ZÁPAS
11.03.18 | 2. kolo kval. | Justine Pysson | Juliette Mazzoni | 6-1, 6-2 | Gonesse | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Justine Pysson | Juliette Mazzoni | |
1. podání % | 32/38 (84%) | 30/60 (50%) |
Vyhrané body z 1.podání | 26/32 (81%) | 15/30 (50%) |
Vyhrané body z 2.podání | 1/6 (17%) | 9/30 (30%) |
Vyhrané break-bally | 6/12 (50%) | 2/2 (100%) |
Vyhrané body z returnu | 36/60 (60%) | 11/38 (29%) |
Vyhrané body celkem | 63/98 (64%) | 35/98 (36%) |
Dvojchyby | 1 | 7 |
Esa |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Justine Pysson | 0-0 | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Juliette Mazzoni | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Justine Pysson | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-0 | Juliette Mazzoni | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Justine Pysson | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
Justine Pysson | 5-0 | |
0-0, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
Justine Pysson | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-1 |
2 | ||
Justine Pysson | 0-0 | |
0-0, 40-15 | ||
1-0 | Juliette Mazzoni | |
2-0 | Juliette Mazzoni | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Justine Pysson | 3-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-1 | Juliette Mazzoni | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Justine Pysson | 4-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
Justine Pysson | 4-2 | |
Justine Pysson | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
6-2 |
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Francúzsko
07.06.00, 23 Let
07.06.00, 23 Let
Justine Pysson vs. Juliette Mazzoni - Vzájemné zápasy
11.03.18 | 2. kolo kval. | Justine Pysson | Juliette Mazzoni | 6-1, 6-2 | detail zápasu | Gonesse | antuka |
Justine Pysson form & Juliette Mazzoni form
Justine Pysson - poslední zápasy
W15 Cairo - tvrdý | ||||
05.03.20 2. kolo | vs. Anastasia Zolotareva | 3-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
04.03.20 1. kolo | vs. Stefania Rogozinska Dzik | 7-5, 7-62 | detail zápasu | |
W15 Wanfercee - antuka | ||||
20.08.19 1. kolo | vs. Clara Vlasselaer | 2-6, 6-3, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Koksijde - antuka | ||||
06.08.19 1. kolo | vs. Richel Hogenkamp | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Knokke - antuka | ||||
30.07.19 1. kolo | vs. Sinja Kraus | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Les - tvrdý | ||||
25.07.19 2. kolo | vs. Agustina Chlpac | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
24.07.19 1. kolo | vs. Fiona Codino | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Dijon - tvrdý | ||||
17.07.19 1. kolo | vs. Alice Robbe | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
03.07.19 1. kolo | vs. Sadafmoh Tolibova | 4-6, 6-2, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Alkmaar - antuka | ||||
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Bente Spee | 3-6, 6-4, 6-10 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
13.06.19 2. kolo | vs. Margaux Rouvroy | 2-6, 6-1, 3-6 | detail zápasu | |
11.06.19 1. kolo | vs. Nikol Dobrilova | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Banja - antuka | ||||
06.06.19 2. kolo | vs. Barbora Miklova | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
04.06.19 1. kolo | vs. Tamara Malesevic | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
08.05.19 1. kolo | vs. Viktoriya Gogol | 3-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
03.05.19 čtvrtfinále | vs. Indy De Vroome | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
02.05.19 2. kolo | vs. Ines Ibbou | 4-6, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
01.05.19 1. kolo | vs. Ekaterina Ovcharenko | 3-6, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
24.04.19 1. kolo | vs. Chanel Simmonds | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Le - antuka | ||||
19.03.19 1. kolo | vs. Federica Rossi | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Gonesse - antuka | ||||
11.03.19 1. kolo kval. | vs. Juliette Loliee | 7-61, 6-3 | detail zápasu | |
11.03.19 kvalifik. | vs. Julia Payola | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Amiens - antuka | ||||
04.03.19 1. kolo kval. | vs. Philippine Picard | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
04.03.19 kvalifik. | vs. Irys Ekani | 6-2, 5-7, 4-10 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
25.02.19 1. kolo kval. | vs. Selin Ovunc | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
19.02.19 kvalifik. | vs. Carole Monnet | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
18.02.19 1. kolo kval. | vs. Deniz Paykoc | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Cherboug En - tvrdý I. | ||||
06.10.18 1. kolo kval. | vs. Alice Robbe | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Badenweiler - antuka | ||||
06.09.18 2. kolo | vs. Lara Schmidt | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
05.09.18 1. kolo | vs. Jantje Tilbuerger | 7-5, 6-2 | detail zápasu |
Juliette Mazzoni - poslední zápasy
W15 Montreal - tvrdý I. | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Iulia Bucea | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Brossard - tvrdý I. | ||||
05.03.24 1. kolo | vs. Ana Grubor | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Esch/Alzette - tvrdý I. | ||||
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Karina Hofbauer | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Lavinia Tanasie | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Eleni Christofi | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Santo - tvrdý | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Lilian Poling | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Santo - tvrdý | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Victoria Osuigwe | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Nasbypark - tvrdý I. | ||||
30.10.23 1. kolo kval. | vs. Isabella Svahn | 1-6, 6-73 | detail zápasu | |
W80 Le - tvrdý | ||||
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Ksenia Zaytseva | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W40 Saint - antuka | ||||
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Arina Arifullina | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Koksijde - antuka | ||||
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Enola Chiesa | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W60 Montpellier - antuka | ||||
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Lilly Elida Haseth | 3-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Santo - antuka | ||||
20.06.23 1. kolo | vs. Ximena Senties | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W60 Sumter - tvrdý | ||||
12.06.23 1. kolo kval. | vs. Eva Siska | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W40 Montemor - tvrdý | ||||
29.05.23 kvalifik. | vs. Olivia Gram | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Teresa Franco Dias | 6-4, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Kachreti - tvrdý | ||||
16.05.23 1. kolo | vs. Dejana Radanovic | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Kachreti - tvrdý | ||||
09.05.23 1. kolo | vs. Oleksandra Korashvili | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
08.05.23 kvalifik. | vs. Rada Zolotareva | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W100 Oeiras - antuka | ||||
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Francesca Curmi | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Gonesse - antuka | ||||
12.03.23 2. kolo kval. | vs. Elise Renard | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Arcadia - tvrdý | ||||
01.03.23 kvalifik. | vs. Annette Robertson | 3-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
28.02.23 1. kolo kval. | vs. Ines James | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
W40 Porto - tvrdý I. | ||||
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Cristina Rodriguez Duenas | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Santo - tvrdý | ||||
30.11.22 1. kolo | vs. Victoria Hu | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Santo - tvrdý | ||||
21.11.22 kvalifik. | vs. Ludmila Kareisova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Funchal - tvrdý | ||||
15.11.22 1. kolo | vs. Francisca Jorge | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
14.11.22 kvalifik. | vs. Karolina Krajmer | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Nantes - tvrdý I. | ||||
30.10.22 1. kolo kval. | vs. Yasmine Mansouri | 1-6, 6-70 | detail zápasu | |
W60 Monastir - tvrdý | ||||
10.10.22 1. kolo kval. | vs. Madlena Orlova | 6-1, 1-6, 9-11 | detail zápasu |