ZÁPAS
12.11.19 | 1. kolo | Julyette Steur | Elvina Kalieva | 6-1, 6-3 | W25 Orlando | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Julyette Steur | Elvina Kalieva | |
1. podání % | 27/53 (51%) | 25/48 (52%) |
Vyhrané body z 1.podání | 20/27 (74%) | 13/25 (52%) |
Vyhrané body z 2.podání | 14/26 (54%) | 7/23 (30%) |
Vyhrané break-bally | 5/11 (45%) | 1/2 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 28/48 (58%) | 19/53 (36%) |
Vyhrané body celkem | 62/101 (61%) | 39/101 (39%) |
Dvojchyby | 5 | 4 |
Esa | 1 | 2 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Julyette Steur | 0-0 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Elvina Kalieva | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Julyette Steur | 2-0 | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
3-0 | Elvina Kalieva | |
0-0, 15-0 | ||
Julyette Steur | 4-0 | |
0-0, 0-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
5-0 | Elvina Kalieva | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Julyette Steur | 5-1 | |
0-0 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Elvina Kalieva | |
0-0, 30-0, 40-30[BP], 40-40 | ||
Julyette Steur | 0-1 | |
0-0 | ||
0-2 | Elvina Kalieva | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Julyette Steur | 1-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, A-40 | ||
2-2 | Elvina Kalieva | |
0-0 | ||
Julyette Steur | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, A-40 | ||
4-2 | Elvina Kalieva | |
0-0 | ||
Julyette Steur | 4-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15 | ||
5-3 | Elvina Kalieva | |
0-0, 0-15, 40-30[BP] | ||
6-3 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Julyette Steur vs. Elvina Kalieva - Vzájemné zápasy
12.11.19 | 1. kolo | Julyette Steur | Elvina Kalieva | 6-1, 6-3 | detail zápasu | W25 Orlando | antuka |
Julyette Steur form & Elvina Kalieva form
Julyette Steur - poslední zápasy
W60+H La - antuka | ||||
09.05.21 1. kolo kval. | vs. Olga Saez Larra | 6-4, 2-6, 10-12 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
30.06.20 1. kolo | vs. Carmen Schultheiss | 6-4, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
19.06.20 1. kolo | vs. Julia Lohoff | 6-3, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
18.06.20 1. kolo | vs. Katharina Gerlach | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
16.06.20 1. kolo | vs. Mina Hodzic | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
12.03.20 2. kolo | vs. Sinja Kraus | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
11.03.20 1. kolo | vs. Ilay Yoruk | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
17.02.20 finále | vs. Jiangxue Han | 6-3, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
16.02.20 čtvrtfinále | vs. Nina Stadler | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
16.02.20 semifinále | vs. Elina Avanesyan | 3-6, 6-2, 10-8 | detail zápasu | |
15.02.20 2. kolo | vs. Julia Stamatova | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
14.02.20 1. kolo | vs. Deniz Paykoc | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
07.02.20 čtvrtfinále | vs. Andreea Rosca | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.02.20 2. kolo | vs. Aurora Zantedeschi | 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
04.02.20 1. kolo | vs. Margarita Lazareva | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
30.01.20 2. kolo | vs. Andreea Prisacariu | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
29.01.20 1. kolo | vs. Federica Arcidiacono | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
15.12.19 finále | vs. Oana Georgeta Simion | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
14.12.19 semifinále | vs. Ana Lantigua De La Nuez | 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
13.12.19 čtvrtfinále | vs. Lexie Stevens | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
12.12.19 2. kolo | vs. Merna Refaat | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
10.12.19 1. kolo | vs. Clarissa Gai | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
08.12.19 finále | vs. Oana Georgeta Simion | 6-3, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
07.12.19 semifinále | vs. Marina Yudanov | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
06.12.19 čtvrtfinále | vs. Marion Viertler | 7-5, 6-74, 6-2 | detail zápasu | |
05.12.19 2. kolo | vs. Anastasia Zolotareva | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
04.12.19 1. kolo | vs. Mariya Poduraeva | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Naples - antuka | ||||
21.11.19 2. kolo | vs. Panna Udvardy | 2-6, 6-76 | detail zápasu | |
20.11.19 1. kolo | vs. Maria Lourdes Carle | 7-63, 7-63 | detail zápasu | |
W25 Orlando - antuka | ||||
15.11.19 čtvrtfinále | vs. Stephanie Wagner | 3-6, 1-6 | detail zápasu |
Elvina Kalieva - poslední zápasy
W35 Santo - tvrdý | ||||
14.03.24 3. kolo | vs. Maya Joint | 6-2, 6-78, 1-6 | detail zápasu | |
13.03.24 2. kolo | vs. Victoria Osuigwe | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Santo - tvrdý | ||||
09.03.24 semifinále | vs. Xinyu Gao | 4-6, 6-70 | detail zápasu | |
08.03.24 čtvrtfinále | vs. Sofia Costoulas | 6-76, 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
07.03.24 3. kolo | vs. Nahia Berecoechea | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
06.03.24 2. kolo | vs. Hiroko Kuwata | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Austin - tvrdý | ||||
25.02.24 kvalifik. | vs. Sachia Vickery | 3-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
24.02.24 1. kolo kval. | vs. Martina Capurro Taborda | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Puerto Vallarta - tvrdý | ||||
19.02.24 kvalifik. | vs. Robin Montgomery | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W50 Morelia - tvrdý | ||||
13.02.24 1. kolo | vs. Despina Papamichail | 5-7, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
W100 Irapuato - tvrdý | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Carol Zhao | 6-3, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W75+H Vero - antuka | ||||
23.01.24 1. kolo | vs. Layne Sleeth | 4-6, 6-3, 5-7 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Valentini Grammatikopoulou | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W35 Naples - antuka | ||||
17.01.24 1. kolo | vs. Jessica Pieri | 3-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
Canberra - tvrdý | ||||
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Fiona Ferro | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
Andorra - tvrdý I. | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Ekaterina Reyngold | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
Midland - tvrdý I. | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Robin Anderson | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W80 Tyler - tvrdý | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Allie Kiick | 6-2, 2-6, 4-10 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Anna Sinclair Rogers | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W80 Macon - tvrdý | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Maria Mateas | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
W60 Rancho - tvrdý | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Jiangxue Han | 6-4, 1-6, 6-76 | detail zápasu | |
11.10.23 1. kolo | vs. Megan Mccray | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Redding - tvrdý | ||||
06.10.23 čtvrtfinále | vs. Hanna Chang | 7-65, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
05.10.23 2. kolo | vs. Maribella Zamarripa | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
03.10.23 1. kolo | vs. Hannah Viller Moller | 4-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Templeton - tvrdý | ||||
27.09.23 1. kolo | vs. Marina Stakusic | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
Guadalajara - tvrdý | ||||
19.09.23 2. kolo | vs. Taylor Townsend | 1-6, 6-73 | detail zápasu | |
16.09.23 kvalifik. | vs. Demi Schuurs | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.09.23 1. kolo kval. | vs. Alexa Guarachi | 7-5, 7-63 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
25.08.23 2. kolo kval. | vs. Katrina Scott | 6-76, 2-6 | detail zápasu |