ZÁPAS
28.10.18 | 1. kolo kval. | Julyette Steur | Carmen Garri Murcia | 6-0, 6-1 | Sant Cugat | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Španielsko
20.01.97, 27 Let
20.01.97, 27 Let
Julyette Steur vs. Carmen Garri Murcia - Vzájemné zápasy
28.10.18 | 1. kolo kval. | Julyette Steur | Carmen Garri Murcia | 6-0, 6-1 | detail zápasu | Sant Cugat | antuka |
Julyette Steur form & Carmen Garri Murcia form
Julyette Steur - poslední zápasy
W60+H La - antuka | ||||
09.05.21 1. kolo kval. | vs. Olga Saez Larra | 6-4, 2-6, 10-12 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
30.06.20 1. kolo | vs. Carmen Schultheiss | 6-4, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
19.06.20 1. kolo | vs. Julia Lohoff | 6-3, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
18.06.20 1. kolo | vs. Katharina Gerlach | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
16.06.20 1. kolo | vs. Mina Hodzic | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
12.03.20 2. kolo | vs. Sinja Kraus | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
11.03.20 1. kolo | vs. Ilay Yoruk | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
17.02.20 finále | vs. Jiangxue Han | 6-3, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
16.02.20 semifinále | vs. Elina Avanesyan | 3-6, 6-2, 10-8 | detail zápasu | |
16.02.20 čtvrtfinále | vs. Nina Stadler | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
15.02.20 2. kolo | vs. Julia Stamatova | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
14.02.20 1. kolo | vs. Deniz Paykoc | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
07.02.20 čtvrtfinále | vs. Andreea Rosca | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.02.20 2. kolo | vs. Aurora Zantedeschi | 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
04.02.20 1. kolo | vs. Margarita Lazareva | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
30.01.20 2. kolo | vs. Andreea Prisacariu | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
29.01.20 1. kolo | vs. Federica Arcidiacono | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
15.12.19 finále | vs. Oana Georgeta Simion | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
14.12.19 semifinále | vs. Ana Lantigua De La Nuez | 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
13.12.19 čtvrtfinále | vs. Lexie Stevens | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
12.12.19 2. kolo | vs. Merna Refaat | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
10.12.19 1. kolo | vs. Clarissa Gai | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
08.12.19 finále | vs. Oana Georgeta Simion | 6-3, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
07.12.19 semifinále | vs. Marina Yudanov | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
06.12.19 čtvrtfinále | vs. Marion Viertler | 7-5, 6-74, 6-2 | detail zápasu | |
05.12.19 2. kolo | vs. Anastasia Zolotareva | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
04.12.19 1. kolo | vs. Mariya Poduraeva | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Naples - antuka | ||||
21.11.19 2. kolo | vs. Panna Udvardy | 2-6, 6-76 | detail zápasu | |
20.11.19 1. kolo | vs. Maria Lourdes Carle | 7-63, 7-63 | detail zápasu | |
W25 Orlando - antuka | ||||
15.11.19 čtvrtfinále | vs. Stephanie Wagner | 3-6, 1-6 | detail zápasu |
Carmen Garri Murcia - poslední zápasy
W15 Melilla - antuka | ||||
11.12.23 kvalifik. | vs. Kiara Cvetkovic | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Valencia - antuka | ||||
03.12.23 1. kolo kval. | vs. Vanja Gudelj | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Alcala - tvrdý | ||||
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Aleksandra Julia Zuchanska | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Yana Tsion | 6-3, 2-6, 10-6 | detail zápasu | |
W15 Villena - tvrdý | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Fiona Codino | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Baza - tvrdý | ||||
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Aryana Bartlett | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Yecla - tvrdý | ||||
29.05.23 2. kolo kval. | vs. Nicole Fossa Huergo | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Suhani Patil | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Malaga - tvrdý | ||||
23.05.23 kvalifik. | vs. Gabriella Da Silva Fick | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
21.05.23 2. kolo kval. | vs. Alexandra Anttila | Alexandra Anttila - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
W100 Madrid - antuka | ||||
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Jana Fett | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Valencia - antuka | ||||
04.12.22 1. kolo kval. | vs. Silvia Alejo | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Valencia - antuka | ||||
28.11.22 2. kolo kval. | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
27.11.22 1. kolo kval. | vs. Bienvenida Dolz Dolz | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Nules - antuka | ||||
13.11.22 1. kolo kval. | vs. Nina Ugrelidze | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Baza - tvrdý | ||||
02.10.22 1. kolo kval. | vs. Maria Andrienko | 5-7, 6-74 | detail zápasu | |
W15 Melilla - antuka | ||||
14.09.22 1. kolo | vs. Louise Brunskog | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Marbella - antuka | ||||
04.09.22 1. kolo kval. | vs. Naia Mercadier | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Vienna - antuka | ||||
29.08.22 2. kolo kval. | vs. Maria Sara Popa | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
28.08.22 1. kolo kval. | vs. Noemi Babikova | 7-62, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Bad - antuka | ||||
22.08.22 2. kolo kval. | vs. Natalija Senic | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.08.22 1. kolo kval. | vs. Ema Lina Picorusevic | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W25 El - tvrdý | ||||
25.07.22 kvalifik. | vs. Clara Vlasselaer | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.07.22 1. kolo kval. | vs. Divine Dasam Nweke | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Don - koberec | ||||
13.07.22 1. kolo | vs. Olivia Gram | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25+H Palma - tvrdý | ||||
27.06.22 kvalifik. | vs. Himari Sato | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
27.06.22 1. kolo kval. | vs. Victoria Conde-Vendrell | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Oran - antuka | ||||
23.05.22 1. kolo | vs. Lynda Benkaddour | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Oran - antuka | ||||
18.05.22 2. kolo | vs. Ela Platenikova | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W100+H La - antuka | ||||
08.05.22 1. kolo kval. | vs. Stephanie Wagner | 0-6, 1-6 | detail zápasu |