ZÁPAS
12.08.18 | 1. kolo kval. | Julia Mikulski | Sem Wensveen | 6-1, 6-1 | Oldenzaal | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Nemecko
01.05.97, 26 Let
01.05.97, 26 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Holandsko
10.04.98, 25 Let
10.04.98, 25 Let
Julia Mikulski vs. Sem Wensveen - Vzájemné zápasy
12.08.18 | 1. kolo kval. | Julia Mikulski | Sem Wensveen | 6-1, 6-1 | detail zápasu | Oldenzaal | antuka |
Julia Mikulski form & Sem Wensveen form
Julia Mikulski - poslední zápasy
W15 Antalya - tvrdý | ||||
15.10.19 kvalifik. | vs. Nevena Sokovic | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.10.19 2. kolo kval. | vs. Yana Mogilnitskaya | 7-63, 6-3 | detail zápasu | |
13.10.19 1. kolo kval. | vs. Maria Del Mar Sanchez | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
07.10.19 kvalifik. | vs. Zeynep Sena Sarioglan | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
06.10.19 2. kolo kval. | vs. Fanni Gecsek | 7-5, 3-6, 10-3 | detail zápasu | |
W15 Haren - antuka | ||||
27.08.19 kvalifik. | vs. Corina Mader | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Holly Staff | 7-5, 4-6, 10-6 | detail zápasu | |
26.08.19 2. kolo kval. | vs. Marcela Bueno | 6-1, 3-6, 10-5 | detail zápasu | |
W15 Wanfercee - antuka | ||||
20.08.19 kvalifik. | vs. Karen Barritza | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Anne-Sophie Morandais | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Knokke - antuka | ||||
29.07.19 kvalifik. | vs. Luna Meers | 6-4, 1-6, 1-10 | detail zápasu | |
29.07.19 1. kolo kval. | vs. Jantje Tilbuerger | 6-1, 2-6, 10-7 | detail zápasu | |
Oldenzaal - antuka | ||||
15.08.18 1. kolo | vs. Maia Lumsden | 7-65, 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
14.08.18 kvalifik. | vs. Dainah Cameron | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
14.08.18 2. kolo kval. | vs. Julia Traub | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
12.08.18 1. kolo kval. | vs. Sem Wensveen | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Essen - antuka | ||||
05.06.17 1. kolo kval. | vs. Viktoria Malova | - | detail zápasu | |
Hilton Head - antuka | ||||
03.10.16 1. kolo kval. | vs. Femcke Van Rensburg | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
03.10.16 kvalifik. | vs. Maileen Nuudi | 6-4, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
03.10.16 2. kolo kval. | vs. Eva Raszkiewicz | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Rebecq - antuka | ||||
01.08.16 1. kolo kval. | vs. Celine Ghesquiere | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
01.08.16 2. kolo kval. | vs. Dorien Cuypers | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
01.08.16 kvalifik. | vs. Constance Sibille | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Aschaffenburg - antuka | ||||
11.07.16 1. kolo kval. | vs. Jasmin Ladurner | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
11.07.16 2. kolo kval. | vs. Arantxa Rus | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Amstelveen - antuka | ||||
04.07.16 kvalifik. | vs. Veronica Napolitano | 2-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
04.07.16 2. kolo kval. | vs. Carolin Schmidt | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Essen - antuka | ||||
06.06.16 1. kolo kval. | vs. Akgul Amanmuradova | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Westende - tvrdý | ||||
10.08.15 2. kolo kval. | vs. Ksenia Lykina | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Koksijde - antuka | ||||
03.08.15 kvalifik. | vs. Kelly Versteeg | 6-73, 2-6 | detail zápasu |
Sem Wensveen - poslední zápasy
W15 Monastir - tvrdý | ||||
27.05.21 2. kolo | vs. Himeno Sakatsume | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.05.21 1. kolo | vs. Taylor Cataldi | 6-4, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
18.05.21 kvalifik. | vs. Taylor Cataldi | 4-6, 6-0, 2-10 | detail zápasu | |
17.05.21 2. kolo kval. | vs. Evelina Takhmazyan | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
12.05.21 1. kolo | vs. Chiara Catini | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
11.05.21 kvalifik. | vs. Anna Ulyashchenko | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
10.05.21 2. kolo kval. | vs. Giulia Sartori | 3-6, 6-1, 10-4 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
28.03.21 1. kolo kval. | vs. Eva Garkusha | 3-6, 7-5, 8-10 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
21.03.21 1. kolo kval. | vs. Mika Dagan Fruchtman | 6-75, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
14.03.21 1. kolo kval. | vs. Julia Kimmelmann | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
01.03.21 1. kolo kval. | vs. Sofia Nami Samavati | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
23.02.21 kvalifik. | vs. Giuliana Bestetti | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
22.02.21 1. kolo kval. | vs. Sylvie Zund | 7-5, 6-75, 19-17 | detail zápasu | |
22.02.21 2. kolo kval. | vs. Valentina Gaggini | 7-64, 2-6, 10-4 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
14.02.21 1. kolo kval. | vs. Nadezda Khalturina | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Alkmaar - antuka | ||||
23.08.20 1. kolo kval. | vs. Axana Mareen | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
11.03.20 1. kolo | vs. Romy Koelzer | 3-6, 6-2, 2-6 | detail zápasu | |
10.03.20 2. kolo kval. | vs. Caitlyn Portela | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
10.03.20 kvalifik. | vs. Anna Klasen | 6-2, 1-6, 5-10 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
26.02.20 1. kolo | vs. Nina Potocnik | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
18.02.20 1. kolo | vs. Aurora Zantedeschi | 4-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
13.11.19 1. kolo | vs. Melania Delai | 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
12.11.19 kvalifik. | vs. Zoziya Kardava | 6-3, 4-6, 6-10 | detail zápasu | |
11.11.19 2. kolo kval. | vs. Olha Romanyshyn | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Helena Stevic | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
07.11.19 2. kolo | vs. Barbora Miklova | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
06.11.19 1. kolo | vs. Izabela Gabriela Novac | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
05.11.19 kvalifik. | vs. Eva Lys | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.11.19 2. kolo kval. | vs. Irina Shchetinina | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
25.09.19 1. kolo | vs. Sandra Samir | 2-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu |