ZÁPAS
17.07.19 | 1. kolo | Julyette Steur | Anna Popescu | 6-2, 6-2 | W15 Tabarka | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Julyette Steur | Anna Popescu | |
1. podání % | 32/47 (68%) | 35/56 (63%) |
Vyhrané body z 1.podání | 23/32 (72%) | 18/35 (51%) |
Vyhrané body z 2.podání | 5/15 (33%) | 6/21 (29%) |
Vyhrané break-bally | 6/10 (60%) | 2/3 (67%) |
Vyhrané body z returnu | 32/56 (57%) | 19/47 (40%) |
Vyhrané body celkem | 60/103 (58%) | 43/103 (42%) |
Dvojchyby | 5 | 8 |
Esa |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Julyette Steur | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15 | ||
1-0 | Anna Popescu | |
0-0, 0-15, A-40[BP] | ||
Julyette Steur | 2-0 | |
0-0, 0-15 | ||
2-1 | Anna Popescu | |
0-0 | ||
Julyette Steur | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-2 | Anna Popescu | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-30[BP] | ||
Julyette Steur | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
5-2 | Anna Popescu | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15 | ||
6-2 |
2 | ||
Julyette Steur | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Anna Popescu | |
0-0, 0-15, 0-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Julyette Steur | 1-1 | |
0-0 | ||
2-1 | Anna Popescu | |
4-1 | Anna Popescu | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Julyette Steur | 5-2 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
6-2 |
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Veľká Británia
09.07.97, 26 Let
15 970 $
09.07.97, 26 Let
15 970 $
Julyette Steur vs. Anna Popescu - Vzájemné zápasy
17.07.19 | 1. kolo | Julyette Steur | Anna Popescu | 6-2, 6-2 | detail zápasu | W15 Tabarka | antuka |
Julyette Steur form & Anna Popescu form
Julyette Steur - poslední zápasy
W60+H La - antuka | ||||
09.05.21 1. kolo kval. | vs. Olga Saez Larra | 6-4, 2-6, 10-12 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
30.06.20 1. kolo | vs. Carmen Schultheiss | 6-4, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
19.06.20 1. kolo | vs. Julia Lohoff | 6-3, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
18.06.20 1. kolo | vs. Katharina Gerlach | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
16.06.20 1. kolo | vs. Mina Hodzic | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
12.03.20 2. kolo | vs. Sinja Kraus | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
11.03.20 1. kolo | vs. Ilay Yoruk | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
17.02.20 finále | vs. Jiangxue Han | 6-3, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
16.02.20 čtvrtfinále | vs. Nina Stadler | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
16.02.20 semifinále | vs. Elina Avanesyan | 3-6, 6-2, 10-8 | detail zápasu | |
15.02.20 2. kolo | vs. Julia Stamatova | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
14.02.20 1. kolo | vs. Deniz Paykoc | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
07.02.20 čtvrtfinále | vs. Andreea Rosca | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.02.20 2. kolo | vs. Aurora Zantedeschi | 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
04.02.20 1. kolo | vs. Margarita Lazareva | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
30.01.20 2. kolo | vs. Andreea Prisacariu | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
29.01.20 1. kolo | vs. Federica Arcidiacono | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
15.12.19 finále | vs. Oana Georgeta Simion | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
14.12.19 semifinále | vs. Ana Lantigua De La Nuez | 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
13.12.19 čtvrtfinále | vs. Lexie Stevens | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
12.12.19 2. kolo | vs. Merna Refaat | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
10.12.19 1. kolo | vs. Clarissa Gai | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
08.12.19 finále | vs. Oana Georgeta Simion | 6-3, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
07.12.19 semifinále | vs. Marina Yudanov | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
06.12.19 čtvrtfinále | vs. Marion Viertler | 7-5, 6-74, 6-2 | detail zápasu | |
05.12.19 2. kolo | vs. Anastasia Zolotareva | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
04.12.19 1. kolo | vs. Mariya Poduraeva | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Naples - antuka | ||||
21.11.19 2. kolo | vs. Panna Udvardy | 2-6, 6-76 | detail zápasu | |
20.11.19 1. kolo | vs. Maria Lourdes Carle | 7-63, 7-63 | detail zápasu | |
W25 Orlando - antuka | ||||
15.11.19 čtvrtfinále | vs. Stephanie Wagner | 3-6, 1-6 | detail zápasu |
Anna Popescu - poslední zápasy
W25 Heraklion - antuka | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Mariya Poduraeva | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
23.10.23 2. kolo kval. | vs. Mara Guth | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Isabelle Cherny | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Leonie Kung | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Mara Ploumis | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Nottingham - tvrdý | ||||
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Holly Hutchinson | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Nottingham - tvrdý | ||||
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Alessia Popescu | 6-73, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
12.10.22 1. kolo | vs. Sevil Yuldasheva | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
11.10.22 kvalifik. | vs. Julia Victoria Rennert | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
10.10.22 2. kolo kval. | vs. Mara Ploumis | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Roehampton - tvrdý | ||||
21.08.22 1. kolo kval. | vs. Katarina Stresnakova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Aldershot - tvrdý | ||||
14.08.22 1. kolo kval. | vs. Angelica Blake | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
30.05.22 2. kolo kval. | vs. Olivia Thiemke | - Anna Popescu - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
16.05.22 2. kolo kval. | vs. Mia Mayerova | 7-67, 2-3, - Anna Popescu - skreč | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
10.05.22 1. kolo | vs. Anastasia Piangerelli | 3-6, 2-3, - Anna Popescu - skreč | detail zápasu | |
W25 Loughborough - tvrdý I. | ||||
23.01.22 1. kolo kval. | vs. Talia Neilson Gatenby | 6-4, 1-6, 6-10 | detail zápasu | |
W15 Sozopol - tvrdý | ||||
04.10.21 2. kolo kval. | vs. Eleni Christofi | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Don - koberec | ||||
20.07.21 1. kolo | vs. Julia Kimmelmann | 7-5, 2-6, 0-3, - Anna Popescu - skreč | detail zápasu | |
W25 Telavi - antuka | ||||
12.07.21 kvalifik. | vs. Anna Ukolova | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
11.07.21 1. kolo kval. | vs. Helene Kereselidze | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
08.06.21 kvalifik. | vs. Chloe Cirotte | 0-6, 0-1, - Anna Popescu - skreč | detail zápasu | |
07.06.21 2. kolo kval. | vs. Olha Romanyshyn | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
02.06.21 1. kolo | vs. Anastasia Detiuc | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
01.06.21 kvalifik. | vs. Juliane Triebe | 4-6, 6-3, 7-10 | detail zápasu | |
31.05.21 2. kolo kval. | vs. Anna Novratidou | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
19.05.21 1. kolo | vs. Elena-Teodora Cadar | 0-5, - Anna Popescu - skreč | detail zápasu | |
17.05.21 kvalifik. | vs. Adelina Krueger | 6-2, 1-6, 10-4 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
23.11.20 2. kolo kval. | vs. Danielle Daley | 4-6, 6-0, 8-10 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Gabriela Duca | 6-3, 4-6, 4-10 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
12.02.20 1. kolo | vs. Oana Smaranda Corneanu | 0-6, 5-7 | detail zápasu |