kolo | vs. Alice Battesti | 6-0, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Gonesse - antuka | ||||
15.03.24 čtvrtfinále | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 1-6, 6-75 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Elena Ruxandra Bertea | 7-62, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
12.03.24 1. kolo | vs. Lucie Pawlak | 6-2, 7-61 | detail zápasu | |
W35 Helsinki - tvrdý I. | ||||
27.02.24 kvalifik. | vs. Malene Helgo | 6-2, 1-6, 10-12 | detail zápasu | |
W50 Roehampton - tvrdý I. | ||||
12.02.24 kvalifik. | vs. Maileen Nuudi | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Anika Jaskova | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W50 Edgbaston - tvrdý I. | ||||
07.02.24 2. kolo | vs. Mariam Bolkvadze | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.02.24 1. kolo | vs. Catherine Harrison | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Billie Jean - tvrdý I. | ||||
12.11.23 | vs. Katie Boulter | 1-6, 6-75 | detail zápasu | |
11.11.23 Rubber 1 | vs. Jodie Anna Burrage | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Glasgow - tvrdý I. | ||||
27.10.23 čtvrtfinále | vs. Daria Snigur | 7-69, 0-6, 1-2, - Kajsa Rinaldo Persson - skreč | detail zápasu | |
26.10.23 2. kolo | vs. Tamira Paszek | 6-1, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Mika Stojsavljevic | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
23.10.23 kvalifik. | vs. Katarina Stresnakova | 7-5, 2-6, 7-5 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Imogen Haddad | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W100 Shrewsbury - tvrdý I. | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Suzan Lamens | 6-1, 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
16.10.23 kvalifik. | vs. Angelina Wirges | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Ciara Moore | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Frydek - antuka | ||||
08.09.23 čtvrtfinále | vs. Aneta Kladivova | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
07.09.23 2. kolo | vs. Zuzanna Bednarz | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
06.09.23 1. kolo | vs. Timea Jaruskova | 2-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Wroclaw - antuka | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. Dalila Jakupovic | 6-72, 5-7 | detail zápasu | |
15.08.23 1. kolo | vs. Emma Lene | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Koksijde - antuka | ||||
09.08.23 2. kolo | vs. Jessica Pieri | 3-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
08.08.23 1. kolo | vs. Enola Chiesa | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Cordenons - antuka | ||||
02.08.23 2. kolo | vs. Tessah Andrianjafitrimo | 6-2, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
01.08.23 1. kolo | vs. Lola Radivojevic | 6-3, 6-1 | detail zápasu |
Saara Orav - poslední zápasy
W25 Parnu - antuka | ||||
02.08.21 1. kolo kval. | vs. Polina Ramenskaja | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Vilnius - tvrdý I. | ||||
08.06.21 1. kolo | vs. Emily Welker | 4-6, 6-1, 0-6 | detail zápasu | |
07.06.21 kvalifik. | vs. Caroline Vernet | 3-6, 6-3, 10-5 | detail zápasu | |
06.06.21 1. kolo kval. | vs. Natalia Fehr | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
29.03.21 2. kolo kval. | vs. Maria Lota Kaul | 2-6, 6-1, 8-10 | detail zápasu | |
29.03.21 1. kolo kval. | vs. Mariya Dolzhenko | 2-6, 6-4, 12-10 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
22.03.21 2. kolo kval. | vs. Shelly Bereznyak | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
21.03.21 1. kolo kval. | vs. Adele Burato | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
15.03.21 2. kolo kval. | vs. Martha Matoula | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
15.03.21 1. kolo kval. | vs. Elysia Wan | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
07.03.21 1. kolo kval. | vs. Sophie Luescher | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
01.03.21 2. kolo kval. | vs. Elena-Teodora Cadar | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
01.03.21 1. kolo kval. | vs. Sveva Mazzari | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
22.02.21 2. kolo kval. | vs. Julita Saner | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.02.21 1. kolo kval. | vs. Alina Michalitsch | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Haabneeme - tvrdý I. | ||||
16.11.20 1. kolo kval. | vs. Daniela Glanzer | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
08.11.20 1. kolo kval. | vs. Emily Welker | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
01.11.20 1. kolo kval. | vs. Valeriya Olyanovskaya | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
26.10.20 2. kolo kval. | vs. Julia Kimmelmann | 6-2, 2-6, 7-10 | detail zápasu | |
25.10.20 1. kolo kval. | vs. Koral Koldobski | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Liepaja - tvrdý I. | ||||
20.01.20 1. kolo kval. | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
W15 Parnu - tvrdý I. | ||||
05.11.19 1. kolo | vs. Anastasia Pribylova | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Parnu - antuka | ||||
18.07.19 2. kolo | vs. Fanny Ostlund | 6-2, 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
18.07.19 1. kolo | vs. Sofia Dmitrieva | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
Fed Cup - tvrdý I. | ||||
08.02.19 Rubber 1 | vs. Marta Kostyuk | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Parnu - antuka | ||||
18.07.18 2. kolo | vs. Margarita Ignatjeva | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
17.07.18 1. kolo | vs. Andreia Beberechi | 5-7, 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
Tucepi - antuka | ||||
23.04.18 kvalifik. | vs. Nika Radisic | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
22.04.18 2. kolo kval. | vs. Maria Petrovic | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
21.04.18 1. kolo kval. | vs. Liisa Vehvilainen | 4-6, 6-1, 6-3 | detail zápasu |