ZÁPAS
04.12.19 | 1. kolo | Julita Saner | Eliz Maloney | 2-6, 6-3, 6-4 | W15 Antalya | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Julita Saner | Eliz Maloney | |
1. podání % | 61/77 (79%) | 63/88 (72%) |
Vyhrané body z 1.podání | 34/61 (56%) | 30/63 (48%) |
Vyhrané body z 2.podání | 9/16 (56%) | 16/25 (64%) |
Vyhrané break-bally | 6/12 (50%) | 6/8 (75%) |
Vyhrané body z returnu | 42/88 (48%) | 34/77 (44%) |
Vyhrané body celkem | 85/165 (52%) | 80/165 (48%) |
Dvojchyby | 1 | 6 |
Esa |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
1-2 | Eliz Maloney | |
0-0, 15-15, 30-30, 30-40 | ||
Julita Saner | 1-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-3 | Eliz Maloney | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
Julita Saner | 2-4 | |
0-0 | ||
2-5 | Eliz Maloney | |
0-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40 | ||
2-6 |
2 | ||
Julita Saner | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15 | ||
0-1 | Eliz Maloney | |
0-0, 15-0, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Julita Saner | 1-1 | |
0-0 | ||
2-1 | Eliz Maloney | |
Julita Saner | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-2 | Eliz Maloney | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Julita Saner | 4-2 | |
0-0, 0-30, 0-40[BP] | ||
Julita Saner | 5-3 | |
0-0 | ||
6-3 |
3 | ||
0-0 | Eliz Maloney | |
0-0, 15-0 | ||
Julita Saner | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-1 | Eliz Maloney | |
0-0 | ||
Julita Saner | 2-1 | |
3-1 | Eliz Maloney | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
Julita Saner | 3-2 | |
0-0, 15-15, 15-40[BP] | ||
3-3 | Eliz Maloney | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-30[BP] | ||
Julita Saner | 4-3 | |
0-0 | ||
5-3 | Eliz Maloney | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Julita Saner | 5-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-4 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Julita Saner vs. Eliz Maloney - Vzájemné zápasy
15.02.21 | 2. kolo kval. | Eliz Maloney | Julita Saner | 6-4, 2-6, 13-11 | detail zápasu | W15 Sharm | tvrdý |
04.12.19 | 1. kolo | Julita Saner | Eliz Maloney | 2-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | W15 Antalya | tvrdý |
Julita Saner form & Eliz Maloney form
Julita Saner - poslední zápasy
W15 Monastir - tvrdý | ||||
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Alice Battesti | 6-3, 3-6, 9-11 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Kayo Nishimura | 6-2, 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
06.02.24 kvalifik. | vs. Gaia Parravicini | 3-6, 6-1, 6-10 | detail zápasu | |
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Beatrice Stagno | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Luisa Hrda | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
21.12.23 1. kolo | vs. Zixuan Zeng | 4-6, 7-5, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Martina Spigarelli | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
17.11.23 čtvrtfinále | vs. Carson Branstine | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
16.11.23 2. kolo | vs. Sara Lanca | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Ferdaous Bahri | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Nasbypark - tvrdý I. | ||||
02.11.23 2. kolo | vs. Daria Lopatetskaya | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
01.11.23 1. kolo | vs. Phillippa Preugschat | 1-6, 6-1, 7-63 | detail zápasu | |
W25 Istanbul - tvrdý I. | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Irmak Budak | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Diana Martynov | 6-72, 3-6 | detail zápasu | |
03.10.23 1. kolo | vs. Yelyzaveta Kotliar | 6-4, 3-1, Yelyzaveta Kotliar - skreč | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
28.09.23 2. kolo | vs. Gina Feistel | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.09.23 1. kolo | vs. Elisabeth Iila | 4-6, 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Isabella Maria Serban | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Malmo - antuka | ||||
22.08.23 1. kolo | vs. Suzan Lamens | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Vejle - antuka | ||||
27.07.23 2. kolo | vs. Jantje Tilbuerger | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
26.07.23 1. kolo | vs. Sara Borkop | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Parnu - antuka | ||||
