ZÁPAS
07.08.17 | kvalifik. | Julia Rosenquist | Linda Puppendahl | 6-0, 6-3 | Vienna | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Nemecko
29.12.99, 24 Let
29.12.99, 24 Let
Julia Rosenquist vs. Linda Puppendahl - Vzájemné zápasy
07.08.17 | kvalifik. | Julia Rosenquist | Linda Puppendahl | 6-0, 6-3 | detail zápasu | Vienna | antuka |
Julia Rosenquist form & Linda Puppendahl form
Julia Rosenquist - poslední zápasy
All Lower - antuka | ||||
26.09.20 1. kolo | vs. Anastasia Nefedova | 1-6, 7-5, 4-10 | detail zápasu | |
16.09.20 1. kolo | vs. Alycia Parks | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.09.20 1. kolo | vs. Jessica Livianu | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Redding - tvrdý | ||||
10.09.19 kvalifik. | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 6-3, 2-6, 4-10 | detail zápasu | |
09.09.19 1. kolo kval. | vs. Erin Richardson | 3-6, 6-2, 10-6 | detail zápasu | |
W60 Landisville - tvrdý | ||||
07.08.19 1. kolo | vs. En Shuo Liang | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
06.08.19 kvalifik. | vs. Maria Sanchez | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Naomi Broady | 6-4, 2-6, 11-9 | detail zápasu | |
W60 Lexington - tvrdý | ||||
29.07.19 1. kolo kval. | vs. Angelina Gabueva | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Ashland - tvrdý | ||||
23.07.19 kvalifik. | vs. Anastasia Nefedova | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
23.07.19 1. kolo kval. | vs. Emily Fanning | 5-7, 7-65, 10-5 | detail zápasu | |
W25 Ystad - antuka | ||||
18.06.19 1. kolo | vs. Fanny Ostlund | 6-4, 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
Ortisei - tvrdý I. | ||||
18.12.18 1. kolo | vs. Anna Makhorkina | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Sandelfjord - antuka | ||||
26.07.18 čtvrtfinále | vs. Malene Helgo | - | detail zápasu | |
25.07.18 2. kolo | vs. Kimmy A. Guerin | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
23.07.18 1. kolo | vs. Lene Mari Bolkesjo Hovda | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Amstelveen - antuka | ||||
15.07.18 finále | vs. Ida Jarlskog | 4-6, 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
14.07.18 semifinále | vs. Marina Yudanov | 6-4, 1-6, 6-1 | detail zápasu | |
13.07.18 čtvrtfinále | vs. Malene Helgo | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
12.07.18 2. kolo | vs. Eliessa Vanlangendonck | 6-0, 2-0, Eliessa Vanlangendonck - skreč | detail zápasu | |
11.07.18 1. kolo | vs. Marlies Szupper | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
09.07.18 2. kolo kval. | vs. Polina Gubina | 6-2, 3-6, 6-0 | detail zápasu | |
09.07.18 kvalifik. | vs. Kylie Collins | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Bastad - antuka | ||||
26.06.18 1. kolo | vs. Giulia Gatto-Monticone | 6-4, 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
25.06.18 kvalifik. | vs. Anna Danilina | 1-6, 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
24.06.18 1. kolo kval. | vs. Molly Helgesson | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Ystad - antuka | ||||
18.06.18 1. kolo | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 3-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
Stellenbosch - tvrdý | ||||
06.12.17 1. kolo | vs. Federica Prati | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.12.17 1. kolo kval. | vs. Michelle Ncube | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
04.12.17 kvalifik. | vs. Monica Robinson | 6-4, 6-3 | detail zápasu |
Linda Puppendahl - poslední zápasy
Wanfercee Baulet - antuka | ||||
19.08.18 2. kolo kval. | vs. Sinja Kraus | 6-1, 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Oldenzaal - antuka | ||||
17.08.18 čtvrtfinále | vs. Eliessa Vanlangendonck | 6-75, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
16.08.18 2. kolo | vs. Karola Patricia Bejenaru | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
15.08.18 1. kolo | vs. Dominique Karregat | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
14.08.18 2. kolo kval. | vs. Agathe Timsit | 6-2, 7-63 | detail zápasu | |
14.08.18 kvalifik. | vs. Corina Mader | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
12.08.18 1. kolo kval. | vs. Antonia Balzert | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Brussels - antuka | ||||
15.07.18 2. kolo kval. | vs. Karla Kilic | 4-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
15.07.18 1. kolo kval. | vs. Eva Vedder | Eva Vedder - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
Versmold - antuka | ||||
08.07.18 1. kolo kval. | vs. Eva Lys | 1-6, 6-4, 5-7 | detail zápasu | |
Alkmaar - antuka | ||||
26.06.18 1. kolo | vs. Mina Hodzic | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Essen - antuka | ||||
11.06.18 2. kolo kval. | vs. Suzan Lamens | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
11.06.18 kvalifik. | vs. Anna Gabric | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
10.06.18 1. kolo kval. | vs. Laura Boehner | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
04.04.18 1. kolo | vs. Ekaterina Vishnevskaya | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
02.04.18 kvalifik. | vs. Franziska-Marie Ahrend | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
01.04.18 2. kolo kval. | vs. Sarah Medik | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
27.03.18 1. kolo | vs. Valeriya Strakhova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.03.18 kvalifik. | vs. Gebriela Mihaylova | 1-6, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
25.03.18 2. kolo kval. | vs. Katharina Jager | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
24.03.18 1. kolo kval. | vs. Anastazja Rosnowska | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
20.03.18 kvalifik. | vs. Teodora Stinga | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
20.03.18 1. kolo | vs. Bojana Marinkovic | 3-6, 7-5, 1-6 | detail zápasu | |
19.03.18 2. kolo kval. | vs. Julia Keranovic | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Amiens - antuka | ||||
07.03.18 2. kolo | vs. Julie Gervais | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
06.03.18 1. kolo | vs. Marina Yudanov | 2-6, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
05.03.18 kvalifik. | vs. Justine Lo Presti | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
04.03.18 2. kolo kval. | vs. Victoire De Samucewicz | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Agadir - antuka | ||||
13.11.17 1. kolo | vs. Oana Georgeta Simion | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Beni Mellal - antuka | ||||
06.11.17 1. kolo | vs. Nuria Brancaccio | 6-72, 6-4, 3-6 | detail zápasu |