Francúzsko
03.01.97, 27 Let
11 300 $
03.01.97, 27 Let
11 300 $
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Camille Sireix vs. Julita Saner - Vzájemné zápasy
16.04.18 | kvalifik. | Julita Saner | Camille Sireix | 3-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | Hammamet | antuka |
Camille Sireix form & Julita Saner form
Camille Sireix - poslední zápasy
Badenweiler - antuka | ||||
05.09.18 1. kolo | vs. Mina Hodzic | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Wanfercee Baulet - antuka | ||||
20.08.18 1. kolo | vs. Axana Mareen | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Sezze - antuka | ||||
06.08.18 1. kolo | vs. Paula Baranano | 5-7, 6-75 | detail zápasu | |
Biella - antuka | ||||
30.07.18 1. kolo | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
Schio - antuka | ||||
25.07.18 2. kolo | vs. Lucia Marzal Martinez | 7-5, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.07.18 1. kolo | vs. Ena Kajevic | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Brussels - antuka | ||||
14.07.18 1. kolo kval. | vs. Diana Chehoudi | 7-5, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Denain - antuka | ||||
01.07.18 1. kolo kval. | vs. Anna-Giulia Remondina | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Perigueux - antuka | ||||
23.06.18 1. kolo kval. | vs. Mallaurie Noel | 7-5, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Montpellier - antuka | ||||
16.06.18 1. kolo kval. | vs. Agnes Brun | 6-3, 6-70, 4-6 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
25.04.18 1. kolo | vs. Claudia Hoste Ferrer | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
23.04.18 kvalifik. | vs. Chiara De Vito | 3-6, 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
22.04.18 2. kolo kval. | vs. Anais Kikuchi | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
16.04.18 kvalifik. | vs. Julita Saner | 6-3, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.04.18 2. kolo kval. | vs. Zoe Bourbotte | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Le Havre - antuka | ||||
20.03.18 1. kolo | vs. Merel Hoedt | 6-2, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.03.18 kvalifik. | vs. Emma Mazzoni | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
18.03.18 2. kolo kval. | vs. Marie Villet | 6-0, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
Gonesse - antuka | ||||
14.03.18 1. kolo | vs. Marine Partaud | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.03.18 kvalifik. | vs. Laure Line Glaude | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
11.03.18 2. kolo kval. | vs. Emma Mazzoni | 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
Amiens - antuka | ||||
05.03.18 kvalifik. | vs. Justine Pysson | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
04.03.18 2. kolo kval. | vs. Darya Lebesheva | 3-6, 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
21.02.18 1. kolo | vs. Andreea Prisacariu | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
19.02.18 kvalifik. | vs. Mariagiovanna Nanti | 6-74, 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
19.02.18 2. kolo kval. | vs. Adele Diana Biba | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
15.02.18 2. kolo | vs. Natalija Stevanovic | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.02.18 1. kolo | vs. Nagomi Higashitani | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
31.01.18 1. kolo | vs. Sandra Samir | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
29.01.18 kvalifik. | vs. Sophie Gerits | 6-3, 6-1 | detail zápasu |
Julita Saner - poslední zápasy
W15 Monastir - tvrdý | ||||
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Alice Battesti | 6-3, 3-6, 9-11 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Kayo Nishimura | 6-2, 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
06.02.24 kvalifik. | vs. Gaia Parravicini | 3-6, 6-1, 6-10 | detail zápasu | |
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Beatrice Stagno | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Luisa Hrda | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
21.12.23 1. kolo | vs. Zixuan Zeng | 4-6, 7-5, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Martina Spigarelli | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
17.11.23 čtvrtfinále | vs. Carson Branstine | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
16.11.23 2. kolo | vs. Sara Lanca | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Ferdaous Bahri | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Nasbypark - tvrdý I. | ||||
02.11.23 2. kolo | vs. Daria Lopatetskaya | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
01.11.23 1. kolo | vs. Phillippa Preugschat | 1-6, 6-1, 7-63 | detail zápasu | |
W25 Istanbul - tvrdý I. | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Irmak Budak | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Diana Martynov | 6-72, 3-6 | detail zápasu | |
03.10.23 1. kolo | vs. Yelyzaveta Kotliar | 6-4, 3-1, Yelyzaveta Kotliar - skreč | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
28.09.23 2. kolo | vs. Gina Feistel | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.09.23 1. kolo | vs. Elisabeth Iila | 4-6, 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Isabella Maria Serban | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Malmo - antuka | ||||
22.08.23 1. kolo | vs. Suzan Lamens | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Vejle - antuka | ||||
27.07.23 2. kolo | vs. Jantje Tilbuerger | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
26.07.23 1. kolo | vs. Sara Borkop | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Parnu - antuka | ||||
18.07.23 kvalifik. | vs. Ella Haavisto | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.07.23 1. kolo kval. | vs. Viktoria Veleva | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Gdansk - antuka | ||||
23.06.23 čtvrtfinále | vs. Carolina Kuhl | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
22.06.23 2. kolo | vs. Eleanor Baglow | 7-65, 5-7, 6-3 | detail zápasu | |
21.06.23 1. kolo | vs. Kateryna Lazarenko | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
16.06.23 čtvrtfinále | vs. Anja Wildgruber | 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
15.06.23 2. kolo | vs. Emma Martellenghi | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
14.06.23 1. kolo | vs. Aminata Sall | 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
07.06.23 1. kolo | vs. Magdalini Adaloglou | 6-4, 0-6, 3-6 | detail zápasu |