ZÁPAS
25.03.19 | 1. kolo kval. | Julita Saner | Daria Kazantseva | 6-0, 6-0 | W15 Antalya | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Rusko
05.06.99, 24 Let
05.06.99, 24 Let
Julita Saner vs. Daria Kazantseva - Vzájemné zápasy
25.03.19 | 1. kolo kval. | Julita Saner | Daria Kazantseva | 6-0, 6-0 | detail zápasu | W15 Antalya | antuka |
Julita Saner form & Daria Kazantseva form
Julita Saner - poslední zápasy
W15 Monastir - tvrdý | ||||
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Alice Battesti | 6-3, 3-6, 9-11 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Kayo Nishimura | 6-2, 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
06.02.24 kvalifik. | vs. Gaia Parravicini | 3-6, 6-1, 6-10 | detail zápasu | |
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Beatrice Stagno | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Luisa Hrda | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
21.12.23 1. kolo | vs. Zixuan Zeng | 4-6, 7-5, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Martina Spigarelli | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
17.11.23 čtvrtfinále | vs. Carson Branstine | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
16.11.23 2. kolo | vs. Sara Lanca | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Ferdaous Bahri | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Nasbypark - tvrdý I. | ||||
02.11.23 2. kolo | vs. Daria Lopatetskaya | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
01.11.23 1. kolo | vs. Phillippa Preugschat | 1-6, 6-1, 7-63 | detail zápasu | |
W25 Istanbul - tvrdý I. | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Irmak Budak | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Diana Martynov | 6-72, 3-6 | detail zápasu | |
03.10.23 1. kolo | vs. Yelyzaveta Kotliar | 6-4, 3-1, Yelyzaveta Kotliar - skreč | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
28.09.23 2. kolo | vs. Gina Feistel | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.09.23 1. kolo | vs. Elisabeth Iila | 4-6, 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Isabella Maria Serban | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Malmo - antuka | ||||
22.08.23 1. kolo | vs. Suzan Lamens | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Vejle - antuka | ||||
27.07.23 2. kolo | vs. Jantje Tilbuerger | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
26.07.23 1. kolo | vs. Sara Borkop | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Parnu - antuka | ||||
18.07.23 kvalifik. | vs. Ella Haavisto | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.07.23 1. kolo kval. | vs. Viktoria Veleva | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Gdansk - antuka | ||||
23.06.23 čtvrtfinále | vs. Carolina Kuhl | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
22.06.23 2. kolo | vs. Eleanor Baglow | 7-65, 5-7, 6-3 | detail zápasu | |
21.06.23 1. kolo | vs. Kateryna Lazarenko | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
16.06.23 čtvrtfinále | vs. Anja Wildgruber | 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
15.06.23 2. kolo | vs. Emma Martellenghi | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
14.06.23 1. kolo | vs. Aminata Sall | 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
07.06.23 1. kolo | vs. Magdalini Adaloglou | 6-4, 0-6, 3-6 | detail zápasu |
Daria Kazantseva - poslední zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
01.04.19 1. kolo kval. | vs. Maria Manilova | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
25.03.19 1. kolo kval. | vs. Julita Saner | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Monastir - tvrdý | ||||
25.11.18 1. kolo kval. | vs. Svetlana Iansitova | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
Monastir - tvrdý | ||||
19.11.18 1. kolo kval. | vs. Micheline Aubuchon | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Monastir - tvrdý | ||||
11.11.18 1. kolo kval. | vs. Brittany Collens | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Monastir - tvrdý | ||||
25.09.18 1. kolo | vs. Josephine Boualem | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Monastir - tvrdý | ||||
19.09.18 1. kolo | vs. Giulia Brighi | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
17.09.18 kvalifik. | vs. Viktoria Glotova | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Monastir - tvrdý | ||||
10.09.18 1. kolo kval. | vs. Sarra Ata | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Kazan - antuka | ||||
05.08.18 2. kolo kval. | vs. Diana Demidova | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Kazan - antuka | ||||
28.07.18 2. kolo kval. | vs. Arina Solomatina | 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
24.06.18 1. kolo kval. | vs. Yu Shan | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
Minsk - antuka | ||||
10.06.18 1. kolo kval. | vs. Elena Malygina | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Minsk - antuka | ||||
03.06.18 2. kolo kval. | vs. Veranika Pryts | 3-6, 1-6 | detail zápasu |