ZÁPAS
31.10.19 | 2. kolo | Julyette Steur | Chelsea Vanhoutte | 6-1, 6-1 | W15 Tabarka | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Julyette Steur | Chelsea Vanhoutte | |
1. podání % | 32/50 (64%) | 33/40 (83%) |
Vyhrané body z 1.podání | 23/32 (72%) | 12/33 (36%) |
Vyhrané body z 2.podání | 11/18 (61%) | 3/7 (43%) |
Vyhrané break-bally | 5/7 (71%) | 0/6 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 25/40 (63%) | 16/50 (32%) |
Vyhrané body celkem | 59/90 (66%) | 31/90 (34%) |
Dvojchyby | 2 | 1 |
Esa | 2 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Julyette Steur | 0-0 | |
0-0, 0-15, 40-30 | ||
1-0 | Chelsea Vanhoutte | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30 | ||
Julyette Steur | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
3-0 | Chelsea Vanhoutte | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
Julyette Steur | 4-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-0 | Chelsea Vanhoutte | |
0-0 | ||
Julyette Steur | 5-1 | |
6-1 |
2 | ||
0-0 | Chelsea Vanhoutte | |
Julyette Steur | 1-0 | |
2-0 | Chelsea Vanhoutte | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Julyette Steur | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-0 | Chelsea Vanhoutte | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Julyette Steur | 4-1 | |
0-0 | ||
5-1 | Chelsea Vanhoutte | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-40, A-40[BP] | ||
6-1 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Julyette Steur vs. Chelsea Vanhoutte - Vzájemné zápasy
31.10.19 | 2. kolo | Julyette Steur | Chelsea Vanhoutte | 6-1, 6-1 | detail zápasu | W15 Tabarka | antuka |
26.10.19 | čtvrtfinále | Julyette Steur | Chelsea Vanhoutte | 6-0, 6-1 | detail zápasu | W15 Tabarka | antuka |
21.06.16 | 1. kolo | Julyette Steur | Chelsea Vanhoutte | 6-0, 6-0 | detail zápasu | Nieuwpoort | antuka |
Julyette Steur form & Chelsea Vanhoutte form
Julyette Steur - poslední zápasy
W60+H La - antuka | ||||
09.05.21 1. kolo kval. | vs. Olga Saez Larra | 6-4, 2-6, 10-12 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
30.06.20 1. kolo | vs. Carmen Schultheiss | 6-4, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
19.06.20 1. kolo | vs. Julia Lohoff | 6-3, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
18.06.20 1. kolo | vs. Katharina Gerlach | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
16.06.20 1. kolo | vs. Mina Hodzic | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
12.03.20 2. kolo | vs. Sinja Kraus | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
11.03.20 1. kolo | vs. Ilay Yoruk | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
17.02.20 finále | vs. Jiangxue Han | 6-3, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
16.02.20 čtvrtfinále | vs. Nina Stadler | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
16.02.20 semifinále | vs. Elina Avanesyan | 3-6, 6-2, 10-8 | detail zápasu | |
15.02.20 2. kolo | vs. Julia Stamatova | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
14.02.20 1. kolo | vs. Deniz Paykoc | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
07.02.20 čtvrtfinále | vs. Andreea Rosca | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.02.20 2. kolo | vs. Aurora Zantedeschi | 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
04.02.20 1. kolo | vs. Margarita Lazareva | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
30.01.20 2. kolo | vs. Andreea Prisacariu | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
29.01.20 1. kolo | vs. Federica Arcidiacono | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
15.12.19 finále | vs. Oana Georgeta Simion | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
14.12.19 semifinále | vs. Ana Lantigua De La Nuez | 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
13.12.19 čtvrtfinále | vs. Lexie Stevens | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
12.12.19 2. kolo | vs. Merna Refaat | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
10.12.19 1. kolo | vs. Clarissa Gai | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
08.12.19 finále | vs. Oana Georgeta Simion | 6-3, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
07.12.19 semifinále | vs. Marina Yudanov | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
06.12.19 čtvrtfinále | vs. Marion Viertler | 7-5, 6-74, 6-2 | detail zápasu | |
05.12.19 2. kolo | vs. Anastasia Zolotareva | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
04.12.19 1. kolo | vs. Mariya Poduraeva | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Naples - antuka | ||||
21.11.19 2. kolo | vs. Panna Udvardy | 2-6, 6-76 | detail zápasu | |
20.11.19 1. kolo | vs. Maria Lourdes Carle | 7-63, 7-63 | detail zápasu | |
W25 Orlando - antuka | ||||
15.11.19 čtvrtfinále | vs. Stephanie Wagner | 3-6, 1-6 | detail zápasu |
Chelsea Vanhoutte - poslední zápasy
W25 Slobozia - antuka | ||||
19.09.23 kvalifik. | vs. Viktoriia Dema | 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
18.09.23 2. kolo kval. | vs. Alice Nicoleta Petrache | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Rebeka Antal | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Dijon - antuka | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Naima Karamoko | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
11.09.23 kvalifik. | vs. Mathilde Ngijol-Carre | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Julie Myatovic | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Haren - antuka | ||||
08.09.23 čtvrtfinále | vs. Marie Vogt | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
07.09.23 2. kolo | vs. Fabienne Gettwart | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
06.09.23 1. kolo | vs. Emilie Elde | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
05.09.23 kvalifik. | vs. Rixt Van Der Werff | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
04.09.23 2. kolo kval. | vs. Shannon Bovy | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Wanfercee - antuka | ||||
25.08.23 2. kolo | vs. Veronika Podrez | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
23.08.23 1. kolo | vs. Carla Markus | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
22.08.23 kvalifik. | vs. Rikke De Koning | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
21.08.23 2. kolo kval. | vs. Warda Ait El Bachir | 7-5, 3-6, 12-10 | detail zápasu | |
W15 Duffel - antuka | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. Stephanie Judith Visscher | 7-66, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.08.23 1. kolo | vs. Yaroslava Bartashevich | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Koksijde - antuka | ||||
09.08.23 1. kolo | vs. Amelie Van Impe | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
07.08.23 kvalifik. | vs. Agustina Chlpac | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Tatiana Pieri | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Eindhoven - antuka | ||||
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Carolin Raschdorf | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
29.03.23 1. kolo | vs. Laia Petretic | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
28.03.23 kvalifik. | vs. Miyu Kageyama | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
27.03.23 2. kolo kval. | vs. Fernanda Rain Contreras | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
26.03.23 1. kolo kval. | vs. Patricia Rodriguez Carretero | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
20.03.23 2. kolo kval. | vs. Eva Garkusha | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Elisa Andrea Camerano | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Amiens - antuka | ||||
07.03.23 1. kolo | vs. Jessica Bertoldo | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
23.11.22 1. kolo | vs. Anastasiia Gureva | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
17.11.22 2. kolo | vs. Chia Yi Tsao | 2-6, 1-6 | detail zápasu |