ZÁPAS
04.09.18 | 1. kolo | Julita Saner | Maria Berlanga Bandera | 6-2, 6-1 | Marbella | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Julita Saner | Maria Berlanga Bandera | |
1. podání % | 30/40 (75%) | 40/53 (75%) |
Vyhrané body z 1.podání | 18/30 (60%) | 11/40 (28%) |
Vyhrané body z 2.podání | 3/10 (30%) | 6/13 (46%) |
Vyhrané break-bally | 8/11 (73%) | 3/5 (60%) |
Vyhrané body z returnu | 36/53 (68%) | 19/40 (48%) |
Vyhrané body celkem | 57/93 (61%) | 36/93 (39%) |
Dvojchyby | 1 | 1 |
Esa |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Julita Saner | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Maria Berlanga Bandera | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Julita Saner | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-1 | Maria Berlanga Bandera | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Julita Saner | 3-1 | |
0-0, 0-15, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
4-1 | Maria Berlanga Bandera | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Julita Saner | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
5-2 | Maria Berlanga Bandera | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Julita Saner | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
Julita Saner | 1-0 | |
Julita Saner | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-1 | Maria Berlanga Bandera | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Julita Saner | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-1 | Maria Berlanga Bandera | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Julita Saner | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
6-1 |
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Španielsko
02.01.03, 21 Let
02.01.03, 21 Let
Julita Saner vs. Maria Berlanga Bandera - Vzájemné zápasy
04.09.18 | 1. kolo | Julita Saner | Maria Berlanga Bandera | 6-2, 6-1 | detail zápasu | Marbella | antuka |
Julita Saner form & Maria Berlanga Bandera form
Julita Saner - poslední zápasy
W15 Monastir - tvrdý | ||||
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Alice Battesti | 6-3, 3-6, 9-11 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Kayo Nishimura | 6-2, 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
06.02.24 kvalifik. | vs. Gaia Parravicini | 3-6, 6-1, 6-10 | detail zápasu | |
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Beatrice Stagno | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Luisa Hrda | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
21.12.23 1. kolo | vs. Zixuan Zeng | 4-6, 7-5, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Martina Spigarelli | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
17.11.23 čtvrtfinále | vs. Carson Branstine | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
16.11.23 2. kolo | vs. Sara Lanca | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Ferdaous Bahri | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Nasbypark - tvrdý I. | ||||
02.11.23 2. kolo | vs. Daria Lopatetskaya | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
01.11.23 1. kolo | vs. Phillippa Preugschat | 1-6, 6-1, 7-63 | detail zápasu | |
W25 Istanbul - tvrdý I. | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Irmak Budak | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Diana Martynov | 6-72, 3-6 | detail zápasu | |
03.10.23 1. kolo | vs. Yelyzaveta Kotliar | 6-4, 3-1, Yelyzaveta Kotliar - skreč | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
28.09.23 2. kolo | vs. Gina Feistel | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.09.23 1. kolo | vs. Elisabeth Iila | 4-6, 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Isabella Maria Serban | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Malmo - antuka | ||||
22.08.23 1. kolo | vs. Suzan Lamens | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Vejle - antuka | ||||
27.07.23 2. kolo | vs. Jantje Tilbuerger | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
26.07.23 1. kolo | vs. Sara Borkop | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Parnu - antuka | ||||
18.07.23 kvalifik. | vs. Ella Haavisto | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.07.23 1. kolo kval. | vs. Viktoria Veleva | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Gdansk - antuka | ||||
23.06.23 čtvrtfinále | vs. Carolina Kuhl | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
22.06.23 2. kolo | vs. Eleanor Baglow | 7-65, 5-7, 6-3 | detail zápasu | |
21.06.23 1. kolo | vs. Kateryna Lazarenko | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
16.06.23 čtvrtfinále | vs. Anja Wildgruber | 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
15.06.23 2. kolo | vs. Emma Martellenghi | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
14.06.23 1. kolo | vs. Aminata Sall | 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
07.06.23 1. kolo | vs. Magdalini Adaloglou | 6-4, 0-6, 3-6 | detail zápasu |
Maria Berlanga Bandera - poslední zápasy
W15 Norman - tvrdý I. | ||||
30.10.23 1. kolo kval. | vs. Ayumi Miyamoto | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Don - koberec | ||||
13.07.23 2. kolo | vs. Valentina Ryser | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
11.07.23 1. kolo | vs. Jiho Shin | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
10.07.23 kvalifik. | vs. Elena Giovanna Giessler | 2-6, 6-3, 10-8 | detail zápasu | |
09.07.23 2. kolo kval. | vs. Min Liu | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W25+H Palma - tvrdý | ||||
27.06.22 1. kolo kval. | vs. Didi Bredberg Canizares | 6-3, 4-6, 10-6 | detail zápasu | |
27.06.22 kvalifik. | vs. Beatris Spasova | 7-5, 4-6, 4-10 | detail zápasu | |
W60 Madrid - tvrdý | ||||
13.06.22 kvalifik. | vs. Marine Szostak | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.06.22 1. kolo kval. | vs. Marina Benito | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Madrid - tvrdý | ||||
06.06.22 2. kolo kval. | vs. Alexandra Anttila | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
05.06.22 1. kolo kval. | vs. Mara Marty | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Las - antuka | ||||
23.11.20 1. kolo kval. | vs. Barbora Palicova | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Las - antuka | ||||
15.11.20 1. kolo kval. | vs. Mihaela Djakovic | 6-2, 5-7, 2-10 | detail zápasu | |
W15 Castellon - antuka | ||||
02.11.20 2. kolo kval. | vs. Barbara Gatica | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
01.11.20 1. kolo kval. | vs. Mariya Kostyuk | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Platja - antuka | ||||
25.10.20 1. kolo kval. | vs. Margaux Komano | 4-6, 6-2, 9-11 | detail zápasu | |
W15 Melilla - antuka | ||||
16.09.20 1. kolo | vs. Leyre Romero Gormaz | 6-4, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
14.09.20 kvalifik. | vs. Mar Ribera Orquin | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Marbella - antuka | ||||
01.09.19 1. kolo kval. | vs. Natividad Lopez Diaz | 4-6, 6-1, 9-11 | detail zápasu | |
Marbella - antuka | ||||
04.09.18 1. kolo | vs. Julita Saner | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
04.09.18 kvalifik. | vs. Alexandra Anttila | 6-2, 4-0, Alexandra Anttila - skreč | detail zápasu | |
02.09.18 2. kolo kval. | vs. Eva Beyebach Munoz | 6-2, 6-4 | detail zápasu |