ZÁPAS
02.11.16 | 2. kolo | Julia Stamatova | Rita Atik | 6-2, 6-2 | Casablanca | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Julia Stamatova | Rita Atik | |
1. podání % | 29/44 (66%) | 25/45 (56%) |
Vyhrané body z 1.podání | 19/29 (66%) | 11/25 (44%) |
Vyhrané body z 2.podání | 7/15 (47%) | 3/20 (15%) |
Vyhrané break-bally | 7/9 (78%) | 3/5 (60%) |
Vyhrané body z returnu | 31/45 (69%) | 18/44 (41%) |
Vyhrané body celkem | 57/89 (64%) | 32/89 (36%) |
Dvojchyby | 2 | 7 |
Esa | 1 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Julia Stamatova vs. Rita Atik - Vzájemné zápasy
02.11.16 | 2. kolo | Julia Stamatova | Rita Atik | 6-2, 6-2 | detail zápasu | Casablanca | antuka |
Julia Stamatova form & Rita Atik form
Julia Stamatova - poslední zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Jizel Matos Sequeira Fernandes | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Adrienn Nagy | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Alexandra Iordache | 6-6, - Julia Stamatova - skreč | detail zápasu | |
W35 Monastir - tvrdý | ||||
23.01.24 kvalifik. | vs. Kayo Nishimura | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
22.01.24 2. kolo kval. | vs. Marie Vogt | 7-66, 6-4 | detail zápasu | |
W35 Monastir - tvrdý | ||||
16.01.24 kvalifik. | vs. Hwiwon Wi | 6-4, 2-6, 4-10 | detail zápasu | |
15.01.24 2. kolo kval. | vs. Ema Kovacevic | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
20.12.23 1. kolo | vs. Milana Safiullina | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
15.12.23 čtvrtfinále | vs. Rada Zolotareva | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
14.12.23 2. kolo | vs. Jana Stojanova | 5-7, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
12.12.23 1. kolo | vs. Madelief Hageman | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W100 Valencia - antuka | ||||
20.11.23 kvalifik. | vs. Alina Charaeva | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Nadiya Kolb | 1-6, 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
W15 Nules - antuka | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Anastasiia Firman | 6-3, 6-72, 5-7 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Mara Guth | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Annika Maria Glaser | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Seville - antuka | ||||
12.10.23 čtvrtfinále | vs. Sapfo Sakellaridi | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
11.10.23 2. kolo | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
10.10.23 1. kolo | vs. Anastasiya Fedoryshyn | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Bad - antuka | ||||
08.10.23 finále | vs. Tamara Curovic | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
07.10.23 semifinále | vs. Emma Slavikova | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
06.10.23 čtvrtfinále | vs. Stefania Bojica | 6-2, 2-6, 6-2 | detail zápasu | |
05.10.23 2. kolo | vs. Laura Svatikova | 7-62, 3-6, 6-0 | detail zápasu | |
03.10.23 1. kolo | vs. Francesca Gandolfi | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W40 Kursumlijska - antuka | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Julie Struplova | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
25.09.23 kvalifik. | vs. Ksenia Laskutova | 7-62, 1-6, 7-5 | detail zápasu | |
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Tamara Curovic | 6-3, 2-0, Tamara Curovic - skreč | detail zápasu | |
W25 Varna - antuka | ||||
14.09.23 2. kolo | vs. Nina Vargova | 6-78, 1-6 | detail zápasu | |
13.09.23 1. kolo | vs. Sofia Milatova | 0-6, 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
11.09.23 kvalifik. | vs. Valeriya Olyanovskaya | 6-3, 4-6, 7-10 | detail zápasu |
Rita Atik - poslední zápasy
W15 Cairo - antuka | ||||
09.12.20 1. kolo | vs. Lexie Stevens | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
08.12.20 kvalifik. | vs. Nada Fouad | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
07.12.20 2. kolo kval. | vs. Dalia Sherif | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
02.12.20 1. kolo | vs. Vanda Lukacs | 6-3, 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
01.12.20 kvalifik. | vs. Marie Mettraux | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
30.11.20 2. kolo kval. | vs. Smriti Bhasin | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
25.11.20 1. kolo | vs. Daria Mishina | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
01.10.20 2. kolo | vs. Lulu Sun | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
30.09.20 1. kolo | vs. Maria Tanasescu | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
28.09.20 kvalifik. | vs. Lulu Sun | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
24.09.20 2. kolo | vs. Yuliya Hatouka | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
22.09.20 1. kolo | vs. Maria Jazmin Amicuzi | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
16.09.20 1. kolo | vs. Chiara Catini | 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
24.02.20 2. kolo kval. | vs. Melanie Stokke | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Inga Komleva | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
18.02.20 kvalifik. | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-77, 1-6 | detail zápasu | |
17.02.20 2. kolo kval. | vs. Gabriella Mujan | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Katyarina Paulenka | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
01.02.20 semifinále | vs. Tamara Curovic | 6-2, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
31.01.20 čtvrtfinále | vs. Vitalia Stamat | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
30.01.20 2. kolo | vs. Anastasia Sukhotina | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
28.01.20 1. kolo | vs. Lina Qostal | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
22.01.20 1. kolo | vs. Nastja Kolar | 6-4, 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
04.11.19 kvalifik. | vs. Coralie Garrigues | 6-74, 6-3, 8-10 | detail zápasu | |
03.11.19 1. kolo kval. | vs. Veronika Bokor | 6-2, 4-6, 10-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
31.10.19 2. kolo | vs. Sada Nahimana | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
29.10.19 1. kolo | vs. Humera Baharmus | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
27.10.19 kvalifik. | vs. Graziella Barrett | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
23.10.19 1. kolo | vs. Ganna Poznikhirenko | 6-2, 6-73, 0-1, - Rita Atik - skreč | detail zápasu | |
21.10.19 1. kolo kval. | vs. Andrijana Stoilkovic | 4-6, 6-2, 10-7 | detail zápasu |