ZÁPAS
09.06.18 | semifinále | Kaia Kanepi | Anastasia Grymalska | 6-2, 6-0 | Brescia | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Kaia Kanepi | Anastasia Grymalska | |
1. podání % | 31/51 (61%) | 24/45 (53%) |
Vyhrané body z 1.podání | 25/31 (81%) | 10/24 (42%) |
Vyhrané body z 2.podání | 10/20 (50%) | 8/21 (38%) |
Vyhrané break-bally | 5/9 (56%) | 0/5 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 27/45 (60%) | 16/51 (31%) |
Vyhrané body celkem | 62/96 (65%) | 34/96 (35%) |
Dvojchyby | 3 | 3 |
Esa | 5 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Anastasia Grymalska | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Kaia Kanepi | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Anastasia Grymalska | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Kaia Kanepi | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-1 | Anastasia Grymalska | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Kaia Kanepi | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
Kaia Kanepi | 5-1 | |
Kaia Kanepi | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Anastasia Grymalska | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Kaia Kanepi | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
2-0 | Anastasia Grymalska | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Kaia Kanepi | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
4-0 | Anastasia Grymalska | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Kaia Kanepi | 5-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-0 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Kaia Kanepi vs. Anastasia Grymalska - Vzájemné zápasy
09.06.18 | semifinále | Kaia Kanepi | Anastasia Grymalska | 6-2, 6-0 | detail zápasu | Brescia | antuka |
Kaia Kanepi form & Anastasia Grymalska form
Kaia Kanepi - poslední zápasy
Melbourne - tvrdý | ||||
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Storm Hunter | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Angers - tvrdý I. | ||||
05.12.23 1. kolo | vs. Chloe Paquet | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Rouen - tvrdý I. | ||||
10.10.23 1. kolo | vs. Dalma Galfi | 7-67, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Qinwen Zheng | 2-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
29.08.23 1. kolo | vs. Barbora Strycova | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Chicago - tvrdý | ||||
23.08.23 2. kolo | vs. Rebecca Peterson | 4-6, 6-1, 3-6 | detail zápasu | |
21.08.23 1. kolo | vs. Margarita Betova | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Prague - tvrdý | ||||
03.08.23 2. kolo | vs. Alize Cornet | 6-71, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
01.08.23 1. kolo | vs. Lucrezia Stefanini | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Hamburg - antuka | ||||
25.07.23 2. kolo | vs. Bernarda Pera | 6-76, 1-6 | detail zápasu | |
24.07.23 1. kolo | vs. Kaja Juvan | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Amstelveen - antuka | ||||
16.07.23 finále | vs. Lola Radivojevic | 6-2, 7-65 | detail zápasu | |
15.07.23 semifinále | vs. Brenda Fruhvirtova | 6-3, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
14.07.23 čtvrtfinále | vs. Alice Robbe | 5-1, Alice Robbe - skreč | detail zápasu | |
13.07.23 2. kolo | vs. Isis Louise Van Den Broek | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
11.07.23 1. kolo | vs. Kathinka Von Deichmann | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
London - tráva | ||||
03.07.23 1. kolo | vs. Veronika Kudermetova | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
W40 Ystad - antuka | ||||
23.06.23 čtvrtfinále | vs. Astra Sharma | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
22.06.23 2. kolo | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
21.06.23 1. kolo | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 3-6, 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
W60 Caserta - antuka | ||||
09.06.23 2. kolo | vs. Georgia Pedone | 5-7, - Kaia Kanepi - skreč | detail zápasu | |
06.06.23 1. kolo | vs. Misaki Doi | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
Paris - antuka | ||||
29.05.23 1. kolo | vs. Madison Keys | 1-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
Strasbourg - antuka | ||||
23.05.23 2. kolo | vs. Clara Burel | 5-7, 6-70 | detail zápasu | |
21.05.23 1. kolo | vs. Xinyu Wang | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Rome - antuka | ||||
09.05.23 1. kolo | vs. Marketa Vondrousova | 0-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
W100 Wiesbaden - antuka | ||||
04.05.23 2. kolo | vs. Dalila Jakupovic | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
02.05.23 1. kolo | vs. Joelle Steur | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Madrid - antuka | ||||
26.04.23 1. kolo | vs. Irene Burillo Escorihuela | 7-65, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Charleston - antuka | ||||
03.04.23 1. kolo | vs. Madison Brengle | 3-6, 4-6 | detail zápasu |
Anastasia Grymalska - poslední zápasy
W15 Pescara - antuka | ||||
06.08.22 finále | vs. Tatiana Pieri | 6-3, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
05.08.22 semifinále | vs. Federica Bilardo | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
04.08.22 čtvrtfinále | vs. Giorgia Pinto | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
03.08.22 2. kolo | vs. Marion Viertler | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
02.08.22 1. kolo | vs. Anastasia Piangerelli | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Perugia - antuka | ||||
22.07.22 čtvrtfinále | vs. Carlota Martinez Cirez | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.07.22 2. kolo | vs. Ines Ibbou | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
20.07.22 1. kolo | vs. Melanie Stokke | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W60+H Rome - antuka | ||||
11.07.22 1. kolo kval. | vs. Sara Cakarevic | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W100 Versmold - antuka | ||||
04.07.22 kvalifik. | vs. Julia Avdeeva | 6-2, 4-6, 8-10 | detail zápasu | |
03.07.22 1. kolo kval. | vs. Carolin Raschdorf | 6-1, 2-6, 10-8 | detail zápasu | |
W25 Klosters - antuka | ||||
22.06.22 1. kolo | vs. Nina Potocnik | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W60 Brescia - antuka | ||||
31.05.22 kvalifik. | vs. Yuliana Lizarazo | 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
30.05.22 1. kolo kval. | vs. Julita Saner | 6-3, 4-6, 10-8 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
13.04.22 1. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.04.22 kvalifik. | vs. Aurora Zantedeschi | 1-6, 6-3, 10-8 | detail zápasu | |
W15 Marrakech - antuka | ||||
17.03.22 2. kolo | vs. Lucija Ciric Bagaric | 6-4, 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.03.22 1. kolo | vs. Oumaima Aziz | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Budapest - antuka | ||||
28.09.21 1. kolo | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
27.09.21 kvalifik. | vs. Nika Radisic | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
26.09.21 1. kolo kval. | vs. Noel Saidenova | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Pescara - antuka | ||||
08.08.21 finále | vs. Anna Turati | 2-6, 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
07.08.21 semifinále | vs. Emiliana Arango | 2-6, 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
06.08.21 čtvrtfinále | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 2-6, 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
05.08.21 2. kolo | vs. Martina Colmegna | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
04.08.21 1. kolo | vs. Arianna Zucchini | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
02.08.21 2. kolo kval. | vs. Enola Chiesa | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
02.08.21 kvalifik. | vs. Nika Radisic | 6-3, 3-6, 10-4 | detail zápasu | |
01.08.21 1. kolo kval. | vs. Valentina Lia | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 L'aquila - antuka | ||||
26.06.21 semifinále | vs. Anne Schaefer | 6-2, 3-6, 5-7 | detail zápasu |