18.07.23 kvalifik. | vs. Ella Haavisto | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.07.23 1. kolo kval. | vs. Viktoria Veleva | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Gdansk - antuka | ||||
23.06.23 čtvrtfinále | vs. Carolina Kuhl | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
22.06.23 2. kolo | vs. Eleanor Baglow | 7-65, 5-7, 6-3 | detail zápasu | |
21.06.23 1. kolo | vs. Kateryna Lazarenko | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
16.06.23 čtvrtfinále | vs. Anja Wildgruber | 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
15.06.23 2. kolo | vs. Emma Martellenghi | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
14.06.23 1. kolo | vs. Aminata Sall | 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
07.06.23 1. kolo | vs. Magdalini Adaloglou | 6-4, 0-6, 3-6 | detail zápasu |
Eliz Maloney - poslední zápasy
W35 Alaminos - antuka | ||||
18.03.24 1. kolo kval. | vs. Nefisa Berberovic | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
W35 Alaminos - antuka | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Martina Colmegna | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W50 Roehampton - tvrdý I. | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Johanne Svendsen | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W50 Edgbaston - tvrdý I. | ||||
07.02.24 2. kolo | vs. Barbora Palicova | 1-6, 6-1, 0-6 | detail zápasu | |
06.02.24 1. kolo | vs. Justina Mikulskyte | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W35 Sunderland - tvrdý I. | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Kathinka Von Deichmann | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.01.24 kvalifik. | vs. Ekaterina Kazionova | 6-1, 7-61 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Allegra Korpanec Davies | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Loughborough - tvrdý I. | ||||
10.01.24 1. kolo | vs. Ella Mcdonald | 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
W25 Limassol - tvrdý | ||||
28.11.23 kvalifik. | vs. Astrid Lew Yan Foon | 4-6, 6-3, 2-10 | detail zápasu | |
27.11.23 1. kolo kval. | vs. Ava Williamson | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Limassol - tvrdý | ||||
24.11.23 čtvrtfinále | vs. Sapfo Sakellaridi | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. Katy Dunne | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Shuqian Xu | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Sunderland - tvrdý I. | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Jasmijn Gimbrere | 7-5, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Glasgow - tvrdý I. | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Hephzibah Oluwadare | 4-6, 6-77 | detail zápasu | |
W100 Shrewsbury - tvrdý I. | ||||
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Andre Lukosiute | 6-3, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Santarem - tvrdý | ||||
25.09.23 1. kolo kval. | vs. Alevtina Ibragimova | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Ceuta - tvrdý | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 6-2, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Aldershot - tvrdý | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Katarina Stresnakova | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Roehampton - tvrdý | ||||
09.08.23 1. kolo | vs. Joanna Garland | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W100 Surbiton - tráva | ||||
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Danielle Daley | 1-2, - Eliz Maloney - skreč | detail zápasu | |
W25 Nottingham - tvrdý | ||||
05.05.23 čtvrtfinále | vs. Arina Rodionova | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.05.23 2. kolo | vs. Valentina Ryser | 7-5, 4-6, 6-0 | detail zápasu | |
02.05.23 1. kolo | vs. Danielle Daley | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Nottingham - tvrdý | ||||
27.04.23 2. kolo | vs. Lauryn John-Baptiste | 3-6, 6-2, 2-6 | detail zápasu | |
25.04.23 1. kolo | vs. Ana Paula Neffa De Los Rios | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Nottingham - tvrdý | ||||
18.04.23 1. kolo | vs. Hannah Klugman | 6-75, 7-64, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Pretoria - tvrdý | ||||
13.03.23 kvalifik. | vs. Tilwith Di Girolami | 1-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Carle Botha | 6-4, 6-3 | detail zápasu |