ZÁPAS
19.03.18 | kvalifik. | Justine Pysson | Suzan Lamens | 7-5, 4-6, 6-4 | Le Havre | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Justine Pysson | Suzan Lamens | |
1. podání % | 86/110 (78%) | 58/106 (55%) |
Vyhrané body z 1.podání | 46/86 (53%) | 34/58 (59%) |
Vyhrané body z 2.podání | 9/24 (38%) | 18/48 (38%) |
Vyhrané break-bally | 9/14 (64%) | 8/14 (57%) |
Vyhrané body z returnu | 54/106 (51%) | 55/110 (50%) |
Vyhrané body celkem | 109/216 (50%) | 107/216 (50%) |
Dvojchyby | 10 | 8 |
Esa | 1 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Justine Pysson | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Suzan Lamens | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Justine Pysson | 0-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
0-3 | Suzan Lamens | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Justine Pysson | 1-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-3 | Suzan Lamens | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Justine Pysson | 3-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
4-3 | Suzan Lamens | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
4-4 | Suzan Lamens | |
0-0, 30-40 | ||
Justine Pysson | 4-5 | |
5-5 | Suzan Lamens | |
0-0, 40-30[BP] | ||
Justine Pysson | 6-5 | |
0-0, A-40, 40-40, A-40 | ||
7-5 |
2 | ||
0-0 | Suzan Lamens | |
1-0 | Suzan Lamens | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Justine Pysson | 2-0 | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
Justine Pysson | 3-0 | |
0-0, 40-30 | ||
Justine Pysson | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-1 | Suzan Lamens | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Justine Pysson | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
Justine Pysson | 4-3 | |
Justine Pysson | 4-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
Justine Pysson | 4-5 | |
4-6 |
3 | ||
Justine Pysson | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Suzan Lamens | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Justine Pysson | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-40[BP], 15-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-1 | Suzan Lamens | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Justine Pysson | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
Justine Pysson | 2-3 | |
3-3 | Suzan Lamens | |
0-0, 40-30[BP] | ||
3-4 | Suzan Lamens | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
4-4 | Suzan Lamens | |
0-0, 40-40, A-40[BP] | ||
5-4 | Suzan Lamens | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-4 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Justine Pysson vs. Suzan Lamens - Vzájemné zápasy
19.03.18 | kvalifik. | Justine Pysson | Suzan Lamens | 7-5, 4-6, 6-4 | detail zápasu | Le Havre | antuka |
Justine Pysson form & Suzan Lamens form
Justine Pysson - poslední zápasy
W15 Cairo - tvrdý | ||||
05.03.20 2. kolo | vs. Anastasia Zolotareva | 3-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
04.03.20 1. kolo | vs. Stefania Rogozinska Dzik | 7-5, 7-62 | detail zápasu | |
W15 Wanfercee - antuka | ||||
20.08.19 1. kolo | vs. Clara Vlasselaer | 2-6, 6-3, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Koksijde - antuka | ||||
06.08.19 1. kolo | vs. Richel Hogenkamp | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Knokke - antuka | ||||
30.07.19 1. kolo | vs. Sinja Kraus | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Les - tvrdý | ||||
25.07.19 2. kolo | vs. Agustina Chlpac | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
24.07.19 1. kolo | vs. Fiona Codino | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Dijon - tvrdý | ||||
17.07.19 1. kolo | vs. Alice Robbe | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
03.07.19 1. kolo | vs. Sadafmoh Tolibova | 4-6, 6-2, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Alkmaar - antuka | ||||
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Bente Spee | 3-6, 6-4, 6-10 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
13.06.19 2. kolo | vs. Margaux Rouvroy | 2-6, 6-1, 3-6 | detail zápasu | |
11.06.19 1. kolo | vs. Nikol Dobrilova | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Banja - antuka | ||||
06.06.19 2. kolo | vs. Barbora Miklova | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
04.06.19 1. kolo | vs. Tamara Malesevic | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
08.05.19 1. kolo | vs. Viktoriya Gogol | 3-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
03.05.19 čtvrtfinále | vs. Indy De Vroome | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
