ZÁPAS
12.05.16 | čtvrtfinále | Junri Namigata | Makoto Ninomiya | 6-4, 6-0 | Fukuoka | tráva |
STATISTIKY ZÁPASU
Junri Namigata | Makoto Ninomiya | |
1. podání % | 24/44 (55%) | 36/55 (65%) |
Vyhrané body z 1.podání | 17/24 (71%) | 16/36 (44%) |
Vyhrané body z 2.podání | 9/20 (45%) | 6/19 (32%) |
Vyhrané break-bally | 7/13 (54%) | 3/5 (60%) |
Vyhrané body z returnu | 33/55 (60%) | 18/44 (41%) |
Vyhrané body celkem | 59/99 (60%) | 40/99 (40%) |
Dvojchyby | 3 | 2 |
Esa |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Junri Namigata vs. Makoto Ninomiya - Vzájemné zápasy
12.05.16 | čtvrtfinále | Junri Namigata | Makoto Ninomiya | 6-4, 6-0 | detail zápasu | Fukuoka | tráva |
05.01.15 | 1. kolo | Junri Namigata | Makoto Ninomiya | 6-3, 6-3 | detail zápasu | Hong Kong | tvrdý |
19.05.14 | 1. kolo | Junri Namigata | Makoto Ninomiya | 6-2, 7-65 | detail zápasu | Karuizawa | tráva |
24.03.14 | 2. kolo | Makoto Ninomiya | Junri Namigata | 1-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | Nishi Tama | tvrdý |
Junri Namigata form & Makoto Ninomiya form
Junri Namigata - poslední zápasy
W25 Tokyo - tvrdý | ||||
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Rinon Okuwaki | 3-6, - Junri Namigata - skreč | detail zápasu | |
W60 Kurume - tráva | ||||
17.05.23 1. kolo | vs. Alana Parnaby | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
15.05.23 kvalifik. | vs. Kanako Morisaki | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Fukuoka - koberec | ||||
11.05.23 2. kolo | vs. Emina Bektas | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
10.05.23 1. kolo | vs. Rinko Matsuda | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
08.05.23 kvalifik. | vs. Nanari Katsumi | 7-62, 6-3 | detail zápasu | |
W80 Gifu - tvrdý | ||||
01.05.23 1. kolo kval. | vs. Saki Imamura | 2-6, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Kashiwa - tvrdý | ||||
03.04.23 kvalifik. | vs. Sohyun Park | 6-4, 3-6, 11-13 | detail zápasu | |
02.04.23 1. kolo kval. | vs. Saki Imamura | 7-66, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Kofu - tvrdý | ||||
28.03.23 2. kolo kval. | vs. Sakura Sudo | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
28.03.23 kvalifik. | vs. Naho Sato | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
27.03.23 1. kolo kval. | vs. Mia Hasegawa | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Hinode - tvrdý | ||||
24.03.23 čtvrtfinále | vs. Chia Yi Tsao | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
23.03.23 2. kolo | vs. Hana Matsumura | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
22.03.23 1. kolo | vs. Kanako Morisaki | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W40 Bengaluru - tvrdý | ||||
05.03.23 1. kolo kval. | vs. Vaidehi Chaudhari | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Kuala - tvrdý | ||||
24.02.23 čtvrtfinále | vs. Hanyu Guo | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
23.02.23 2. kolo | vs. Smriti Bhasin | 6-1, 4-6, 6-0 | detail zápasu | |
21.02.23 1. kolo | vs. Chisa Hosonuma | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Ipoh - tvrdý | ||||
14.02.23 1. kolo | vs. Fang Ying Xun | 3-6, 6-72 | detail zápasu | |
W40 Nonthaburi - tvrdý | ||||
09.01.23 kvalifik. | vs. Rutuja Bhosale | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
08.01.23 1. kolo kval. | vs. Michika Ozeki | 1-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W40 Nonthaburi - tvrdý | ||||
01.01.23 1. kolo kval. | vs. Rutuja Bhosale | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Kyoto - tvrdý I. | ||||
19.12.22 1. kolo kval. | vs. Momoko Nishio | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
19.12.22 kvalifik. | vs. Ari Matsumoto | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Tokyo - tvrdý I. | ||||
14.11.22 kvalifik. | vs. Funa Kozaki | 3-6, 6-2, 5-10 | detail zápasu | |
14.11.22 1. kolo kval. | vs. Mua Shigeta | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Sydney - tvrdý | ||||
01.11.22 1. kolo | vs. Ya-Hsuan Lee | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
31.10.22 kvalifik. | vs. Sara Nayar | 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
30.10.22 1. kolo kval. | vs. Sophia Fry | 6-0, 6-0 | detail zápasu |
Makoto Ninomiya - poslední zápasy
W100 Tokyo - tvrdý | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Viktorija Golubic | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
04.09.23 kvalifik. | vs. Erika Sema | 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. En Shuo Liang | 2-6, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Stanford - tvrdý | ||||
12.08.23 1. kolo kval. | vs. Alexandra Yepifanova | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Adelaide - tvrdý | ||||
09.01.22 1. kolo kval. | vs. Xiyu Wang | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Luxembourg - tvrdý I. | ||||
12.09.21 kvalifik. | vs. Anastasia Zakharova | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.09.21 1. kolo kval. | vs. Ulrikke Eikeri | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Chicago - tvrdý | ||||
22.08.21 kvalifik. | vs. Quinn Gleason | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
21.08.21 1. kolo kval. | vs. Maya Battle | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Montreal - tvrdý | ||||
07.08.21 1. kolo kval. | vs. Alison Van Uytvanck | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Abu Dhabi - tvrdý | ||||
05.01.21 1. kolo kval. | vs. Ena Shibahara | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Hobart - tvrdý | ||||
11.01.20 1. kolo kval. | vs. Ons Jabeur | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W100 Tokyo - tvrdý | ||||
14.11.19 2. kolo | vs. Nao Hibino | 0-4, - Makoto Ninomiya - skreč | detail zápasu | |
13.11.19 1. kolo | vs. Yuriko Miyazaki | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
11.11.19 kvalifik. | vs. Risa Ushijima | 6-74, 6-4, 10-4 | detail zápasu | |
11.11.19 1. kolo kval. | vs. Miyabi Inoue | 7-66, 6-2 | detail zápasu | |
Hiroshima - tvrdý | ||||
09.09.18 1. kolo kval. | vs. Harriet Dart | 2-6, 7-65, 2-6 | detail zápasu | |
Incheon - tvrdý | ||||
15.05.18 kvalifik. | vs. Akiko Omae | 2-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
14.05.18 2. kolo kval. | vs. Sowjanya Bavisetti | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
13.05.18 1. kolo kval. | vs. Nadja Gilchrist | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Luan - tvrdý | ||||
10.05.18 2. kolo | vs. Fang Ying Xun | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
09.05.18 1. kolo | vs. Qianqian Zhao | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Gifu - tvrdý | ||||
30.04.18 kvalifik. | vs. Mei Yamaguchi | 6-4, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
29.04.18 1. kolo kval. | vs. Chiaki Takamatsu | 6-72, 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
29.04.18 2. kolo kval. | vs. Aiko Yoshitomi | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Osaka - tvrdý | ||||
12.04.18 2. kolo | vs. Rebecca Marino | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.04.18 1. kolo | vs. Karman Kaur Thandi | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
09.04.18 kvalifik. | vs. Erina Hayashi | 1-6, 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
08.04.18 1. kolo kval. | vs. Haine Ogata | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
08.04.18 2. kolo kval. | vs. Moyuka Uchijima | 6-3, 6-4 | detail zápasu |