ZÁPAS
11.03.19 | 1. kolo kval. | Julia Payola | Axana Mareen | 6-0, 6-1 | W15 Gonesse | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Julia Payola | Axana Mareen | |
1. podání % | 26/36 (72%) | 19/36 (53%) |
Vyhrané body z 1.podání | 20/26 (77%) | 5/19 (26%) |
Vyhrané body z 2.podání | 6/10 (60%) | 4/17 (24%) |
Vyhrané break-bally | 6/8 (75%) | 0/1 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 27/36 (75%) | 10/36 (28%) |
Vyhrané body celkem | 53/72 (74%) | 19/72 (26%) |
Dvojchyby | 0 | 4 |
Esa |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Axana Mareen | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Julia Payola | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
2-0 | Axana Mareen | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Julia Payola | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-0 | Axana Mareen | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Julia Payola | 5-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-0 |
2 | ||
0-0 | Axana Mareen | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Julia Payola | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
1-1 | Axana Mareen | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Julia Payola | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-1 | Axana Mareen | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Julia Payola | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-1 | Axana Mareen | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-1 |
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Belgicko
11.02.00, 24 Let
11 556 $
11.02.00, 24 Let
11 556 $
Julia Payola vs. Axana Mareen - Vzájemné zápasy
11.03.19 | 1. kolo kval. | Julia Payola | Axana Mareen | 6-0, 6-1 | detail zápasu | W15 Gonesse | antuka |
Julia Payola form & Axana Mareen form
Julia Payola - poslední zápasy
W80+H Les - tvrdý | ||||
24.10.21 1. kolo kval. | vs. Lidia Moreno Arias | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Seville - antuka | ||||
17.10.21 2. kolo kval. | vs. Andreea Rosca | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Loule - tvrdý | ||||
05.10.21 kvalifik. | vs. Weronika Falkowska | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
04.10.21 2. kolo kval. | vs. Beatriz Neves | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Lisbon - antuka | ||||
26.09.21 1. kolo kval. | vs. Mei Yamaguchi | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W80 Valencia - antuka | ||||
19.09.21 1. kolo kval. | vs. Leyre Romero Gormaz | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Las - antuka | ||||
24.11.20 1. kolo | vs. Andrea Gamiz | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Las - antuka | ||||
15.11.20 1. kolo kval. | vs. Sofia Milatova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Castellon - antuka | ||||
03.11.20 1. kolo | vs. Amanda Carreras | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Platja - antuka | ||||
27.10.20 1. kolo | vs. Celia Belle Mohr | 3-6, 7-5, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Cherbourg - tvrdý I. | ||||
11.10.20 1. kolo kval. | vs. Ana Konjuh | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Porto - tvrdý | ||||
28.09.20 2. kolo kval. | vs. Riya Bhatia | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
27.09.20 1. kolo kval. | vs. Dasha Ivanova | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Porto - tvrdý | ||||
24.09.20 2. kolo | vs. Marina Bassols Ribera | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
23.09.20 1. kolo | vs. Maria Gutierrez Carrasco | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
W25+H Figueira - tvrdý | ||||
09.09.20 1. kolo | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
07.09.20 kvalifik. | vs. Mallaurie Noel | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
06.09.20 1. kolo kval. | vs. Ainhoa Atucha Gomez | 6-75, 6-4, 10-1 | detail zápasu | |
W25 Montemor - tvrdý | ||||
02.09.20 1. kolo | vs. Angelica Moratelli | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
23.07.20 1. kolo | vs. Eva Guerrero Alvarez | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
22.07.20 1. kolo | vs. Marta Custic | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
07.02.20 čtvrtfinále | vs. Maria Timofeeva | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.02.20 2. kolo | vs. Lena Ruppert | 6-2, 7-62 | detail zápasu | |
05.02.20 1. kolo | vs. Giulia Crescenzi | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Andrezieux - tvrdý I. | ||||
27.01.20 1. kolo kval. | vs. Conny Perrin | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Solarino - koberec | ||||
21.11.19 2. kolo | vs. Mariam Bolkvadze | 7-65, 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
20.11.19 1. kolo | vs. Claudia Coppola | 6-0, 7-62 | detail zápasu | |
18.11.19 kvalifik. | vs. Alina Shcherbinina | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
17.11.19 1. kolo kval. | vs. Eliz Maloney | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W25 St. - tvrdý I. | ||||
04.11.19 1. kolo kval. | vs. Victoria Muntean | 3-6, 1-6 | detail zápasu |
Axana Mareen - poslední zápasy
W15 Sharm - tvrdý | ||||
22.02.23 1. kolo | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 6-4, 1-6, 6-71 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
29.12.22 2. kolo | vs. Margherita Marcon | 6-2, 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
27.12.22 1. kolo | vs. Flora Farkaslaki Hints | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
24.12.22 semifinále | vs. Arianna Zucchini | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
23.12.22 čtvrtfinále | vs. Elisa Andrea Camerano | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
22.12.22 2. kolo | vs. Emilie Lindh Gallagher | 7-69, 6-4 | detail zápasu | |
20.12.22 1. kolo | vs. Sara Lanca | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Petange - tvrdý I. | ||||
21.11.22 kvalifik. | vs. Stephanie Judith Visscher | 6-1, 6-75, 9-11 | detail zápasu | |
21.11.22 2. kolo kval. | vs. Erna Brdarevic | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Dijon - antuka | ||||
13.09.22 1. kolo | vs. Lois Boisson | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Wanfercee - antuka | ||||
25.08.22 2. kolo | vs. Anouk Koevermans | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
24.08.22 1. kolo | vs. Agustina Chlpac | 4-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Duffel - antuka | ||||
20.08.22 semifinále | vs. Hanne Vandewinkel | 6-76, 2-6 | detail zápasu | |
19.08.22 čtvrtfinále | vs. Miharu Imanishi | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
18.08.22 2. kolo | vs. Sarah Mueller | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
16.08.22 1. kolo | vs. Eliessa Vanlangendonck | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Koksijde - antuka | ||||
11.08.22 2. kolo | vs. Daniela Vismane | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
09.08.22 1. kolo | vs. Berta Bonardi | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
08.08.22 kvalifik. | vs. Emma Vanderheyden | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
07.08.22 1. kolo kval. | vs. Isabella Blanca Rosa Kamminga | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Le - antuka | ||||
22.03.21 kvalifik. | vs. Tina Cvetkovic | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
21.03.21 1. kolo kval. | vs. Eline Audenaert | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Gonesse - antuka | ||||
15.03.21 2. kolo kval. | vs. Tina Cvetkovic | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
14.03.21 1. kolo kval. | vs. Ines Nicault | 6-4, 2-6, 10-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
01.11.20 1. kolo kval. | vs. Tamira Paszek | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
26.10.20 2. kolo kval. | vs. Gabriela Duca | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Melilla - antuka | ||||
17.09.20 2. kolo | vs. Matilda Mutavdzic | 7-5, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.09.20 1. kolo | vs. Francesca Curmi | 6-3, 7-63 | detail zápasu | |
W15 Saint - antuka | ||||
10.09.20 2. kolo | vs. Vicky Van De Peer | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
09.09.20 1. kolo | vs. Maelie Monfils | 6-1, 7-5 | detail zápasu |