ZÁPAS
19.06.19 | 1. kolo | Julieta Estable | Doroteja Joksovic | 6-1, 6-3 | W15 Tabarka | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Julieta Estable | Doroteja Joksovic | |
1. podání % | 41/48 (85%) | 35/59 (59%) |
Vyhrané body z 1.podání | 29/41 (71%) | 18/35 (51%) |
Vyhrané body z 2.podání | 4/7 (57%) | 9/24 (38%) |
Vyhrané break-bally | 5/13 (38%) | 1/3 (33%) |
Vyhrané body z returnu | 32/59 (54%) | 15/48 (31%) |
Vyhrané body celkem | 65/107 (61%) | 42/107 (39%) |
Dvojchyby | 0 | 4 |
Esa | 0 | 2 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Julieta Estable | 0-0 | |
1-0 | Doroteja Joksovic | |
0-0, 40-30[BP] | ||
Julieta Estable | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
Julieta Estable | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-1 | Doroteja Joksovic | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Julieta Estable | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-1 | Doroteja Joksovic | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Julieta Estable | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-1 | Doroteja Joksovic | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Julieta Estable | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-2 | Doroteja Joksovic | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Julieta Estable | 1-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-3 | Doroteja Joksovic | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Julieta Estable | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
4-3 | Doroteja Joksovic | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Julieta Estable | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
6-3 |
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Srbsko
24.06.00, 23 Let
24.06.00, 23 Let
Julieta Estable vs. Doroteja Joksovic - Vzájemné zápasy
19.06.19 | 1. kolo | Julieta Estable | Doroteja Joksovic | 6-1, 6-3 | detail zápasu | W15 Tabarka | antuka |
Julieta Estable form & Doroteja Joksovic form
Julieta Estable - poslední zápasy
W50 Sao - antuka | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Irina Fetecau | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
26.03.24 kvalifik. | vs. Nauhany Vitoria Leme Da Silva | 3-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
25.03.24 1. kolo kval. | vs. Gabriella Price | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Campinas - antuka | ||||
24.03.24 semifinále | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 5-7, 7-66, 4-6 | detail zápasu | |
22.03.24 čtvrtfinále | vs. Michaela Bayerlova | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Alicia Herrero Linana | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Noelia Zeballos | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Sao - antuka | ||||
17.03.24 finále | vs. Carolina Meligeni Alves | 6-4, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.03.24 semifinále | vs. Emily Seibold | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
15.03.24 čtvrtfinále | vs. Alicia Herrero Linana | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Fernanda Labrana | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Camila Romero | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Cordoba - antuka | ||||
10.03.24 finále | vs. Jazmin Ortenzi | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
09.03.24 semifinále | vs. Noelia Zeballos | 4-6, 7-63, 6-2 | detail zápasu | |
08.03.24 čtvrtfinále | vs. Luisina Giovannini | 6-2, 5-7, 7-5 | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Justina Maria Gonzalez Daniele | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Fernanda Rain Contreras | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Tucuman - antuka | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Josefina Estevez | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W35 Buenos - antuka | ||||
25.01.24 3. kolo | vs. Jazmin Ortenzi | 6-4, 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
24.01.24 2. kolo | vs. Julia Konishi Camargo Silva | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Buenos - antuka | ||||
19.01.24 čtvrtfinále | vs. Nicole Fossa Huergo | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.01.24 3. kolo | vs. Gabriela Ce | 6-3, 4-6, 7-5 | detail zápasu | |
17.01.24 2. kolo | vs. Verena Meliss | 3-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
29.11.23 2. kolo | vs. Diane Parry | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
27.11.23 1. kolo | vs. Lucciana Perez Alarcon | 6-2, 1-6, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Guadalajara - antuka | ||||
23.11.23 čtvrtfinále | vs. Veronica Miroshnichenko | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
22.11.23 2. kolo | vs. Raveena Kingsley | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
21.11.23 1. kolo | vs. Paris Corley | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Santo - tvrdý | ||||
16.11.23 3. kolo | vs. Cadence Brace | 1-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
15.11.23 2. kolo | vs. Valeriya Strakhova | 3-6, 6-0, 6-3 | detail zápasu |
Doroteja Joksovic - poslední zápasy
W15 Kazan - tvrdý I. | ||||
14.10.21 2. kolo | vs. Elena Pridankina | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.10.21 1. kolo | vs. Ksenia Kolesnikova | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Montreux - antuka | ||||
06.09.21 1. kolo kval. | vs. Fiona Ganz | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Wanfercee - antuka | ||||
24.08.21 kvalifik. | vs. Lilly Elida Haseth | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
23.08.21 2. kolo kval. | vs. Annika Barth | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
22.08.21 1. kolo kval. | vs. Laure Line Monnoyer | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Vrnjacka - antuka | ||||
18.08.21 1. kolo | vs. Carolina Meligeni Alves | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Prokuplje - antuka | ||||
27.06.21 1. kolo kval. | vs. Kristina Milenkovic | 2-6, 0-3, - Doroteja Joksovic - skreč | detail zápasu | |
W15 Banja - antuka | ||||
01.06.21 kvalifik. | vs. Yvonna Zuffova | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
31.05.21 2. kolo kval. | vs. Senka Deletic | 5-7, 6-0, 10-7 | detail zápasu | |
W15 Sibenik - antuka | ||||
22.05.21 1. kolo kval. | vs. Denise Hrdinkova | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Potchefstroom - tvrdý | ||||
15.02.21 1. kolo kval. | vs. Beatriz Haddad Maia | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Potchefstroom - tvrdý | ||||
08.02.21 1. kolo kval. | vs. Naomi Broady | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
24.09.20 1. kolo | vs. Bojana Marinkovic | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
23.09.20 1. kolo | vs. Draginja Vukovic | 6-77, 1-6 | detail zápasu | |
17.09.20 1. kolo | vs. Cemre Anil | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
16.09.20 1. kolo | vs. Anita Wagner | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
14.09.20 1. kolo | vs. Ani Vangelova | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
11.09.20 1. kolo | vs. Jana Bojovic | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
09.09.20 1. kolo | vs. Vlada Ekshibarova | 6-2, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
07.09.20 1. kolo | vs. Laura Radakovic | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
03.09.20 1. kolo | vs. Mariana Drazic | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
01.09.20 1. kolo | vs. Ipek Oz | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
31.07.20 1. kolo | vs. Isabella Shinikova | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
27.07.20 1. kolo | vs. Tamara Curovic | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
24.07.20 1. kolo | vs. Dea Herdzelas | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
23.07.20 1. kolo | vs. Mihaela Djakovic | 4-6, 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
10.07.20 1. kolo | vs. Basak Eraydin | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
08.07.20 1. kolo | vs. Mariana Drazic | 4-6, 7-65, 3-6 | detail zápasu | |
06.07.20 1. kolo | vs. Lina Gjorcheska | 0-6, 4-6 | detail zápasu |