02.05.19 2. kolo | vs. Ines Ibbou | 4-6, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
01.05.19 1. kolo | vs. Ekaterina Ovcharenko | 3-6, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
24.04.19 1. kolo | vs. Chanel Simmonds | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Le - antuka | ||||
19.03.19 1. kolo | vs. Federica Rossi | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Gonesse - antuka | ||||
11.03.19 1. kolo kval. | vs. Juliette Loliee | 7-61, 6-3 | detail zápasu | |
11.03.19 kvalifik. | vs. Julia Payola | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Amiens - antuka | ||||
04.03.19 kvalifik. | vs. Irys Ekani | 6-2, 5-7, 4-10 | detail zápasu | |
04.03.19 1. kolo kval. | vs. Philippine Picard | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
25.02.19 1. kolo kval. | vs. Selin Ovunc | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
19.02.19 kvalifik. | vs. Carole Monnet | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
18.02.19 1. kolo kval. | vs. Deniz Paykoc | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Cherboug En - tvrdý I. | ||||
06.10.18 1. kolo kval. | vs. Alice Robbe | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Badenweiler - antuka | ||||
06.09.18 2. kolo | vs. Lara Schmidt | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
05.09.18 1. kolo | vs. Jantje Tilbuerger | 7-5, 6-2 | detail zápasu |
Suzan Lamens - poslední zápasy
San Luis - antuka | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Linda Fruhvirtova | 2-6, 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
26.03.24 1. kolo | vs. Jessica Hinojosa Gomez | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W75 Ricany - tvrdý I. | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Tereza Valentova | 6-3, 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
W75 Trnava - tvrdý I. | ||||
10.03.24 finále | vs. Celine Naef | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
09.03.24 semifinále | vs. Anastasia Tikhonova | 6-4, 6-74, 6-4 | detail zápasu | |
08.03.24 čtvrtfinále | vs. Zeynep Sonmez | 6-3, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Lucie Havlickova | 6-72, 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Moyuka Uchijima | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
05.03.24 kvalifik. | vs. Valentina Ryser | 6-1, 1-6, 6-2 | detail zápasu | |
04.03.24 1. kolo kval. | vs. Julie Struplova | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W75 Porto - tvrdý I. | ||||
24.02.24 semifinále | vs. Noma Akugue Noha | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
23.02.24 čtvrtfinále | vs. Marina Bassols Ribera | 5-7, 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
22.02.24 2. kolo | vs. Amandine Hesse | 6-1, 6-77, 6-2 | detail zápasu | |
20.02.24 1. kolo | vs. Irina Maria Bara | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W50 Roehampton - tvrdý I. | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Lea Boskovic | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
13.02.24 1. kolo | vs. Eudice Wong Chong | 6-3, 2-6, 6-1 | detail zápasu | |
Mumbai - tvrdý | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Arina Rodionova | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Katie Volynets | 6-76, 6-74 | detail zápasu | |
Auckland - tvrdý | ||||
31.12.23 kvalifik. | vs. Sachia Vickery | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
30.12.23 1. kolo kval. | vs. Harmony Tan | 3-6, 6-0, 3-0, Harmony Tan - skreč | detail zápasu | |
W40 Yokohama - tvrdý | ||||
30.11.23 čtvrtfinále | vs. Aliona Falei | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
29.11.23 2. kolo | vs. Haruka Kaji | 7-5, 6-78, 6-1 | detail zápasu | |
28.11.23 1. kolo | vs. Sara Saito | 4-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W100 Takasaki - tvrdý | ||||
24.11.23 čtvrtfinále | vs. Mai Hontama | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. Yafan Wang | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
21.11.23 1. kolo | vs. Polina Kudermetova | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
Billie Jean - tvrdý I. | ||||
12.11.23 | vs. Dayana Yastremska | 6-4, 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
11.11.23 Rubber 1 | vs. Anhelina Kalinina | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Glasgow - tvrdý I. | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Mona Barthel | 6-77, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
24.10.23 1. kolo | vs. Alexandra Eala | 2-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu |